Znaleziono 49 wyniki

autor: Terao
2009-12-10, 19:35
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego
Odpowiedzi: 162
Odsłony: 68236

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Z tym linczowaniem to jeszcze trochę bym zaczekał. Te wszystkie pisma z podziękowaniami od policji to chyba nie jest podróba. Facet od 20 lat obcuje mentalnie z umarlakami, to się odbija na psychice. A przepowiednie dotyczące szczególnie losów świata zawsze będą mętne. Trudno też umiejscowić je w ok...
2009-12-10, 00:32

Trudna dola jasnowidza :) Tak to już jest raz zobaczy innym razem nie. W programach nie wygląda na super pewnego czego więc się wstydzi? A może przecenił swoje umiejętności, za dużo rozwiązań naobiecywał? Dar jasnowidzenia nie czyni jeszcze człeka kryształowym.
2009-12-08, 22:00

Nie wiem czemu chłop się przejmuje. W jego wizjach przyszłość nie rysowała się kolorowo. Cóż nie trafił albo coś wpłynęło na zmianę przyszłości. Jackowski nie powinien się przejmować tylko robić swoje, w końcu część przepowiedni sprawdziła się.
2009-12-06, 02:31

Na razie nic się nie dzieje, Przynajmniej oficjalnie, nie o wszystkim wiemy. Laureat pokojowej nagrody Nobla B. Obama wysyła kolejne oddziały do Afganistanu. Jackowski jakby ucichł, mam nadzieję, że nie przez kłopoty zdrowotne. Cóż pozostańmy czujni...
2009-11-16, 01:30
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Nasza podświadomość
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 8019

Re: Nasza podświadomość

Chaotyczne pragnienia dają chaotyczne efekty. To nie jest proste i wymaga ćwiczeń (jak wszystko :grin: ).
2009-09-28, 23:02
Temat: Nasza podświadomość
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 8019

Re: Nasza podświadomość

W skrócie: 1Twoja podświadomość pomaga w osiągnięciu celu . 2Praca, staranie się, pomaga także. 3Modlitwa , wiara, nie zaszkodzi, zawsze pomoże.. A szeroki uśmiech i uprzejmość dopełnią reszty :D Zgadza się ale pozwolę sobie rozwinąć pewne myśli: Samo gadanie typu chcę mieć więcej pieniędzy raczej ...
2009-09-28, 22:26
Temat: Czy pozytywne myślenie może szkodzić?
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 7838

Re: Czy pozytywne myślenie może szkodzić?

Pozytywne myślenie to szerokie pojęcie. Czy może zaszkodzić osobom depresyjnym, czy po prostu ponurym - nie może bo takie osoby nie myślą pozytywnie. Mogą werbalizować pozytywne myśli ale naprawdę ich przekonania są inne. Aby pozytywna myśl mogła mieć jakiś wpływ to osoba musi mieć czysty umysł. Oso...
2009-09-13, 13:59

Cytowana wypowiedź była prowokacją z mojej strony. Obserwacja zmienia obserwowany obiekt czy zdarzenie. Przyszłość to mnóstwo krystalizujących się potencjalnych zdarzeń. Wiedza o czymś na co możemy mieć wpływ prowokuje do pewnych działań - choćby podświadomych. Czasami sprawy zabrną tak daleko, że n...
2009-09-10, 00:12

Spotkały się 3 9-tki. Zalany został Stambuł a nie Kłodzko. Zostało jeszcze ok. 53 minuty. Nasuwa się pytanie czy jasnowidzenie to lipa, rzekome przepowiednie są odgrzebywane gdy nadchodzą niespokojne czasy, czy też jasnowidz widzi jedną z wielu możliwych przyszłości.... Nie ulega wątpliwości, że Jac...
2009-09-10, 00:02
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Liczby...
Odpowiedzi: 57
Odsłony: 15493

Re: Liczby...

