Znaleziono 8 wyniki

autor: Marines
2010-04-29, 14:37
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Stonehenge - błyskawica
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2496

Stonehenge - błyskawica

<t>Prawdopodobnie piszę w złym dziale ale po prostu nie wiem gdzie ten temat pasuje. Niedawno czytałem o tajemniczych zniknięciach ludzi i było tam o hipisach którzy w czasach gdy Stonehenge nie było jeszcze odgrodzone rozbili koło niego namiot. W pewnym momencie w jeden z kamieni uderzyła błyskawic...
2009-03-14, 21:23
Temat: Marciszów - Obiekty latające
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 4080

Re: Marciszów - Obiekty latające

Nie to na pewno nie była latarka, był to obiekt na kształt trójkąta miał po bokach takie światełka. Chyba to był właśnie NOL. Nie widziałem jak startował bo gdy wyszedłem na dwór to już był w powietrzu i cały czas wznosił się w powietrze i nagle zniknął.
2009-01-13, 19:39

Re: Marciszów - Obiekty latające

Nie była to jeszcze pora na fajerwerki była tak jesień-zima i na pewno wykluczam możliwość fajerwerki, było to o 6 rano było jeszcze ciemno. Było to praktycznie nademną więc wykluczam że widziałem to z pewnej perspektywy i że mi się wydawało że leciało w górę. No nie wiem :grin:
2008-12-03, 00:34

Marciszów - Obiekty latające

Mieszkam na wsi Marciszów. W odległości 3km od wsi znajduje się miasto Kamienna Góra. Od dziecka rano wstaje o 6:00 żeby jechać do kamiennej góry ponieważ ja tam chodzę do szkoły a rodzice do pracy a mają na 7:00 do pracy. Od kiedy pamiętam zawsze w nocy albo rano wtedy słychać takie dziwne szumy i ...
2008-08-15, 23:03
Forum: Świat snów
Temat: Wasze koszmary senne...
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 9276

Re: Wasze koszmary senne...

Pamiętam do dziś ten sen... Wieczór jak zwykle, matka prasuje, ojciec czyta gazetę, brat gra na kompie i nagle coś mnie przewraca i zaczyna ciągnąć mnie w stronę korytarza i oczywiście gdy za siebie spojrzałem nikogo nie było więc zacząłem wołać o pomoc rodzinę a oni nie zwracali na mnie wogulę uwag...
2008-08-11, 21:48
Forum: Świat snów
Temat: Moje Sny
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2308

Moje Sny

od dzieciństwa miewam koszmary z małpą w roli głównej. W tych snach często leże pod stołem albo wogule w jakim kolwiek pomieszczeniu i atakuje mnie małpa. Z tymi co leże podstołem to jest tak że ja leże i wiem już że jak się poruszę to ona mnie zaatakuje, i tak za każdym razem się ruszam...ostatnio ...
2007-06-10, 13:28
Forum: Nauka
Temat: Niezwykły kamień
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 5910

To wygląda jak czaska jakiegoś zwierzęcie na 27 sekundzie filmu i pomiędzy 28 a 29 dobrze to widać niezłe odkrycie congratulations może czaszka dinozaura ? :)
2007-06-10, 12:56
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Dziwne dziwności R2rVonFornala
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 7075

ArturVonFornal, Może poprostu zegar ci się zepsuł a wy już myślicie że tunel czasoprzestrzenny .... a byłeś bardziej wyspany niż wcześniej jak wstałeś jeśli tak to możlwie że cofnołeś się w czasie o 1 godzine to już coś ^^