Znaleziono 29 wyniki

autor: Vodnik
2008-12-06, 14:58
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 7287

Re: Trans - Jak najszybciej popascw w trans?

Miałeś napisać czym on jest według *Ciebie* i do czego Ci on. Poza tym, dam sobie głowę uciąć, że tej definicji, którą przytoczyłeś też nie rozumiesz. Na temat transu są tony informacji w sieci, wystarczy troszkę poszukać... Ja już w tym temacie udzielać się raczej nie będę, dałem jakieś rady, który...
2008-12-04, 00:41
Temat: Nie wiem kiedy śnię
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 2596

Re: Nie wiem kiedy śnię

Jeśli masz na myśli użycie budzika to... Jasne, chyba większość ludzi tak robi... sławna metoda 4+1, czyli około 4h snu a potem 1h wybudzania, najlepsze metoda na LD i OOBE ;) 4 i 1 to tylko czasy orientacyjne, sam sobie wybierz jakie tylko chcesz. A jeśli bez budzika, to także się da.. wystarczy pr...
2008-12-03, 23:49
Temat: z LD do OBE, ale jak?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2634

Re: z LD do OBE, ale jak?

A no można :luzak: i to na wiele sposobów. Wg niektórych LD i OOBE niczym się nie różnią i wystarczy tylko 'pogłębić fazę' czyli lepiej się zakotwiczyć w tym świecie poprzez skupianie się na szczegółach. Ale to raczej mało komu wystarcza. Możesz spróbować po prostu lecieć w górę nie myśląc o niczym,...
2008-12-03, 23:40

AKUkU, czytałeś moją przedostatnią wypowiedź? Pierwsze dwa zdania: Dosy nie mają tu nic do rzeczy. Mam wszystkie i jeszcze żaden na mnie nie zadziałał. Taki mam zdanie na temat tego czegoś co zwie się IDoser, oczywiście jak chcesz to spróbuj, ja tak zrobiłem, ale nic nie wyszło. Co do tego miesiąca ...
2008-12-03, 18:18
Temat: OOBE - pytania
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 184750

Re: OOBE - pytania

Rada? Przyzwyczaisz się :) Serce wcale szybciej Ci nie bije, mam tak samo i wg mnie wystarczy to ignorować. Szybkie bicie serca, uczucie gorąca/zimna, "poruszanie" się itp to objawy głębokiej relaksacji i transu, nic groźnego ;) Dalej... Ateistyczne podejście do oobe jest jak najbardziej możliwe, fa...
2008-12-03, 16:22

Mam pytanie czy wd Was do osiągnięcia OOBE dobre są nagrania "wibracje oobe"? Wg mnie... nie wiem :P Zawsze powątpiewałem we wszelkiego rodzaju nagrania. IDoser i BwGen to dla mnie /kilka nieładnych słów/ i tyle. Ale muszę przyznać, że podczas słuchania nagrania relaksacyjnego z pewnej stronki, też...
2008-12-03, 15:49

Nooo jaaa nieee... ekhm :/
Stary, prosisz żebyśmy Ci pomogli wpaść w trans, a Ty nawet nie wiesz czym on jest? LoL xD Zróbmy tak, Ty napisz czym wg Ciebie jest trans i po co Ci on, jeśli napiszesz z sensem, to obiecuję, że Ci pomogę jak tylko będę mógł :fuckyou:
2008-12-03, 15:45
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Kim jestem?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3581

Re: Kim jestem?

-Nie toleruje przemocy -Moja wiara jest milosc i wiara w samo uleprzanie ... -Chcial bym umiec sila wlasnej woli/umyslu wplywac na innych Jak dla mnie to, to się lekko gryzie :P Poza tym, dobrze ująłeś całość mówiąc "nie wiem kim jestem". Próbuję i 4 x chciałbym... Każdy coś by chciał i to nie czyn...
2008-12-03, 15:35
Forum: Aura i czakry
Temat: Dlaczego nie mogę zobaczyc aury?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4496

Re: Dlaczego nie mogę zobaczyc aury?