Cóż wiele zależy od nastawienia, temat trudny do określenia i łatwo ulec chciejstwu zarówno na plus jak i minus... Dlatego też rzuciłem taką propozycję. Trudno to zweryfikować bo nie wiadomo do końca co komu w duszy gra. Wielu ludzi sama tego nie wie. Ale chyba trochę odbiegamy od tematu.
2009-09-05, 14:37

Czytając charakterystyki (jakiekolwiek) warto odnosić się do do dobrze znanych ludzi. Trudno zachować dystans wobec siebie. Każdy ma jakąś wizję swojej osoby, jakieś kompleksy, jakieś marzenia...Ktoś kto np. uprawia boks i przeczyta w charakterystyce "jesteś wojowniczy" stwierdzi tak to o mnie, pasu...
2009-09-03, 00:05

Wybuch wojny byłby szokiem Nie będzie żądnej Wojny światowej. A jasnowidz to nic innego jak Ktoś z bujną wyobraźnią. Też możemy być jasnowidzami, wystarczy przeanalizować to co się dzieje teraz i do czego to może doprowadzić. Szalejąc że będzie III wojna światowa, trafie, teraz pytanie kiedy? Mogło...
2009-09-01, 22:40

Nie, podchodziłem do tego sceptycznie. Oczywiście charakterystyka oparta na dacie urodzenia jest raczej ogólnikowa ale pewne trendy wpadają w oko. Warto zwrócić na to uwagę, jeśli czegoś nie rozumiemy to jeszcze nie znaczy, że to nie działa. Warto poznać swoje predyspozycje, nie oznacza to jednak ni...
2009-08-30, 00:06

Poczytałem sobie charakterystyki numerologiczne (obliczone na podstawie daty urodzin) moich bliskich i jestem zaskoczony trafnością. Oczywiście charakterystyka to nie wszystko, dochodzi wiele innych czynników ale coś w tym jest.
2009-08-13, 00:48

No tak L. Szuman Astrologia i polityka... Muszę znowu przeczytać tą książkę. Rozumowanie słuszne Jojo ale widać to jeszcze nie ta data, albo ktoś zapobiegł potencjalnym wydarzeniom.
A tak a propo w jednej z przepowiedni jest mowa o Złotym Mieście, jak Myślisz, co to za miasto?
2009-08-10, 23:58

Widowo o kim mowa. Teraz dopiero widać jak ważnym był człowiekiem, a jego złe poczynania miały ogromny wpływ na utrzymanie tego wszystkiego. [/quote] Kogo Masz na myśli? A ty Jojo zyskałbyś pewność ale mógłbyś stracić życie - w czasie wojen to dość powszechne :twisted: (a mój nick to Terao - adept ...
2009-08-10, 01:23

Wracając do głównego wątku mnie wyszło 26. Accurs ma rację takie wróżby to ogólniki które można dopasować. Myślę, że autorzy tych programów biorą też pod uwagę charakter osób odwiedzających takie strony, wtedy jest jeszcze łatwiej dobrać odpowiednie cechy. Strzał na 100% trafności to po prostu przyp...
2009-08-10, 00:42

Darnok - Jackowski nie wyrzuca z siebie przepowiedni jak karabin maszynowy, wtedy wiadomo w coś się trafi. Jest konsekwentny i sporo się sprawdza. Wielu ludzi ma przeczucia i one się potwierdzają (nie myślę o samosprawdzającym się proroctwie), a jednostki mają większe uzdolnienia w tym zakresie. Ana...
2009-08-09, 12:06

8 sierpnia za nami, nic się nie stało (no i dobrze) Ale posłuchałem jeszcze raz ostatniej wypowiedzi Jackowskiego - stwierdził, iż będzie to szok. Media twierdzą, że sytuacja gospodarcza stabilizuje się, kryzys trwa ale jest po pewną kontrolą. Wybuch wojny byłby szokiem, większym niż wtedy gdy była ...
2009-08-05, 00:11

Znowu kotłuje się na Kaukazie - Gruzja nie przebaczy najazdu. No nie wiem sygnały, czy ja popadam w paranoję ;)