Znaleziono 61 wyniki

autor: Zaara
2017-07-22, 17:30
Forum: Świat snów
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1562
Odsłony: 323566

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Dawno nie pisałam, co tam ciekawego dzieje się w mojej głowie w nocy, więc... powracam ze snem sprzed ok. miesiąca. :) Jestem w rodzinnym domu mojego taty z rodzicami, siostrą i dziadkami (którzy już niestety nie żyją). Standardowo wszyscy jesteśmy w kuchni i czekamy, aż zagotuje się woda na kawę. N...
2014-01-28, 20:49
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Sybilla (?) - Tajemnicza Księga
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 22691

Re: Sybilla (?) - Tajemnicza Księga

Nie Sybilla, tylko królowa Saba tak zwana . Moja babcia też często mi opowiada o przepowiedniach z tej księgi (poznałam po tym, że nie da się odróżnić faceta od kobiety - ubiór, fryzura itp.) i nie jest to nic tajemnego - swojego czasu (gdzieś w czasach młodości obecnych starszych babć właśnie) dość...
2009-11-09, 15:20
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Jak postrzegacie islam?
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 18732

Re: Jak postrzegacie islam?

Muzułmanki mówią 'kwestia przyzwyczajenia i tego, że po prostu chodzi się wolniej zamiast się spieszyć' :D Ja nie dałabym rady i nie jestem pewna, czy do tego w ogóle da się orzyzwyczaić...
2009-11-09, 02:20

W islamie jezus jest prorokiem,a czy umarl na krzyzu czy w inny sposob to juz nie wiem. Wg islamu Jezus (Isa) nie umarł w ogóle ;) Pojmano i powieszono na krzyżu kogoś innego, a Jezus po pewnym czasie został wzięty do nieba (razem z ciałem) A co do hijabow,to zal mi takich dziewczyn (te mniej wiece...
2009-11-08, 23:34

na dzielnicy widzialem nawet dziewczyny w moim wieku lub 2/3 lata starsze w ich kapturach.Co bezsensowne mi się zdaje jeszcze,to ze kobiety do meczetow nie chodza,a mezczyzni musza klekac i glowe na ziemie w stronie Mekki. To nieprawda, że kobiety nie chodzą do meczetów ;) Może nie tak często jak m...
2009-11-03, 03:18
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1562
Odsłony: 323566

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Layla...ja też bym nie zasnęła...ale chyba przez cały tydzień! Co do mnie - pewne wpływy ostatniej mody na wampiry chyba...xD Oto mój sen: Podchodzę ze znajomą do wiaduktu, ale wiem, że nie powinnam przechodzić, bo jest na nim niebezpiecznie. Jednak wchodzę...i widzę zgraję zombie xD Biegnę co sił w...
2009-01-28, 14:04
Temat: Religia-czy to w co wierzymy istnieje czy religia to biznes?
Odpowiedzi: 117
Odsłony: 20376

Re: Religia-czy to w co wierzymy istnieje czy religia to biznes?

Chrześcijanie mają łatwo - walną parę zdrowasiek i Bóg ich wysłuchał Hmm...tu bym się kłóciła...Nie chrześcijanie, a katolicy (inne wyznania chrześcijańskie zdrowasiek nie uznają) i wcale Boga to nie cieszy. Patrząc na to, co mówi Biblia, Bóg chce od nas troszkę zaangażowania, własnego wkładu i sku...
2008-12-29, 03:28
Forum: Wampiryzm
Temat: Moje osobiste lub pośrednie spotkania z wampiryzmem
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 9594

Re: Moje osobiste lub pośrednie spotkania z wampiryzmem

Sothis, po prostu mnie rozbrajasz czasami :D Ach ta ironia :P
(btw też jakoś nie jestem za przekonaniami o wampirach energetycznych, czy emocjonalnych... :/ )
2008-12-26, 23:11
Temat: Wampiry
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 12647

Re: Wampiry

O ile dobrze pamiętam ktoś już pisał coś na temat wysuwania zębów ;) Więc wiemy, że to nie jest możliwe.
2008-12-17, 01:42
Forum: Energia
Temat: Mój dar
Odpowiedzi: 122
Odsłony: 27592

Re: Mój dar

Był kiedyś jakiś program...o deja vu właśnie. Mówili dokładnie, jak to się dzieje i w ogóle...dlaczego wydaje nam się, że już to było, albo jesteśmy pewni, że nam się to śniło... :) Deja vu to u mnie zjawisko codzienne, zapewne od zmęczenia... ale to nieważne. Mam natomiast coś takiego, że każdy mi ...
2008-12-14, 21:06
Temat: Rola Matki Boskiej w Chrześcijaństwie
Odpowiedzi: 72
Odsłony: 18763

Re: Rola Matki Boskiej w Chrześcijaństwie

Właśnie o tym mówię...modlitewniki to NIE Biblia... Problem w tym, że większość ludzi ślepo wierzy w to, co mówi kościół...nawet, jeśli się myli. Co do cudów-niewidów ;) Ktoś wcześniej pisał, że Maryja objawiła się wielu ludziom i w ogóle...no ok, w to nie wątpię, przecież szatan też może takie rzec...
2008-12-14, 17:10
Temat: Rola Matki Boskiej w Chrześcijaństwie
Odpowiedzi: 72
Odsłony: 18763

Re: Rola Matki Boskiej w Chrześcijaństwie

A po za tym to w Piśmie Świętym jest więcej modlitw do Maryi niż do samego Boga, nie wspominając już o Jezusie Yyy...że co??? W Biblii NIE MA modlitw do Maryi...bo Biblia kategorycznie takich zabrania!!! Modlitw do Maryi jest dużo, ale w modlitewnikach ;) Zresztą Jezus kocha wszystkich, nie ma wzgl...
2008-12-14, 03:18
Temat: Religia-czy to w co wierzymy istnieje czy religia to biznes?
Odsłony: 20376

Re: Religia-czy to w co wierzymy istnieje czy religia to biznes?

Wszyscy mówią o KK...a przecież katolicyzm to nie jedyna religia, czyż nie? :) Byłam katoliczką...fakt wkurzało mnie to wszystko, jak chce się zarabiać na ludziach, którzy mają nadzieję...wierzą (w jakikolwiek sposób) Ale jestem pewna, że Bóg istnieje :) Odkąd doświadczyłam Jego obecności...nie mam ...
2008-12-12, 22:41
Forum: Magia
Temat: Oczyszczanie i wyświęcanie amuletów.
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 29998

Re: Oczyszczanie i wyświęcanie amuletów.

Generalnie dozwololona jest modlitwa, ewentualnie jakieś relikwia, błogosławione figury, źródełka, itp. Wynika to z tego, że magia kieruje się do źródeł nadprzyrodzonych INNYCH niż objawione przez Boga. Hmm...w zasadzie wszelkie obrazy, figury itp. też powinny być zabronione...jesli brać pod uwagę ...
2008-12-10, 01:21
Temat: Pytanie
Odsłony: 29909

Re: Pytanie

Łeee...to juz przesada :/ O ile wysysanie krwi bezpośrednio z kogoś można jeszcze uznać za jakieś zboczenie po prostu...bliskość ciała i picie krwi...no nie wiem, są różnie ludzie :P , to picie czyjejś krwi tak po prostu, z lampki...ojej...aż mi się niedobrze zrobiło, przecież krew wcale nie jest sm...
2008-12-10, 00:16
Temat: Wasze koszmary senne...
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 9275

Re: Wasze koszmary senne...

Ja zazwyczaj pamiętam sny...ogólnie rzecz biorąc większość z nich to koszmary, albo takie...koszmarki ;) Dzisiaj np. śniło mi się, że byłam w szkole i gadałam z jednym kolesiem...wiedziałam, że jest wampirem (lol), a on powiedział, że nie jest jedyny w tej szkole. Później gadałam z koleżanką, o któr...
2008-12-09, 14:16
Temat: Bóg ?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2104

Re: Bóg ?

Jakoś nie widać by religia, oprócz tego, że nabija kasy duchownym, miała jakąś większą role, nie Bóg decyduje o tym co się dzieje na świecie, ale człowiek. Hej, hej!!! Nie można wszystkiego podpisywać pod Kościół Katolicki!!! Katolicyzm to nie jest jedyna religia! Co do tego, kto decyduje...człowie...
2008-12-09, 02:57

Hmm...zazwyczaj jest właśnie tak. Kobieta albo przechodzi na islam, albo jest taką 'niepraktykującą' muzułmanką...rozumiem-nie jedzenie wieprzowiny (z szacunku dla męża chociażby, poza tym świnki nie są zbyt zdrowe dla ludzi :P ), czy nawet zakrywanie ramion, ale założenie hijabu (tej chusty właśnie...
2008-12-09, 02:29
Temat: Bóg ?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2104

Re: Bóg ?

Gdzieś chyba cos takiego widziałam już...
Więc moje zdanie-Bóg jak najbardziej istnieje, czuwa, pomaga, doświadcza i w ogóle :) O religiach świata...to już trzeba poczytać w tych wszystkich tematach o poszczególnych religiach. Tu juz to wszystko jest, radzę poczytać ;)
2008-12-09, 00:47

Słyszałem o jakiś grupach w Indiach (w tamtych okolicach), które wierzą w "Bożą Rodzinę" czyli, że wszyscy bogowie istnieją ale oddają cześć tylko jednemu z nich. O kurczak, to ciekawe :D Nie słyszałam jeszcze o czymś takim ;) Wracając do islamu...co myślicie o związkach chrześcijanek z muzułmanami...