Znaleziono 30 wyniki

autor: Conspiracy
2009-03-30, 19:53
Forum: Off-topic
Temat: Zakażone wirusem HIV szczepionki na hemofilie firmy Bayer.
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 556

Zakażone wirusem HIV szczepionki na hemofilie firmy Bayer.

5.1.2009r. http://www.naturalnews.com/News_000647_Bayer_vaccines_HIV.html naturalnews.com: Zgodnie z dokumentów wewnętrznych wynika, że w firma Bayer w sposób świadomy sprzedała szczepionki skażone wirusem HIV. Zamieszczamy tutaj mało znaną prawdę na temat firmy Bayer; prawdę, którą potrzeba odśwież...
2009-03-26, 11:54
Forum: Ciekawostki
Temat: Kampania obywatelska + petycja.
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 1252

Kampania obywatelska + petycja.

Witam, jak już powszechnie wiadomo od 31 grudnia 2009 roku zacznie nas obowiązywać tzw. "Kodeks Żywnościowy" - który beztrosko chce wprowadzić parlament UE w krajach członkowskich ponad naszymi głowami, dlatego też potrzeba zebrać milion głosów aby doszło w tej sprawie do referendum, chyba nie chcec...
2009-03-24, 12:49
Forum: Off-topic
Temat: Globalne ocieplenie zahamowane - czyli "Kret na Onecie"
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 283

Globalne ocieplenie zahamowane - czyli "Kret na Onecie"

Kiedyś już wspominałem o micie globalnego ocieplenia teraz nawet Onet należący do grupy ITI podłapał temat i o tym wspomina. Ostatnio ogólnie na Onecie zaczęło się pojawiać kilka artykułów dotyczących tzw. teorii spiskowych - z których znaczna część po latach okazuje się nie być teoriami. A teraz sa...
2009-03-15, 11:33
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Wykład: Codex Alimentarius - Ian Crane
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1843

Wykład: Codex Alimentarius - Ian Crane

Polecam poświęcenie uwagi i swojego cennego czasu temu obszernemu wykładowi. Nie załamujcie się ogromem tekstu i zawartych w nim informacji. Lepiej poświęcić trochę czasu temu artykułowi niż kolejnemu odcinkowi "Pierwszej Miłości" czy też kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". W samej tylko kwestii Ko...
2009-02-22, 22:13
Temat: Mały zarys paranoi ;)
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3173

Re: Mały zarys paranoi ;)

Przypadkiem mam taki film na dysku ale nie zagłębiałem się póki co w temat. Bardziej interesuje mnie to co się aktualnie dzieję.

http://www.youtube.com/view_play_list?p ... 10EC4155CA
2009-02-22, 21:26
Temat: Mały zarys paranoi ;)
Odsłony: 3173

Mały zarys paranoi ;)

Nowy Światowy Porządek w ostatnich latach nabrał rozpędu. Wielu pewnie się zastanawia jak "oni" chcą to osiągnąć? Odpowiedź nie jest ani enigmatyczna ani nad wyraz skomplikowana. Ich założeniem jest osiągnąć Nowy Porządek z CHAOSU! (poprzez chaos do - z góry zaplanowanego porządku). Jeszcze do nie d...
2009-02-22, 14:28
Temat: Inwigilacja w Polsce
Odsłony: 3518

Re: Inwigilacja w Polsce

Ok tak więc kilka informacji technicznych dotyczących Chipów, które de facto wnet będziemy mieli w dowodach a następnie pod skórą. Testy przeprowadzane macie choćby na własnych psach którym takie cacuszka zdecydowano się wszczepić. Mechanika Układ RFID może być umieszczony w produkcie poprzez proces...
2009-02-22, 13:43

Re: Inwigilacja w Polsce

"Ile ataków terrorystycznych miało miejsce w Polsce?" To, że ich nie było nie oznacza, że zagrożenia (realnego) nie ma. Ależ ja nie mówię że takiego zagrożenia nie ma, jest jak najbardziej. Co się stało gdy chciano przeforsować Patriot Act w Ameryce? Oraz prawo antyterrorystyczne w Wielkiej Brytani...
2009-02-22, 13:01

