Znaleziono 20 wyniki

autor: Zawodowy Badacz
2009-02-27, 01:51
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Problem
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 16106

Re: Problem

Moze się nam nie udac wyjasnic tego ludziom, bo napewno wiesz ze mozna bardzo latwo pokazac slady rak ludzi, a czegos niewyjasnionego, wraz ze zwyzszonym promieniowaniem na tym terenie.
2009-02-27, 01:47

Zyski nie sa ogromne bo to w sumie dla hobby i ludzi, ktorzy lubia to robic. Jednak nie powiem ze po zgloszeniach od jakis ludzi np. kregi na zbozu albo duch nie dostajemy zaplaty, nawet gdy się nam nie uda.
2009-02-27, 01:43
Forum: Ciekawostki
Temat: OKALECZENIA BYDŁA
Odpowiedzi: 101
Odsłony: 29648

Re: OKALECZENIA BYDŁA

Jutro bede w Polsce. Z checie dam wam te zdjecia tutaj wtedy. Dodam tez opinie badaczy i znawcow wilkow.
2009-02-27, 01:41

No i wlasnie z niej wykonano wiekszosc zdjec, tak jak moje. Moze i jestem tchorzem, ale nie glupcem. Strefa 51 to najbardziej chroniony obszar na swiecie, wejde pare metrow na teren i maja pozwolenie mnie zastrzelic. Nie, pozostane na skalach, filmujac niebo i Strefe.
2009-02-27, 01:37

Wiesz, poszukaj tych zdjec bydla i poczytaj troche i wilkach. Ta rzeznia NIE MOGLA BYC ich robota. To niemozliwe wsrod wilkow, nawet jakis samotnych ''szalencow''
2009-02-27, 01:35

Nie probuje panikowac na tym forum, lecz probuje poprzez swoja historie uswiadomic co się z badaniem tego wiaze i jakies porady... Bo nie wiem czy ktos mnie ma prawo zamknac, skoro nie przekroczylem granic Strefy, tylko ze skal ja ogladalem.
2009-02-27, 01:31

Tam nie ma wilkow, gdzie rozszarpano bydlo o ktorym mowilem!
2009-02-27, 01:29

To byli zwykli badacze Strefy 51 i UFO z paru krajow i nie, nie taki dowod. Powiedzieli ze USA tam ukrywa cos waznego i ma to zwiazek z technologia pozaziemska lotnictwa i badaja ''atomowki'' lub ''jaderka''. Sceptycy moga wysmiac ze to technologia pozaziemska i nie sadze ze UFO ja podarowalo USA, n...
2009-02-27, 01:22

Zdjecie sprawdzano wiele razy i nie ma w nim fotomontazu. Zobacz tez inne zdjecia z neta tego podkreslonego i zobaczysz ze obiektu na nich nie ma. A przypatrz się w zblizeniu i zobaczysz prawdziwy latajacy dowod.
2009-02-27, 01:21

Ale spojrz na moj poprzedni post i pomysl ze badacze i naukowcy to potwierdzili: to unikatowy dowod na...no wlasnie...
2009-02-27, 01:19

Jest to Strefa 51, ktora badalem i dlatego ze to zdjecie dalem do sieci, prawdopodobnie mnie sledza. Przedstawia dziwne obiekty, mogace byc tymi maszynami latajacymi o niezwyklej predkosci, na ktore sa zdjecia i dowody. Inni mowia w przyblizeniu ze to dowod na istnienie technologi pozaziemskiej, kto...
2009-02-27, 01:17
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: O wilkołakach słów kilka
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 13471

Re: O wilkołakach słów kilka

Dzieci wychowane przez wilki się zdarzaly, jednak to co innego niz wilkolactwo. Jest tez choroba, ktora powoduje przy pelni ze stajemy się ''owlosieni''. Ludzie, ktorzy mowia prze to ze sa wilkolakami i pokazuja dowody np. rany na skorze sa w bledzie. Rany te, zostaly zrobione gdy w czasie ''przycmi...
2009-02-27, 01:15

Jak widac, nie jest to orginal zdjecia. Mowilem ze dawalem je na potrzeby roznych stron i zgodzili mi się wypozyczyc moje zdjecia do czasu az usiade przy swojej ''encyklopedi paranormalnej'' czyli prywatnym komputerze.
2009-02-27, 01:11

Kiedys na potrzeby roznych stron i Strefie 51 zrobilem zdjecia, a oto jedno pokazujace jedna z tajemnic:

Obrazek

Dalem to wielu badaczom i nie byli zgodni czy to jest jakis pojazd, nowy budynek czy dowod na dziwne zjawiska.
2009-02-27, 01:03

Tak, zalozylem firme, ktora ma wsrod czlonkow lowcow duchow, wrozbitow i najwiecej ludzi, ktorzy badaja wiele lat np. kregi na zbozu lub teorie spiskowe. Skontaktowac się z nami mozna przez moj email i moje gg, gdzy jestesmy dosc tajni. Czesto tajniacy przy Strefie nas widzieli i obawiamy się ze bed...
2009-02-27, 00:56

Aktualnie jestem na latopie, jednak gdy bede w Polsce to z prywatnego komputera mojej ''firmy paranormalnej'' udostepnie zblizone zdjecia ludzi w Strefie 51, te objekty na niebie i dziwne, male istoty na lotnisku. Mam tez zdjecie tajniakow, zaraz poszukam i dam.
2009-02-27, 00:51

Tak, widzialem. W nocy sa nad niebem tam dziwne swiatla i nie samolotow. Ich predkosc mozna porownac do predkosci swiatla, moze troche mniej. Widac ciagle blyski, jak spadajace gwiazdy tylko szybsze. Nakrecilem to i w zwolnionym tempie widac obiekt trojkatny.
2009-02-27, 00:50

Mowilem ze 10 lat zaniedbalem UFO i pracowalem nad 11 wrzesnia i Strefa, co oznacza ze 8 lat moglem 11 wrzesnia, a 10 Area 51.
2009-02-27, 00:45

Nie tylko to. W 2006-2007 nie pamietam dokladnie w malym miescie Rypin kolo Gorzna i Brodnicy bylo rowniez okaleczone bydlo. Nie bylo z tego sensacji, lecz byly zdjecia. One sa najgorsze z calego wieku o okaleczeniach bydla, normalna rzeznia. Nogi lezaly wszedzie, flaki... Ludzie mowili ze w lasach ...
2009-02-27, 00:38

Problem

Od bardzo dawna badam zjawiska paranormalne. Probuje wykryc duchy i UFO wszedzie, badam teorie spiskowe. Od dziesieciu lat badam 11 wrzesnia, 2012 i pare innych niewyjasnionych jak Area 51. Rok temu dotarlem do prawdy. BBC WIEDZIALO o tym co się zdarzy 11 wrzesnia, to byl zamach Al-Kaidy. Powiecie z...