Znaleziono 52 wyniki

autor: AsaF
2006-10-26, 11:27
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Wybory Junior Admina
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 7679

Z tego co pamiętam to po 1 fuzji forum czyli ufo.pl z paranormalium, ja miałem status junior admin, ale szybko mi został zdjęty. Na początku nawet nie wiedziałem, że go mam i za co a potem nagle został mi odebrany i też nie wiem za co. Ja nie oddaje na nikogo głosu i nie będę w ogóle nawet kandydowa...
2006-09-03, 17:07
Forum: NAPISZ ARTYKUŁ
Temat: Cybernetyka przyszłości
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4395

Film, to był tylko wstęp do tego co chciałem przekazać, dzięki temu można sobie łatwiej wyobrazić co to jest i jak to ma działać, no o ile się oglądało ten film.

Nie wiem co z tym artykułem idzie na stronę czy nie?
2006-09-03, 14:00

Leśna pisze:
powiększeniem „pojemności pamięciowej”
johnny mnemonic O_o
Czy coś jest nie tak?
2006-09-03, 09:39

Ja wymieniłem tylko parę przykładów, któe mogę potwierdzić, bo jak wiecie, w newadzie robi się różne rzeczy i nawet ufo from USA
2006-09-02, 18:54

Cybernetyka przyszłości

Cybernetyka przyszłości Czy znacie film Matrix? Na pewno tak, ale czy możliwe było by przeniesienie wydarzeń filmowych z ekranu wprost do prawdziwego życia? Z pewnością wielu z was kręci przecząco głową. Otóż zdziwię was, częściowo już jest to możliwe, a co się stanie w najbliższej przyszłości. Wspó...
2006-08-15, 20:23
Forum: Nauka
Temat: Azzo Bassou - ostatni Neandertalczyk?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 11481

Jak dlamnie to zwykły człowiek, lecz Dotknięty przez życie i obciążony przez genetykę. W wyniku zawierania małżeństw w bliskim otoczeniu rodzinnym rodzą się takie „mutanty” Osobiście widziałem człowiek podobnego do niego, tylko miał bardziej spłaszczoną głowę i on akurat był chory na jakąś chorobę, ...
2006-08-15, 18:42
Forum: Życie po śmierci
Temat: Mieliście kiedyś kontakt z duchem?
Odpowiedzi: 431
Odsłony: 127484

Zawsze, gdy przychodzi czas świąt Bożego Narodzenia, czy Świąt wielkiej nocy, gdy wspomni się coś o osobie mojej prababci, która była wspaniałą kobietą, coś się zawsze dzieje, coś strzela, łamie się gałązka, lub opada parę liści naraz z roślinek w pokoju. Myślę, że to spokojnie można uznać za kontak...
2006-07-05, 22:29
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: czy tak moze byc?
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 8189

kiedys widzałem jak jachałem samochotem a wyląduje na drzewie i wylądowalem. A wczesniej bylem na rybach i czułem jak woda chce mnie do siebie i bo kilku minutach był deszcz tylko nad tym jeziorem i zlało mnie . z tym samochodem to brzmi rodem jak z Oszukac Przeznaczenie a o wodzie tez juz gdzie sł...
2006-07-01, 16:43
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Zdjęcie z Cmentarza!!
Odpowiedzi: 61
Odsłony: 22022

tak samo mozna powiedzieć, że w zamku spotkasz króla, bo się poprostu tak przyjęło
2006-06-28, 09:52
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Praktyczne wykorzystanie energii
Odpowiedzi: 40
Odsłony: 12299

dy by było piękne zrobić kameee hameeeeeeee ale raczej w taki sposób to jest nei możliwe. Bardziej prawdopodobne jest wyksztalcenie czegoś jak aura, ale raczej też nie bedize widoczna w taki spsób jk na ziemi, moze inne wymiary coś wniosą.
2006-06-24, 13:26
Forum: Filozofia
Temat: Gdybyś miał wybór...
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 21058

ja to bym wogólę chciał się nie urodzić gdybym miał wybór.
2006-06-19, 19:58
Forum: Życie po śmierci
Temat: Orby?
Odpowiedzi: 63
Odsłony: 22076

ja powyżej

ja jestem sceptyczny co do orbów, zdania na ten temat są podzielone. Jak dlamnei to poprostu extremalne warunki, brud kurz.
2006-06-17, 21:08
Forum: Świat snów
Temat: Budzenie w nocy
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 6070

poprostu moze o tej godzinie twój sen osiąga taki poziom, ż esię budzisz. Większośc tego co śnimy nei pamiętamy.
2006-06-14, 22:40
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Niemiły tekst o Janie Pawle II
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 14817

agnieszkaplus3

Wysłany: 16-04-2006, 23:13

Sigeru

Wysłany: 14-06-2006 19:37

To odkopała temat, odgrzała kotleta i poco to było, temat przedawniony, no ale na pczątek się wybacza.

Tak walę kazanie a nawet nei wiem czy jest takie coś w regulaminie jak odkopywanie starych postów.
2006-06-13, 22:33
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: Piktogram będący przekazem zapisanym w formie binarnej
Odpowiedzi: 55
Odsłony: 25137

no to przecież mówiłem Panowie srawa stoi tak, żaden ufolo nienapisze, ż epiktogram jest autentyczny bo ma to to i to bo potem ktoś według tego podrobi taki piktogram i już ni nie będzie wiadomo. Ja wierzę, że te naprawde ciekawe, nikoniecznie o skomplikowanym wzorze są prawdziwe. Każdy wie, ajkie b...
2006-06-05, 22:44
Forum: Filozofia
Temat: Lachrymologia
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 8605

kolejna ideologia, wszystko jest dobre o ile nei prowadzi do zła, ja tam wolę łączyć chrześcijaństwo z buddyzmem i też na tym dobrze wychodzę.
2006-05-25, 22:31
Temat: Kiedy przyjdzie... antychryst? :|
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 10552

gościu jak poczytasz sobie literaturę fachową to się zgłoś bo z ciemniakami nei będę rozmawiał, tyle
2006-05-25, 09:01

skoro jesteś taki the best to wyginaj drzewa siłą woli, ja sobie nie przypominać, aby Jezus mówił, ż ektoś może być silniejszy i lepszy od Boda, że jesteśmy wszyscy jego dziećmi to tak, ale to pierwsze NIE. Poczytaj lepiej Bilblię. Wszyscy, którzy się wywyższają, lub pokazuja, że są lepsi silniejsi ...
2006-05-24, 18:44

nie ważne kto go uważa a kto nie to sprawa każdego z osobna a mistrzowie chodzi o Bogów to tytuł takiego artykułu myślałem, że większość czytała i wie oco chodzi. Jezus to podobieństwo Boga, ojciec stworzył syna, aby ktoś kierował tym bizlem na ziemi, więc Bóg I Jezus to jednośc, ideał. Tylko człowi...
2006-05-24, 09:18

Mój przedmówca powiedział po częsci dobrze. Za antychrysta jest postrzegana ta osoba, która czyni dużo zła, na osamę też za kilka lat powiedzą potomni, że on był antychrystem. Co prawda nie jest z sudanu ale podobne okolice no i jest starszy. Jeśli p0lotki, legendy i ptaszki nisą to samo. To w 2012 ...