Znaleziono 16 wyniki

autor: Ethoris
2009-04-26, 10:55
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: O UFO ogólnie
Odpowiedzi: 286
Odsłony: 123641

Re: O UFO ogólnie

3 film bardzo dobry, jest to jeden z najlepszych dowodów na istnienie UFO, a najlepszy jest komentarz Dowództwa Rezerwy Sił Powietrznych, że to były samoloty F16, ehh nie wiem, ale w życiu nie widziałem półokrągłego F16 ;], a z deka już przeżyłem. Pozdrawiam
2009-03-06, 23:48
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: Diabeł z New Jersey
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 4698

Re: Diabeł z New Jersey

Monomagnum link nie działa, podałbyś poprawny ;), z góry dzięki
2009-03-03, 00:12
Temat: Chupacabra
Odpowiedzi: 799
Odsłony: 206649

Re: Chupacabra

Czyli przyjmując teorię że chupacabra i reptilian to to samo, doszlibyśmy do wniosku, że chupacabra od wieków egzystuje na naszej planecie, zresztą chyba decydującym argumentem w tej sprawie jest fakt o tych samych miejscach występowaniach i wyglądzie, szybkość obydwu istot tak samo jest zbliżona, d...
2009-03-02, 20:00
Temat: rasy kosmitow
Odpowiedzi: 119
Odsłony: 74945

Re: rasy kosmitow

zapodaj, zapodaj ;)
2009-03-01, 14:10
Temat: rasy kosmitow
Odpowiedzi: 119
Odsłony: 74945

Re: rasy kosmitow

Słyszał ktoś o spotkaniu z tymi jaszczuropodobnymi, bo chciałbym się o nich coś dowiedzieć.
2009-03-01, 13:20
Forum: Ciekawostki
Temat: OKALECZENIA BYDŁA
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 29798

Re: OKALECZENIA BYDŁA

Arek mógłbyś jakąś książkę napisać sądząc po tym jak się rozpisujesz w każdym poście :P, a wracając do tematu, metoda wypompowywania krwi z żywych organizmów jest już powszechnie znana na świecie, jednak w życiu nie słyszałem, aby ktokolwiek tak precyzyjnie usuwał organy ze zwierząt, nie sądzę aby t...
2009-02-28, 18:27
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Tajemnicza śmierć uczestników wyprawy w góry Ural
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 37277

Re: Tajemnicza śmierć uczestników wyprawy w góry Ural

Ja myślę, że znając ustrój jaki panował w Rosji w latach 50, mogli by zatuszować większość prawdy, np. że nie było śladów itp. miejscowa ludność mogła być sterroryzowana, a większość badających tą sprawę już dawno nie żyje.
2009-02-28, 18:00
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Tajemnicza śmierć uczestników wyprawy w góry Ural
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 37277

Re: Tajemnicza śmierć uczestników wyprawy w góry Ural

ZSRR miało zawsze "dobre" sposoby na pozbywanie się niewygodnych świadków, a ich metody do dziś przyprawiają ludzi o ból głowy, dlatego nie zdziwiłbym się gdyby to była ich robota, z drugiej strony te świetliste kule na niebie w miejscu gdzie znaleziono studentów martwych, ta sprawa wydaje się dosyć...
2009-02-28, 14:29
Temat: Diabeł z New Jersey
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 4698

Diabeł z New Jersey

Witam i jednocześnie chciałbym się przywidać, gdyż jest to mój pierwszy topic na tym forum ;) Troszeczkę poszperałem po forum i nie znalazłem informacji o jednej z bardziej znanych kryptyd a mianowicie o Diable z New Jersey, jeżeli ktoś o nim nie słyszał to przytoczę informację z o tej istocie z bes...
2009-02-28, 13:49

Ale gdyby tak się zastanowić wcale nie musi to mieć jakiegoś związku z UFO, znasz moją opinię na ten temat, że Chupa to niby zwierzak obcych tjaa ;), za to grzebanie w genetyce i krzyżówki zwierząt, to już bardziej prawdopodobne. Zresztą wielokrotnie jesteśmy świadkami, że wojsko, albo rząd(najczęśc...
2009-02-28, 13:44
Temat: Nagranie schwytania małego krakena (3,5 m)
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 9979

Re: Nagranie schwytania małego krakena (3,5 m)

Dokładnie, zamiast bawić się w jakieś domniemania, mogliby zrobić coś pożytecznego i kontynuować badania nad kałamarnicami. Któż wie, jakby tak przeszukali trochę oceanu to i Kraken może jakiś by się napatoczył :P
2009-02-28, 13:39

Albo bardziej sprytne ;), albo rząd lub jakieś organizacja (możliwe, że te wymieniane w teoriach spiskowych) za wszelką cenę starają się zataić całą prawdę, dla własnych, rzekomo dobrych celów ;)
2009-02-28, 13:27
Temat: Niezidentyfikowane stworzenie sfotografowane w Argentynie
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 50949

Re: Niezidentyfikowane stworzenie sfotografowane w Argentynie

No dziwne zdjęcie przyznam, może to wyda się śmieszne, ale z początku twierdziłem, że jest to Chupa, wysnułem tę teorię, ponieważ niektóre opisy się zgadzają, przykładowo ten okrągły łeb, smukła sylwetka i skrzydła, ciekawe, tylko dlaczego zawsze fotki dziwnych zjawisk są niewyraźne xD
2009-02-28, 13:23
Temat: Nagranie schwytania małego krakena (3,5 m)
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 9979

Re: Nagranie schwytania małego krakena (3,5 m)

Kolejny przykład, że ludzie robią z małej chmury duży deszcz :P albo odwrotnie. Wielokrotnie zdarzało się chwytanie większych osobników, jak inni twierdzę, że jest to kałamarnica olbrzymia, albo pokrewny jej gatunek.
2009-02-28, 13:19

Skoro doniesienia o Chupie przewijają się przez wiele lat, nie sądzę żeby była to tylko jakaś miejscowa legenda. Sądząc po zgłoszeniach, które można liczyć już w tysiącach, wielu forumowiczów jak i innych ludzi może stwierdzić że za Atlantykiem jednak jest coś, co tylko czeka aby je odkryto, zresztą...
2009-02-28, 13:02

Ogólnie rzecz biorąc doniesienia o Chupie były znacznie wcześniej niż o Reptilianie, a jak Kazzone stwierdził, że jego wygląd jest bardzo zbliżony do naszego kolegi z Puerto Rico, to dla mnie oczywisty jest fakt że Chupa i Reptilian to ta sama istota. Opinię tą wysnuwam z tego powodu gdyż niedawno c...