Znaleziono 8 wyniki

autor: BlackAngelWhiteDevil
2008-11-08, 15:43
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Czym jest i jak działa klątwa?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 6575

Re: Czym jest i jak działa klątwa?

nie jestem w stanie, pisałam tekst bardzo dawno nie pamiętam już skąd..
2008-11-08, 02:02
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Czym jest i jak działa klątwa?
Odsłony: 6575

Czym jest i jak działa klątwa?

Zapewne każdy słyszał o klątwach rzucanych na ludzi czy przedmioty... Postaram się objaśnić kilka aspektów tej magii. W przeszłości osoby rzucające klątwy uznawano za ,, Bogów''. Najpopularniejsze było przeklinanie na wieki. Budziło to w ludziach lęk.Używanie klątw miało na celu przestraszenie osoby...
2008-11-08, 01:40
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Nabór na redaktorów Paranormalium
Odpowiedzi: 113
Odsłony: 68763

Re: Nabór na redaktorów Paranormalium

więc mogę pisać, wszystkie teksty raczej '' sklepuje'' sama, nie kopiuje ich. Byłam pewien czas redaktorem, myślę , że sobie poradzę, a jeśli nie to się nie obrażę jeśli mnie wywalicie ;]
2008-11-08, 01:21
Forum: Życie po śmierci
Temat: Duchy- dlaczego Anglia?
Odsłony: 3962

Re: Duchy- dlaczego Anglia?

Nie podałam źródła ponieważ tekst pisałam sama, z Wikipedii własnych domyśleń oraz z tego co słyszałam. Nie jestem w stanie podać teraz wszystkich tych źródeł.
2008-11-08, 01:15

Mogła bym pisać, moderować forum z tłumaczeniem to raczej nie za bardzo. Mogę robić wszystko co chcecie xD
2008-11-07, 00:13
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Bogini?
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 5312

Bogini?

http://pl.youtube.com/watch?v=miBIEIehx ... re=related Dziewczynka nazywa się Lakshmi Tatma urodziła się w święto ku czci boga Wisznu (w małej wiosce w stanie Bihar niedaleko granicy z Nepalem) jednego z najważniejszych hinduskich bogów to dlatego jej rodzice są przekonani, ze to Bóg zesłał ja na zi...
2008-11-06, 23:57
Forum: Życie po śmierci
Temat: Duchy- dlaczego Anglia?
Odsłony: 3962

Duchy- dlaczego Anglia?

Aż 80% Brytyjczyków potwierdza ,że chodź raz miało kontakt z duchem. Za panowania królowej Wiktorii, w czasie gwałtownego rozwoju imperium brytyjskiego Londyn zyskał międzynarodową reputacje. W tym czasie szczególnie interesowano się ,, gotyckimi'' powieściami o duchach i zjawach nadprzyrodzonych, p...
2008-11-06, 23:40

ZGŁASZAM SIĘ NA REDAKTORA PARANORMALIUM Witajcie, chciała bym się zgłosić. Mam doświadczenie, byłam moderatorem oraz redaktorem na innym forum, posiadam więc jakieś umiejętności oraz wiem co do czego. Mam 15 lat, co prawda to nie wiele jednak myślę ,że w tym przypadku nie ma to znaczenia :) Pozdraw...