Znaleziono 7 wyniki

autor: pszewczyk82r
2020-05-25, 23:03
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 16750
Nastrój:

Re: UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO

Moja abdukcja z lipca 1999r. Łączy się z relacją słuchaczki która podzieliła się doświadczeniem z UFO na Pomorzu w Radiu Paranormalium 05.05.2020r. Miałem wtedy 17 lat, gdzie zostałem ściągnięty do obiektu, i przebywałem tam ok. 10 sekund w towarzystwie humanoida (szaraka), po czym ponownie wróciłem...
2008-07-11, 15:42
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: OOBE - pytania
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 186121
Nastrój:

Doświadczenia z OOBE.

Chciałbym wyjaśnić dlaczego w poprzednim poście wysunełem tak nieprawdopodobną teorię o OOBE.pisząc ten post kierowałem się tylko i wyłącznie własnymi doświadczeniami z astralem. Tylko trzy razy doświadczyłem OOBE.W odróżnieniu od snu odczuwałem za każdym razem podwyższoną temperature ciała,widok(a ...
2008-06-07, 01:42
Nastrój:

Podróż astralna.

Ja również przeżyłem podróż astralną.Uważam że nic nam nie grozi tylko wtedy, kiedy nie oddalamy się zbyt daleko od swego ciała.Jak również nie przestajemy myśleć o swojej powłoce cielesnej. Jeśli byśmy zapomnieli o swoim ciele zafascynowani tamtym światem, lub udali się zbyt daleko w tym świecie (p...
2007-12-22, 13:36
Nastrój:

OOBE.

Zmęczenie towarzyszy takim eksperymentom.Wrażenie jest nieporównywalne z żadnym snem,gdyż doświadczamy czegoś więcej jak samej wizji.Jeśli nauczymy się kontrolować swój umysł,to będziemy w stanie zrozumieć nie tylko OOBE, lecz również ukryte zdolności naszej podświadomości.
2007-08-17, 15:43
Nastrój:

OOBE kluczem do mistrzostwa magii.

Poprzez takie zjawiska, jak świadome opuszczenie własnego ciała kształtujemy u siebie zdolność postrzegania pozazmysłowego, która stanowi klucz do magii, i generowania zjawisk paranormalnych.Odkrycie w sobie takiej zdolności, jak nieświadome opuszczanie własnego ciała, jest informacją, że osoba posi...
2007-07-11, 13:30
Nastrój:

Media o zjawiskach paranormalnych.

Informacje na temat telekinezy,lub podobnych zjawisk można zobaczyć w telewizji,czasopismach,internecie i książkach.Istnieje nawet Policealne Studium im.Jana Ochorowicza w Krakowie,w której wykładana jest psychologia i parapsychologia (aktualnie są zapisy),przez wykształconych ludzi w tej dziedzinie.
2007-07-09, 11:24
Nastrój:

Więcej o OOBE.

Wiekszość ludzi nie wierzy w OOBE.Ja mam na to odmienne zdanie.Opisze teraz własne doświadczenie związane OOBE.Leżąc na łóżku,i kontrolując swój oddech wyobrazilem sobie punkt.Po chwili ten punkt zniknoł i pojawiło się ich więcej.Odczułem wtedy wzrost temperatury swojego ciała,i wrażenie odśrodkoweg...