Znaleziono 7 wyniki

autor: Miernik Wiesław Kola
2008-09-26, 10:56
Forum: Świat snów
Temat: Zapamiętywanie snów
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 5356

Re: Zapamiętywanie snów

Sny zależą od stanu zdrowia.Na podstawie częstotliwości występowania snów przejrzystości oraz wartości estetycznej snu można postawić diagnozę.Osoby chore nie śnią snów.
2008-08-18, 17:24
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1563
Odsłony: 329798

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

W nocy miałem sen.Sniło mi się że jadę w autosie ze Skarżyska do domu.Wcześniej kupiłem od jakiejś kobiety bardzo malutkie urządzenie do słuchania piosenek których słychałem jadąc w autobusie.W odtwarzaczu ''leciała '' właśnie piosenka pt.To była blondynka .Blondynka która jechała ze mną chciała spr...
2008-08-12, 15:55
Temat: Konsekwencje wywoływania duchów..:(
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 22890

Re: Konsekwencje wywoływania duchów..:(

Potrzebny jest Ci naszyjnik o którym piszę wyżej.Post pt.Jak wyleczyć osoby nie sniace snów?
2008-08-10, 17:38
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Telekineza
Odpowiedzi: 93
Odsłony: 28127

Re: Telekineza

Kiedy otrzymałem kontakt z siłą pozamysłową nakazująca mi troszkę podpalic i okradać dla tylko wiadomych tej sile celów to pomyślałem;jeśli jesteś siło obecna i masz dużą moc pozazmysłową to porusz tymi dwoma badylami za oknem.Badyle poruszyły się.Była to telekineza w której pomogła mi owa siła.
2008-08-10, 17:05
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Piktogramy
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 12957

Re: Piktogramy

Chce wygłosić apel o nie zatacznie kręgów.Jeśli zataczanie kręgów można zastąpić innymi znaki to proszę się przebranżowić.Ja chętnie mogę przyjąć wiadomośći nawet i z zaświatów.Proszę sobie nie zrywać nocy.
2008-08-10, 10:49
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Gdzie jest Bóg?
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 15096

Re: Gdzie jest Bóg?

Jestem buddystą.W buddyzmie rolę Boga sprawuje siła karmiczna.To ona postanawia czy za uczynki ma karać czy nagradzać.Nie może interweniować jak Bóg chsześcijański ,ale różne istoty mogą mieć taką możliwość i ja o tym informuje na poście.
2008-08-09, 16:58
Temat: Jak wyleczyć osoby nie śniące snów?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1562

Jak wyleczyć osoby nie śniące snów?

Wiadomości ogólne W Polsce przepisy o zarejestrowaniu leku są podporządkowane ku temu, aby rejestrować tylko środki farmaceutyczne. Jest to działanie racjonalne podporządkowujące się rozumowi jako największemu dobru. Jeśli Bóg chciałby umieścić w spisie leków jakiś lek mający go symbolizować to miał...