Inwigilacja w Polsce

Pisałem trochę o Ameryce, Ameryce i... Stanach Zjednoczonych, ale większość odbiorców tego forum to Polacy mieszkający w kraju bądź co bądź emigranci - więc biorąc pod uwagę naszą Polską mentalność wielu powie "A co mnie interesują głupi Amerykanie, sami sobie są winni" - zapewne i tak ale nie wielu...
2009-02-22, 01:09
Temat: Tajemnicze lotnisko w Denver
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 24727

Tajemnicze lotnisko w Denver

Czy słyszeliście może o tajemniczym lotnisku wybudowanym w Denver w stanie Kolorado? Lotnisko ma powierzchnię 140 km2 i zostało wybudowane w 1995 roku, jest to drugie lotnisko w tym mieście - ale nie to samo w sobie wzbudza kontrowersje i pytania. W czasie budowy lotniska wybudowano 5 budynków, któr...
2009-02-21, 11:05
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego
Odpowiedzi: 162
Odsłony: 68518

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Ja chętnie obejrzę ewentualnie posłucham.
2009-02-20, 03:54
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego
Odpowiedzi: 162
Odsłony: 68518

Re: Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Pan Jackowski to ten co mówił że będzie wiosna w lutym? ;) Nie przewiduje niczego istotnego sam się mogę bawić w takie rokowania obserwując to co się dzieje na świecie. A przewidywania krachu już wcześniej można było usłyszeć i nie od jasnowidzów a wolnorynkowych ekonomistów - którzy to oczywiście z...
2009-02-20, 03:42
Temat: Obozy koncentracyjne w Ameryce
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 8883

Obozy koncentracyjne w Ameryce

Ostatnio trochę czytałem o rozwijającej się sytuacji z domniemanymi demokratycznymi obozami bezpieczeństwa budowanymi na masową skalę w Ameryce. Do nie dawna jeszcze ich ilość opiewała na ok. 600 takich "placówek wypoczynkowych" podczas gdy aktualnie ich liczba sięga już okolic 800 obozów - które zr...
2009-02-20, 00:43
Temat: Trochę o GMO.
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 4518

Re: Trochę o GMO.

Muszę Cię zmartwić ale jesteśmy tak naiwni ;) Wbrew pozorom gdy się ma pieniądze i odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach to wprowadzenie czegoś takiego nie jest jakimś wielkim wysiłkiem. Szczególnie iż osoby które stają korporacji na drodze w dziwnych i nie wyjaśnionych okolicznościach tra...
2009-02-19, 22:18
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Apokalipsa 2126-Koniec Ziemi
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 13160

Re: Apokalipsa 2126-Koniec Ziemi

2012 rok już się znudził, teraz w modzie będzie 2126 - co prawda to troszkę większy przeskok niż z 2000 na 2012 - tamtych czasów przynajmniej już nie dożyjemy ;)

Jeśli jakikolwiek koniec świata będzie to sami sobie go zgotujemy.
2009-02-19, 22:10

Jakoś nie mogę edytować pierwszego posta ale skoro można to zareklamuje źródłową stronę.

http://911redpill.blogspot.com/
2009-02-19, 21:47
Temat: Cywilizacja na Marsie
Odpowiedzi: 75
Odsłony: 36641

Re: Cywilizacja na Marsie

Nie wiem wszystkiego, nie znam twierdzeń starożytnych i ich technologii za pomocą których tego Marsa obserwowali. Ciekawym jest również jaki marsjański pies obsikał robota badającego naszą czerwoną planetę? Przecież jak narazie wiemy tylko że na marsie może występować woda w postaci lodu. http://m.o...
2009-02-19, 21:17

Jak pisałem wyżej GMO nie przynosi korzyści zwykłym szarym zjadaczom tej żywności, a może poważnie zaszkodzić. GMO to zyski korporacji która będzie właścicielem tych wszystkich roślin jakie będą hodowane. GMO nie można wysiewać z własnych zbiorów należy każdego roku zakupywać nowe nasiona od Monsant...
2009-02-19, 19:07

Trochę o GMO.

Ostatnio prasa trąbiła o wprowadzeniu w Polsce GMO czyli roślin genetycznie modyfikowanych, rolnicy są łudzeni postępem w rolnictwie oraz bezpieczniejszą hodowlą ograniczającą chwasty na polach. Czym grozi GMO? Postanowiłem Wam nakreślić poniżej. Wpierw doniesienia z prasy o GMO w Polsce: http://www...