A jesteś w stanie zobaczyć aurę koloru? Nie? To znaczy, że coś robisz źle :P Aura koloru to nic innego jak powidok, ja już dobrze to sobie udowodniłem... a skoro to tylko powidok to każdy to zobaczy jeśli będzie odpowiednio postępował. Weź jakiś ładny jaskrawy ciuszek, rzuć przy białej ścianie, usią...
2008-12-02, 18:39

a tego nawyku nie moge sobie jakos wyrobic ;/ ehh... zdarza Ci się kroić tempa stroną noża, co? Jeśli nie, to tylko dlatego, że masz już odpowiedni nawyk, bo nie uwierzę, że zastanawiasz się nad tym zawsze gdy weźmiesz nuż do rąk. NAWYK to NAWYK, nawet tygodnia nie ćwiczysz i chcesz już mieć jakiś ...
2008-11-30, 18:26

Dosy nie mają tu nic do rzeczy. Mam wszystkie i jeszcze żaden na mnie nie zadziałał. Zrób jak mówiłem wcześniej, jeśli dalej nie będziesz pamiętał snów, to po przebudzeniu poleż jeszcze kilka min w łóżku z zamkniętymi oczyma. W ostateczności powiedz sobie przed snem, że obudzisz się powiedzmy o 4, a...
2008-11-30, 14:28

Otoz probuje juz niecaly tydzien tej metody Tej? Mało precyzyjne określenie... Pomozcie bo juz nie mam do tego sil! Jeśli po tygodniu prób nie masz sił to do niczego nie dojdziesz. Niezależnie co chcesz rozwinąć, ciało, umysł czy swego ducha to tydzień jest stanowczo za krótkim czasem. Gdyby każdy ...
2008-11-29, 15:48

Mnie interesuje taka rzecz. Czy zjawisko OOBE może mieć związek z miejscem? Mam na myśli spontaniczne, niespodziewane wychodzenie z ciała w określonych miejscach. Pan More doświadczał wielu spontanicznych wyjść, nie wiedząc skąd to się bierze. Po latach wrócił do swojego rodzinnego domu gdzie to ws...
2008-11-27, 22:13

Skup się rano zanim cokolwiek innego zrobisz, pierwsze co masz mieć w głowie to sen... na pewno zapamiętasz. Najlepiej zaraz przed zaśnięciem, gdy już czujesz, że odpływasz, powiedz sobie coś w stylu "gdy się obudzę, będę pamiętał swoje sny". Ewentualnie, jeśli musisz się budzić co rano za pomocą bu...
2008-11-27, 12:21
Temat: Oszustwo podswiadomosci
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1817

Re: Oszustwo podswiadomosci

W świadomym śnie nigdy nie będziesz miał świadomość takiej samej jak w stanie czuwania. Raz będziesz bardziej świadom wszystkiego raz mniej, ale identycznej świadomości nie osiągniesz. Wysoka świadomość w odmiennych stanach umysłu zahacza już o projekcję astralną. Przywyknij do tego :P I postaraj so...
2008-11-27, 12:10

Ehhh... nikt nie odpowiada, nikt tematu nie zamyka... więc ja postaram się pomóc:) Przed wczoraj się dowiedziałem o LD To stanowczo za mało aby zadziała jakkolwiek metoda, w szczególności RealityTest, który polega na wyrobieniu sobie nawyku. By móc świadomie śnić, przeciętny człowiek potrzebuje wiel...
2008-11-19, 03:21
Forum: Życie po śmierci
Temat: czy ludzie z Wawy i okolic chcieliby się przylaczyc????
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 8434

Re: czy ludzie z Wawy i okolic chcieliby się przylaczyc????

Hej wszyscy obecni. Żyjecie? ;) Pisałem ostatnio z Badaczką na gg i ustaliliśmy parę rzeczy, jeśli ktoś jeszcze wciąż jest zainteresowany to niech się odezwie w najbliższym czasie. Może być w temacie albo na pw...
2008-11-14, 03:35
Temat: Jak wywołać/przywołać zjawisko/istotę paranormalne/ą?
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 14912

Re: Jak wywołać/przywołać zjawisko/istotę paranormalne/ą?

Gilbert, jeśli uważasz, że naprawdę potrafisz określić czyjekolwiek imię to chciałbym to sprawdzić, mam nadzieję, że się zgodzisz. Pogadać możemy albo na forum albo gg, fotkę (lub kilka) nawet mogę Ci podesłać. Tak szczerze mówiąc to interesowałem się tą całą sprawą z imionami kilka lat temu, ale ju...
2008-11-14, 03:24
Temat: ouija
Odpowiedzi: 86
Odsłony: 19499

Re: ouija

To ja też proszę o *dokładny* opis. Możesz także dołączyć dokumentację w postaci filmiku, nawet z telefonu... a przyjść to chyba nie przyjdę bo obecnie mieszkam w wawie;/ No ale jak się uda, to jesteś mój guru;D P.S. Starczą może 2 łyżeczki? Albo 2 łyżeczki i 2 widelce? Bo jam biedny student, co naw...
2008-11-13, 03:26
Temat: ouija
Odpowiedzi: 86
Odsłony: 19499

Re: ouija

Właśnie namówiłem kumpla (ja nie mam łyżeczek :P) by to przeczytał i sprawdził., lipa. Albo opis słaby, albo bajka. Stawiam na drugą opcję...