Znaleziono 22 wyniki

autor: RagnarKalisz
2009-09-08, 11:13
Forum: Off-topic
Temat: Mała pomoc
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 164

Re: Mała pomoc

W sumie tak :) No dobra Panie Mod można zamykac temat bo pewnie i tak nikt nic nie napisze,pozdrawiam wszystkich.
2009-09-07, 23:23

Re: Mała pomoc

Coś słabiutko na forum :( wszyscy niby wszystko wiedza maja taka wiedze a jednak nie potrafia odpowiedziec na proste pytania np w tym temacie,ech
2009-09-06, 19:17
Forum: Ogłoszenia
Temat: Coroczne Spotkania..
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 12824

Re: Coroczne Spotkania..

Panowie i Panie ja jestem ZA a że moją pasją jest urbex wiec moge byc w kazdym zakatku polski wiec jesli macie jakies plany co do spotkania to piszcie :) Do tego co mogę dodac,znam bardzo duzo klimatycznych miejsc gdzie mozna bylo by się spotkac,np: Czołowo opuszczona jednostka wojskowa w srodku las...
2009-09-06, 19:13
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Ruszanie glosnikiem...
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 13290

Re: Ruszanie glosnikiem...

Tajmnicza moc amfetaminy ,heheheeh no niezle,chyba moc tej chemi ktora w tym swinstwie jest :)
2009-09-05, 23:23
Forum: Życie po śmierci
Temat: ślady stóp
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2180

Re: ślady stóp

Czytajac ten temat cos mi się przypomnialo,kidys a dokladniej 4lata temu robiono remont balkonow no i wiadomo robotnicy czasami przechodzili przez przedpkoj i byly slady butow,jednak po odejsciu pracownikow podloga byla starta i nikogo nie bylo w domu,przychodzac z bratem do domu zobaczylismy 3 slab...
2009-09-05, 23:00

Mała pomoc

Witam wszystkich,zwracam się do wszystkich o małą pomoc odnosnie miesc nawiedzonych badz tez w ktorych "straszy" potrzebuje takich onformacji poniewaz rozpoczynam wspolprace ze znanym badaczem Marcinem Mizerą jeśli posiadacie namiary na miejsca w/w to prosze o pw badz wpisujcie tutaj,dziekuje z gory...
2009-03-10, 18:40
Forum: Ciekawostki
Temat: Różne dziwne zjawiska
Odpowiedzi: 116
Odsłony: 41807

Re: Różne dziwne zjawiska

moge tez wam nagrac cos takiego nad zalewem szale :) tyle ze dziura jest wielka,to poprostu jak napisal Arek rura utrzymujaca stan wody bla bla bla :)
2009-03-10, 13:13
Temat: Miejsca opuszczone
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 13650

Re: Miejsca opuszczone

fajna ta parowozownia,gdzie to dokladnie jest?Moze się kopsne tam,teraz planuje jechac do Miedzyrzecza zobaczyc te najwieksze umocnienia w europie,lub do Borne Sulimowo tam jest odlot :)
2009-03-09, 23:51

Jager dawaj linka,FAK chyba się rozumiemy :) skad jestes?pewnie z jakiegos daleka odemnie kurdeeeeee :)
2009-03-09, 22:23

Heh sam tego poszukuje ale powiem ci ze budomel ma w sobie cos i jest zagadkowym budynkiem,wyczuwa się w nim cos ,nie potrafie powiedziec jest to niepokuj zdenerwowanie i dziwne uczucie ,ogolnie to najniebezpieczniejszy budynek w Poznaniu,przejrzyj sobie serwisy badz wpisz BUDOMEL
2009-03-09, 20:30

dzoeki FaKtoMaan ,nie wiem ale ten serwis jakos tak zmienia jakosc to zdjecia z cyfrowki wiec wiesz,powinny byc dobre a tam jakos zmienia nie wiem dlaczego,mam jeszcze zdjecia z opuszczonej jednostki wojskowej w Czołowie,budomel w Poznaniu,ruiny kosciola w bylych Chojnicach i jeszcze cos :)
2009-03-09, 14:47

http://patrz.pl/filmy/opuszczona-cegielniapiwonice/werewolf836 http://patrz.pl/filmy/opuszczony-elewatorkalisz/werewolf836 http://patrz.pl/filmy/opuszczony-elewator-w-ostrowie-wlkp/werewolf836 http://patrz.pl/filmy/opuszczona-cegielnia-kalisz-tyniec/werewolf836 http://patrz.pl/filmy/opuszczona-cegie...
2009-03-09, 11:26

Miejsca opuszczone

Witam,nie wiem w jakim dziale to napisac wiec pisze tutaj,wrazie czego prosze przeniesc,lubicie miejsca opuszczone?Wczoraj zrobilem 435km kolo poznania zeby pozwiedzac i mam troszke materialu z ktorym moge się podzielic,jesli chcecie piszcie,dzieki i pozdrawiam
2009-03-07, 20:40
Temat: Czy chcecie?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 234

Czy chcecie?

Witam jeżdże po miejscach opuszczonych mam troche swoich zdjec i swoich prac :) jeśli chcecie podam linki,pochwale się :) jutro wyjazd do Owinska,Rumianek,Mosina itd wiec bedzie jeszcze wiecej zdjec,tylko piszcie czy chcecie obejrzec
2009-03-05, 23:05
Forum: Energia
Temat: Przesyłanie energii - dobrej i złej - wpływ na odbiorcę
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 4109

Re: Przesyłanie energii - dobrej i złej - wpływ na odbiorcę

To zjawisko ze ktos czuje się zle przy danej osobie (ma zle samopoczucie itp)nazwane tez jest wampiryzmem,wampir wysysa dobra energie zostaiajac tylko zla co u wyssanego wystepuje slabosc nie chce mu się nic itp,mialem kilka takich zdarzen,np kierowniczka z mojej pracy jak przychodzila bylem bardzo ...
2009-03-05, 22:52
Temat: OUIJA
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 3467

Re: OUIJA

To teraz się zapytam,potrzebuje rady doswiadczonej osoby,jak zaczac co musze miec itp aby uzyskac jakis efekt no i ile osob
2009-03-05, 19:42

A moze ktos podpowie badz zna jak wypalac litery innym sposobem niz wypalarka?
2009-03-05, 01:02

Wlasnie to jest intrygujace Gilbert,kazdy mowi nie uzywaj tego sam itp :)
2009-03-05, 00:16
Forum: Świat snów
Temat: Konsekwencje wywoływania duchów..:(
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 22931

Re: Konsekwencje wywoływania duchów..:(

No ja wam powiem ze ,mialem przezycie z mlodych latek tak wiek od 14-16roku czytalem czarna magie jak i biblie szatana wiadomo szczeniackie lata ale w glowie mi się roilo,widzialem brata na balkonie w bailej koszulce ,wchodzac do domu pytam czy jest brat a starzy na to przeciez jest na nocce od 18 d...
2009-03-05, 00:08

Crowley,no mam problem bo zeby zrobic trcze trzeba miec wypalarke a wypalarka kosztuje np 1000zl ,to nie jest problem?wymiary itp znam lecz nie mam wypalarki