Znaleziono 433 wyniki

autor: IteratorZX81
2018-07-30, 22:42
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Piotr N., czyli kto ma bardziej nasrane w głowie od J.Pająka
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 869

Piotr N., czyli kto ma bardziej nasrane w głowie od J.Pająka

Nie publikuję tego, bo w to wierzę (wręcz przeciwnie!), jednak po internecie drogą mailową chodzi dość... interesująca copypasta, jeszcze bardziej dziwaczna i smutna od wymysłów Jana Pająka. Nie będę tu tego kopiował, bo jak wszystkie eseje [s]schizofreników[/s] miłośników konspiracji jest on dość d...
2016-10-18, 19:54
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Dlaczego jestem ateistą
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3014

Re: Dlaczego jestem ateistą

To chyba jeszcze trochę za mało by być ugruntowanym ateistą. Kościół Katolicki już podał "rozwiązania" tego zagadnienia. Wojny i krzywdy wyrządzane drugiemu człowiekowi nie są dziełem Boga, a skutkiem ludzkich wyborów, będących nieposłuszeństwem wobec Boga. Aha. Bóg jest wszechmocny ale jednak nie ...
2016-10-10, 03:07
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Dlaczego jestem ateistą
Odsłony: 3014

Dlaczego jestem ateistą

Zobaczcie co się na tym świecie dzieje, jakie są tragedie, wojny i inne nieprzyjemne rzeczy się dzieją. I teraz są dwa możliwe wyjaśnienia: 1. Boga nie ma. Jest ludzkim wymysłem który tak naprawdę nie istnieje. 2. Bóg istnieje, ale albo w ogóle go los ludzi nie obchodzi albo wręcz czerpie przyjemnoś...
2016-10-04, 03:01
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Sybilla (?) - Tajemnicza Księga
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 22812

Re: Sybilla (?) - Tajemnicza Księga

Może szukał tej książki po rodzinie, coby coś konkretnego napisać?

//edit: Jak parę dni, może z tydzień dwa temu, próbowałem wejść w ten temat to forum mnie informowało że nie istnieje. WTF?
2016-09-14, 19:27
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Problem z niektórymi użytkownikami tego forum.
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4121

Re: Problem z niektórymi użytkownikami tego forum.

A kto mówi o rządzeniu? No ale ty jesteś z takich co "uwierzą gdy zobaczą", więc sobie bądź niewiernym Tomaszem.

Ja ciebie nie przekonam, ty mnie też nie, więc jaki jest sens i cel dyskusji?
2016-09-13, 15:52
Temat: Problem z niektórymi użytkownikami tego forum.
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4121

Re: Problem z niektórymi użytkownikami tego forum.

DR7, uważam że masz rację. Niektórych rzeczy nie da się wytłumaczyć korzystając z ludzkiej nauki, a inne rzeczy są ukrywane aż ludzkość będzie gotowa.

Może już jest gotowa.
2016-09-12, 18:29
Forum: Nauka
Temat: Wulkany.
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4208

Re: Wulkany.

1. Możliwe, ale mało prawdopodobne. Musiałby pierdyknąć idealnie w środek krateru.
2. Zbieg okoliczności. Nie dopatruj się porządku tam gdzie go nie ma.
2016-09-07, 20:54
Forum: Ciekawostki
Temat: Co to jest?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2403

Re: Co to jest?

To już jest względnie wyjaśnione. Nawet Ator (kanał YT wideoprezentacje) robił wywiad z autorem. W skrócie: sztuka. Gościu jest artystą interesującym się "strasznymi" rzeczami (prawdopodobnie czyta creepypasty, SCP a także wie gdzie mieszkasz ;)) i to go zainspirowało. Nie chce rozgłosu, dlatego w w...
2016-09-07, 20:49
Forum: Życie po śmierci
Temat: Zdjęcie
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 11886

Re: Zdjęcie

Z Allegro, olx - takie rzeczy dość łatwo kupić.
2016-09-07, 14:21

Najpierw kamery. Bo jak to faktycznie jakieś zwierzęta to biała szałwia nie pomoże.
2016-09-06, 23:42

Naprawdę zastanawiające. Poleciłbym obstawić całą posesję kamerami podczerwonymi oraz mikrofonami i ponagrywać co się dzieje. Takie nagranie wykluczy lub potwierdzi dziwność zjawiska. Może też to być też tak, że to mogły być małe zwierzęta a to co w kuchni słyszałaś to był mały nieproszony gość (szc...
2016-09-06, 23:33
Temat: Hipnoza? wirus?
Odsłony: 3515

Re: Hipnoza? wirus?

