Znaleziono 11 wyniki

autor: Angelique Papillon
2008-12-25, 15:16
Forum: Życie po śmierci
Temat: Wierzysz w reinkarnację?
Odpowiedzi: 150
Odsłony: 66355

Re: Wierzysz w reinkarnację?

Może i dziwny ale dla mnie jest to logiczne. :P
2008-12-24, 16:19
Forum: Świat snów
Temat: Konsekwencje wywoływania duchów..:(
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 22603

Re: Konsekwencje wywoływania duchów..:(

Nie znam się na tym za bardzo, ale myślę, że może umówiłybyście się razem z tą koleżanką i obie odwołały ducha? Jeśli modlitwa przed snem nie pomaga a nawet pogarsza sprawę to jest kiepsko. Osobiście myślę, że gdy to coś już cię obudzi to może wtedy powinnaś zacząć się modlić?
2008-12-24, 15:42
Temat: Sny, a przyszłość oraz spotkania ze zmarłymi.
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 20344

Re: Sny, a przyszłość oraz spotkania ze zmarłymi.

Słyszałam o ludziach, którym śnią się zmarli. Jest to fakt i dużo jest takich ludzi. W mojej rodzinie nie było takich przypadków, związanych ze snem. Moja babcia opowiadała mi jednak, jak kiedyś wracając z pracy (w środku dnia) czekała na przystanku na autobus. Był tam tłum ludzi, a ona nagle spostr...
2008-12-24, 15:26
Temat: Wasze koszmary senne...
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 9277

Re: Wasze koszmary senne...

Mi ostatnio śnił się dosyć dziwny sen. Był on osadzony w rzeczywistości gry komputerowej. Biegłam przez jakieś chmurki i muchomorki :P (coś jak w grze Mario) razem z moja koleżanką. Ścigałyśmy się. Na końcu snu ona uśmiechnęła się do mnie a jakiś głos w tym śnie powiedział: Ona gra nie fer. Tylko ty...
2008-12-23, 22:07
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Przywolywanie demonow
Odpowiedzi: 85
Odsłony: 26055

Re: Przywolywanie demonow

Ja czytałam opis Krocel'a. W sumie pewnie całkiem przyjemny gość, noi ma swoje legiony... Masz rację Lordzie666 (przeczytaj artykół o liczbie szatana, bo ta jest niepoprawna) przywołaj go, podbij świat, opanuj paranormalium, zgładź ludzkość... Tylko najpierw stuknij się w łeb! Wiesz fajnie jest się ...
2008-12-23, 21:48
Forum: Czarna magia
Temat: Czarna Magia w XX wieku
Odpowiedzi: 183
Odsłony: 50756

Re: Czarna Magia w XX wieku

Rzecz takrze w tym, czy ta czarna magia działa... Jakoś nie wierzę że zrobienie lalki voodoo i wpinanie w nią szpilek poskutkuje w rzeczywistości... :/
2008-12-23, 20:24
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: 80 pytań dookoła teizmu
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 5199

Re: 80 pytań dookoła teizmu

Świetne pytania. Są śmieszne i takie filozoficzne :P . Jestem pewna, że każdy z nas zastanawiał się nad czymś w tym rodzaju chociaż raz.
2008-12-23, 19:49
Temat: szatan
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 15855

Re: szatan

Lupus -popieram - moja koleżanka (chociaż nie jest satanistką) też ubiera się na czarno i chodzi w kapturze. Może to ją widziała twoja mama ;P Ale tak na serio, to czy twoja mama jest jakimś medium, albo wróży z kartr tarota? Takim ludzią często ukazują się duchy, a nawet mówi się , że sam szatan.
2008-12-23, 19:38
Temat: Wierzysz w reinkarnację?
Odpowiedzi: 150
Odsłony: 66355

Re: Wierzysz w reinkarnację?

Nightwalker, nie masz racji. Czytałam artykół na paranormalium, o wspomnieniach i naszej pamięci. Ponoć nasze wspomnienia zachowane są nie tylko w mózgu, ale w każdej cząstce naszego ciała. Ja osobiście wierzę w reinkarnację, gdyż jest to (przynajmniej według mnie) najbardziej prawdopodobne z wierze...
2008-12-23, 19:20
Temat: Pytanie oraz moje doświadczenia
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 2827

Re: Pytanie oraz moje doświadczenia

Słyszałam wiele razy o takich przypadkach. Nie przeczę, że mogą być to twoje urojenia :diabel: Ale nie przecze też, że może to być (a nawet było by to dość prawdopodobne) nawiedzanie cię przez ducha, lub duchy. Z tym, że słowa "nawiedzanie" nie użyłam w znaczeniu wejścia w twoje ciało, lecz tak jakb...
2008-12-23, 18:58
Temat: Wideo Ukazujące kilka dziwnych zjawisk na World Trade Center
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 4087

Re: Wideo Ukazujące kilka dziwnych zjawisk na World Trade Center

Sam filmik z tą "straszną" muzyką budzi trochę grozy. Ale to by było na tyle. Może według niektórych jest to dziwne, ale jak mówi Ivellios zadziałał tutaj efekt wizualny a nie moce szatańskie. Chociaż mogę się przecież mylić :mrgreen: