Znaleziono 12 wyniki

autor: Małgosia
2007-05-20, 00:26
Forum: Życie po śmierci
Temat: Jak radzić sobie z bytem, który się przybłąka?
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 14957

Zrozpaczona jesli jesteś katoliczką mozesz poprosić Archanioła Michała o ochronę.Jesli demon przyjdzie otocz się Jego(Archanioła) niebieskim swiatłem ochronnym i powtarzaj,,Jam jest nieskończona energią.Jam jest nieskończoną siłą"
Mam nadzieję ze to pomoże.
2006-12-21, 01:53
Forum: Wampiryzm
Temat: Wampiryzm
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 14268

Zadałam konkretne pytanie.Co wiecie na temat wampiryzmu energetycznego w necie?

Pozdrawiam!
2006-12-20, 23:04
Forum: Wampiryzm
Temat: Wampiryzm
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 14268

Mam wrażenie że wszyscy wiedzą o co chodzi tylko udają ze problem nie istnieje.
Nephesh poruszył temat wampiryzmu energetycznego,który jest powszechnym zjawiskiem.Interesuje mnie czy możecie mi coś powiedzieć na temat wampiryzmu energetycznego poprzez internet?
2006-12-04, 18:01
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Wielki bój czyli walka dobra ze złem......
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 23831

Dzięki takim osobom jak Wy forum się rozbudowuje i robi się coraz ciekawsze.Dochodzą nowe tematy i posty,które bardzo chetnie czytam.Lubię tu przychodzić.Tylko mam jedna prośbę:nie kłućcie się.Wiecej luzu.

Pozdrawiam.
2006-12-04, 11:59
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Mój pierwszy kontakt z ezoteryką.....
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2719

Bedąc jeszcze dzieckiem widziałam"duchy"Teraz wiem ze to energie ,ale wtedy nieświadoma tego co widzę bardzo się ich bałam.Właściwie mój dom rodzinny był pełen tajemnic.Potem nie mieszkając już w nim cały czas czułam czyjąś obecnośc przy sobie.Czułam że jest Ktoś,kto się mną opiekuje. Aż pewnej zimo...
2006-11-15, 13:48
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Grafika
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2362

Byłam na forum jak nastąpiło"przeobrażenie".Powoli zaczęły zmieniać się kolory,grafika. W pierwszej chwili trudno było mi to zaakceptować.Teraz przyzwyczaiłam się i mogę powiedzieć że podoba mi się. Jest ok. _____________________ "Przebiec za jednym klejnotem pustynie.Iść w toń za perłą o celu urodz...
2006-11-15, 13:27
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: rasy kosmitow
Odpowiedzi: 119
Odsłony: 74951

Róznica między nami polega na tym,że Wy wierzycie lub nie.Ja nie muszę wierzyć. Ja wiem,że oni istnieją. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jaka byłaby wasza reakcja gdybyście ich spotkali? Nie piszę o obserwacji NOLi,lecz o spotkaniu "oko w oko" z kosmitą. _____________ "Przebiec za jednym klejn...
2006-11-09, 15:28

1.Może te spotkania maja związek z naszymi genami.Moze próbują odzyskać jakiś gen,który jest u nich w zaniku. 2.Czy naukowiec robiący doświadczenie na króliku próbuje nawiązać z nim kontakt intelektualny? 3.Może powoli przyzwyczajają nas do myśli że istnieją we wszechświecie inne formy życia. 4.Ile ...
2006-11-05, 02:00

Przestałam byc świadoma tego,co się ze mna dzieje.Wrażenie spadania w ciemność.
2006-11-04, 17:59

I tak mi nikt nie wierzy,więc po co pisać.
2006-11-04, 12:28

Nie powinnam tego pisać.Po poście Lauwiasza wiem,że nikt tego nie odbierze powaznie.
2006-11-03, 17:03

Witajcie! Do spisu ras mogę dorzucić jeszcze kilka.Szaraki mozemy podzielić na dwie rasy.Są to rasy niskich i wysokich szaraków.Jest rowniż rasa wysokich,podobnych do ludzi blondynów oraz rasa owadopodobna.Trzy pierwsze porozumiewają się telepatycznie natomiast ostatnia wydaje dźwięki podobne do krz...