Nie uwierzyłby mi i pewnie jeszcze wysłał do psychiatry. Dlatego nie paplam na lewo i prawo.
2016-09-06, 22:40
Forum: Ciekawostki
Temat: Fundacja SCP
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2686

Re: Fundacja SCP

Mało prawdopodobne IMO. Ktoś by puścił parę z ust, a w dobie Internetu, Periscope, YT oraz innych usług strumieniowania audio/video to by się tego nie dało opanować gdyby doszło do faktycznego zdarzenia anomalnego w miejscu publicznym lub prawie publicznym. Transmisja wideo w czasie rzeczywistym by ...
2016-08-27, 01:10
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: O UFO ogólnie
Odpowiedzi: 286
Odsłony: 123591

Re: O UFO ogólnie

Jedyni ludzie nie gotowi na ujawnienie to politykierzy wszelkiej maści którzy z dnia na dzień stracą całą władzę. I krzyżyk na drogę.

A co do 2018... to myślę, że to z deka za długo.
2016-08-21, 02:18
Temat: O UFO ogólnie
Odpowiedzi: 286
Odsłony: 123591

Re: O UFO ogólnie

Heh, mam nadzieję, że już niedługo prawda wyjdzie na jaw, co o tym myślicie? Uważam że ludzkość jest gotowa na ujawnienie już od dłuższego czasu...
2016-08-11, 14:08
Temat: Wywiad z jaszczurzycą ,,Lacerta''
Odsłony: 4215

Re: Wywiad z jaszczurzycą ,,Lacerta''

Nie mogę za dużo gadać na ten temat. Ale wierzę, że Lacerta istnieje. Niestety w pewnych kwestiach się ona myli, w innych wydaje się nie mieć wszystkich informacji.
2016-08-11, 03:10
Temat: Co budowa statku może nam powiedzieć o jego pilotach?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 7812

Re: Co budowa statku może nam powiedzieć o jego pilotach?

Okej, trzecia teoria: Spodki są tak naprawdę bardziej zaawansowanymi dronami z kamerą 360 stopni w środku i pewnie innym sprzętem. Obcy albo oglądają obraz z kamery na monitorach albo w VR a statkiem kieruje sztuczna inteligencja.
2016-08-11, 03:04
Temat: Wywiad z jaszczurzycą ,,Lacerta''
Odsłony: 4215

Re: Wywiad z jaszczurzycą ,,Lacerta''

Hm, interesujące. Niezwykle bliskie prawdy, ale w paru miejscach dalekie od niej. Możliwe że to przez tłumaczenie albo ucięty content, jednak w paru miejscach Lacerta nie ma racji, w innych wydaje się nie mieć wszystkich informacji. W większości jest to jednak prawda. Nie powiem w których miejscach,...
2015-01-01, 17:15
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Prorocze Sny
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3037

Re: Prorocze Sny

Ja tak samo. Miałem tak ze dwa razy, raz na komunii kuzynki a za drugim razem przy dochodzeniu do autobusu (udało mi się wtedy ocalić siebie od groźnego wypadku który się zdarzył w śnie, na szczęście sobie przypomniałem o tym wystarczająco szybko)
2014-12-15, 23:22
Temat: [artykuł] Istoty pozaziemskie w polityce
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2797

Re: [artykuł] Istoty pozaziemskie w polityce

Powyższy artykuł zawdzięczamy doktorowi inżynierowi profesorowi Janowi Pająkowi. Bierze chłopak leki, ale jak widać nie pomagają bo ciągle wypisuje głupoty, tylko składnia lepsza. Żeby nie było, wierzę że kosmici istnieją i odwiedzają naszą planetę, nawet jeśli tylko w celach turystycznych (bo ładna...