Znaleziono 16 wyniki

autor: kotlaska93
2007-11-22, 21:00
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Oczy
Odpowiedzi: 76
Odsłony: 20184

Zaparz sobie herbatę w torebkach i nałóż (ciepłą torebkę) na 10 min. na oko, gdzie masz mniejszą źrenicę, po czasie sprawdź, którą źrenicę masz większą i którym okiem lepiej widzisz (zakładam, że tym od herbaty) w moim przypadku widzę lepsze kolorki :) Możesz też zrobić tak na następny dzień z drugi...
2007-11-09, 18:33
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: Typy NOL'i
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6176

Eh... Nie mówię, że to na pewno prostokąt, czyż nie napisałam "w oddali za pasmem drzew", napisałam że to prostokąt/trapez, bo mi go najbardziej przypominał
2007-11-09, 16:03
Temat: Lewitacja-mozemy się tego nauczyc?
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 16036

Niee.... To po prosty atomy człowieka zmieniają się na minusowe, ziemia wokoło niego też i się odpychają xD
Tak na serio to sama nie wiem, raczej się nie da.
2007-11-09, 15:59
Temat: Wiedźma nad Meksykiem
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8471

Mógł to również być sterowany helikopterek ze zmieniona obudowa i przeźroczyste płaty od tego no....wirnika?xD
Nom, szkoda, że nie widać żyłek xD
2007-11-09, 15:54
Temat: Oczy
Odpowiedzi: 76
Odsłony: 20184

Mamy taką nauczycielkę z wyłupiastymi oczyma, z takimi niebieskimi, wypłowiałymi, jakby je ktoś przepłukał wodą - widmo normalnie xD
Tak do rzeczy chciałam zapytać czy ktoś jeszcze oprócz mnie potrafi poruszać ( zwiększać/zmniejszać ) źrenicą??
2007-11-09, 15:46
Temat: Paranormalne zdolności zwierząt?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 4321

A mój kotek, wie, kiedy źle się czuję :) Inny kiedyś ocucił babcie, a mogło być źle...
Babcia się położyła i poczuła się słabo, kot, który ją omijał ( nie znał jej jeszcze ) nagle skoczył na nią, zaczął się mościć, miauczeć, pchać głową i rozbudził babcie, ona później opowiadała, że on "wiedział".
2007-11-08, 20:56
Forum: Świat snów
Temat: Czy można czuć sen?
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 7111

Miałam też kiedyś takie sny, w których śniło mi się, że niedługo będzie koniec świata ( ale ja mam sny xD ) i takie światło wszystkich pochłaniało... Za każdym razem czułam wzmocnione emocje ( już wiem dlaczego dzięki marcie.heva ) , ale za każdym razem budziłam się po tym, jak dotknęła mnie fala, r...
2007-11-08, 17:08

No, racja, też mi się kiedyś śniło, że ktoś bliski mi umarł i płakałam przez sen, aż mama przyszła sprawdzić co jest i mnie obudziła :D podczas snu nasz mózg wysyła 3 krotnie silniejsze sygnały niż gdy jesteśmy rozbudzeni emocje tak, ale nie wiem, czy wzmacnia się też odczucia, przecież przy postrza...
2007-11-08, 16:53
Temat: Obyczaje kosmitów.
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 16364

Troche czasu minęło, jak kiedyś czytałam, że kosmici (już nie pamiętam którzy) przylatują na Ziemię lub inną planetę zamieszkaną przez istoty myślące i tam jakieś rytuały wyprawiają... Coś w stylu 18-stki...
2007-11-08, 16:44
Temat: Typy NOL'i
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6176

Dzisiaj to wyglądałam przez okno, na którym mam powieszoną siatkę przeciw owadom (shit) i w oddali za pasmem drzew, gdzie nie ma żadnej drogi zauważyłam coś białego, w kształcie trapezu/prostokatu, prawie na pewno unosiło się w powietrzu. Na początku myślałam, że to bus, ale szybko doszłam do wniosk...
2007-11-07, 18:06
Temat: Sposob na szybkie zasniecie?
Odpowiedzi: 36
Odsłony: 19682

Heh, zamiast tabletek nasennych można brać lokomotiv, albo inne tabletki przeciw chorobie lokomocyjnej xD Ja często mam, że jak już jestem na pół w śnie, to pojawia się prosty domek, pustka naokoło i domek się pomniejsza, wtedy się wybudzam... Nie mam pojęcia, jak ominąć fazę " domku". Albo słucham ...
2007-11-07, 17:55
Temat: Jak wywołać kogoś ze snu?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 5262

Mi się kiedyś śniło, że biłam się z kolegą ( on był pod inną postacią, ale wiedziałam, ze to on :) , nazajutrz spytałam się go, co mu się śniło " biłem się z Tobą... tylko że byłaś kotem" ( lubię koty )
2007-11-07, 17:49

Czy można czuć sen?

Tak jak w temacie chciałam się zapytać, czy można czuć podczas snu? Ostatnio śniło mi się, że ktoś mnie postrzelił ( w brzuch ). Czułam taki prawdziwy ból, penie nie taki, jaki by był w rzeczywistości, ale bolało... Po pewnym czasie już nic nie czułam, tylko uciekałam. Obudziłam się w nocy i zaraz p...
2007-11-07, 17:12
Forum: Życie po śmierci
Temat: Widzenie duchów
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 25791

Ja to kiedyś miałam se, ze zobaczyłam ducha... I na jawie bym nie chciała... Mówiłeś, że się boją gdy zauważą, że je widzisz, próbowałeś tak robić żeby się nie przestraszyły, albo z nimi rozmawiać w jakiś sposób? Jestem za tym sposobem. Może przekonaj się, czy Cię w ogóle słyszą. Jak nie, to możesz ...
2007-10-23, 21:25
Forum: Aura i czakry
Temat: Aura - czym jest i co daje nam jej widzenie ?
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 16277

Ja podobnie jak Titania6 widzę taki jakiś dymek na konturach prawie wszystkiego, czy to przywidzenie???
Ps.: Kiedyś tylko raz widziałam barwę tych kontur... I jeszcze jedno... co to jest czakra?
2007-10-21, 16:58
Forum: Nauka
Temat: "Obcy" a teoria ewolucji Darwina
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 10222

Do Darwina

Wracając do Darwina... Dlaczego dzisiejsze małpy ni9e zmieniają się w ludzi???