Znaleziono 12 wyniki

autor: Kaamos
2006-10-09, 23:54
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: Skąd się biorą ?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2600

No... bo wszyscy zajeci sa poszukiwaniami swietych krokodyli na wielkim zolwiu, na ktorych opiera się Ziemia ;)
2006-10-09, 23:50
Forum: Świat snów
Temat: Strach po przebudzeniu
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3429

1) Zazdroszcze... czysta dawka emocji i jeszcze z niewiadomego pochodzenia, co je poteguje.... ja tam bym nie pogardzil ;)

2) Ja co prawda lekow nie mam, ale perspektywa obudzenia się, zwlaszcza rano, przybija mnie zarowno zanim się poloze jak i podczas snu...

Pozdr.
2006-08-13, 02:17
Forum: Rozwój duchowy
Temat: uwalnianie od fikcji
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 5375

Nawet mysli i uczucia to fikcja ktora czlowiek sobie wmawia i (bo) w ktora chce wierzyc (co wynika tez m.in. z subiektywnego postrzegania, ktore z reszta w pewnym stopniu wystepuje zawsze), co po czasie moze się okazac zupelnie blednym podejsciem do sprawy... so what we r talkin' 'bout? ;)
2006-08-13, 02:13
Temat: Czym jest rzeczywisto¶ć
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 9127

Co do pytania w topicu (bo nie chce mi się postow czytac :P ) to zalezy co kto ma na mysli przez rzeczywistosc. To co ktos uwaza w danym momencie za rzeczywiste i tym chcialby sobie zdefiniowac, kiedys moze zmienic zdanie... zalezy od punktu widzenia i nastawienia emocjonalnego (co tez jest fikcja)....
2006-08-13, 02:08
Temat: Sens życia
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 5736

Filozofy się, kruca, znalazly :P

A tak od siebie to zadnego konkretnego celu w zyciu nie mam, nie mam tez powodu zeby nie zyc... Tak wiec egzystuje sobie majac wszystko, prawde powiedziawszy, gdzies.

Pozdr ;)

Btw, life sux ;)
2006-04-06, 19:46
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: skrzydlaci przyjaciele...
Odsłony: 9435

Mamba pisze: istota życzliwa, gotowa przyjść nam z pomocą. Przewodnik duchowy który jest w stanie pocieszyć nas w chwili rozpaczy, choroby, załamania obronić przed atakami złych ludzi

Moj juz dawno zdechl na ptasia grype... :?

Zignorujcie tego posta, jesli mozna...
2006-04-06, 19:35
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: lewitacja
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1130

Taaa, a na reklamie sprajta kolesia potracila ciezarowka...
2005-12-29, 03:31
Forum: NAPISZ ARTYKUŁ
Temat: Tortury i ich rola w postępowaniu dowodowym o czary
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1858

Eee no, super... wlasnie o tym se poczytac chcialem, wchodze na forum, odwiedzam kacik, dzierzadko zagladam, a tu taki surprajs :D
2005-12-08, 23:28
Temat: Piekło
Odpowiedzi: 57
Odsłony: 22332

Gdzies na pewno... w filmie "Ghost Busters" :mrgreen:
2005-12-06, 01:00

1) Skad wiesz, ze pieklo? Oberwalo ci się kiedys? :twisted:
2) Moze cos na poparcie tezy z tym akceleratorem (byle nie za dlugie)
3) No, wlasciwie to tyle
4) Pozdr.
5) :mrgreen:
2005-12-03, 01:31

ale z tego co wiem to pisano tylko o tortury fizyczne Pisano... niekoniecznie jest to odpowiednio interpretowane. Ciezko jest wymierzyc kare fizyczna bytowi calkowicie afizycznemu. W zasadzie, to z Ciebie zostanie jedynie to, co zwane jest umyslem, a wiec jedynie psychiczna czesc Ciebie (nie, nie c...
2005-12-03, 01:20
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: Typy NOL'i
Odsłony: 6169

Hmmm... kiedys widzialem wlasciwie tzw. UFO. Ksztaltem przypominalo bombowiec B2 (lub F117, ale ze skrzydlami bardziej rozstawionymi, jak w B2 - bo wydawalo mi się, ze mmial bardziej kanciaste ksztalty). Generalnie to bylo w nocy, to ciezko bylo cos dojrzec. Na poczatku wzialem to za chmure, bo bylo...