Znaleziono 48 wyniki

autor: p1tbull
2008-07-16, 18:22
Forum: Życie po śmierci
Temat: Proszę o poradę
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5062

Re: Proszę o poradę

Jak dla mnie to troche dziwne, ze raptem dwie osoby widza ducha w oknie ktory się odwraca do osoby ktora wchodzi do pokoju i ta osoba nie odczuwa zadnej obecności. Duchy nizszych poziomow sa na tyle nie inteligentne zeby ukazywac się tylko kilku osobom i w trakcie objawienia nie odczuwala tego osoba...
2008-05-17, 09:08
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: WASZE przemyślenia Na temat Religii
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 7592

Bóg... Wszystkie religie na tym swiecie to jedna wielka mistyfikacja....

KLIK
2008-05-10, 10:56
Temat: zagadkowa twarz
Odsłony: 5721

Obrazek

Jak zrobi się negatyw to widac odrazu ze zdjecie jest nakladane, na powieszchnie... widać na okolo twarzy cieniowana aberracje i retusz cienia.
2008-04-01, 01:10
Temat: wywolywanie duchow
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 9361

Po 1wsze to nie jest aż takie proste ;] Nie zawsze tak łatwo ,,zawołać i przyjdzie,, . Zależy jakiego ducha,w jakim miejscu, po prostu ,,gdzie i kiedy ,, ;] Jeśli w miejscu gdzie dużo ludzi straciło życie lub coś koło tego to przecież szybciej się wywoła niż na (za przeproszeniem) na za du..pi..u ;...
2008-03-30, 12:40
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Coś białego
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 5976

Re: Coś białego

Haniebny pisze:Proszę o odpowiedzi . Co to mogło być .
Chyba raczej Ciężko bedzie uzyskac odpowiedz na to pytanie co to moglo byc.
2008-03-30, 12:31
Temat: wywolywanie duchow
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 9361

u mnie w rodzinie było kilka przypadków wywołania duchów. Ojciec ze swoją siostrą wywołali ducha i nie mogli go odwołać, do tej pory psoci. Jego działalność przypomina działalność poltergeista, ale nie jestem pewna czy poltergeista można wywołać takim klasycznym sposobem. Najczesciej wywołuje się p...
2006-12-11, 23:00
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Wielki bój czyli walka dobra ze złem......
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 23792

rozbojają mnie tacy administratorzy którzy pojawiają się raz na 4 miesiące i wlepiają bany Ja się nie pojawiam raz na 4 miesiace tylko czytam to co ludzie pisza... a ze nie pisze... nie pisze bo nie mam nic do powiedzenia w danym temacie... to jedna częsc... a swoaja droga skoro ktos zaczyna urazac...
2006-12-11, 22:14
Temat: Wielki bój czyli walka dobra ze złem......
Odpowiedzi: 91
Odsłony: 23792

Dobra ja przypominam o kulturalnym zachowaniu... I nie obrazaniu siebie na wzajem... W innym przypadku zamkne temat :D
2006-10-17, 21:22
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Wyzucanie po zalogowaniu się na forum
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 10921

A mnie odrazu zalogowalo :D polecam zmienic przegladarki :D na opere albo firefoxa bo Internet explorer jest beznadziejna :D
2006-10-11, 21:27
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: ebooki
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 3291

Olu kochanie :D wyslij mi te ebooki na meila to wstawie je :D tu wrzuce na serwer i beda lezaly cacy :P p1tbullm@gmail.com
2006-07-30, 14:51
Forum: Ciekawostki
Temat: Zly adres e-mail i tego konsekwencje
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2412

Ehh LOL Titu czy w tych niemczech to nic ciekawszego się nie dzieje :D same rewelacje ;] :D
2006-07-19, 22:14
Temat: Liban
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2071

Ola ale tm na bliskim wschodzi co 2 czytac nie potrafi, jak im powiedza ze maja walczyc za Allaha to beda walczyc, zwykle pranie muzgu tymbardziej szyici gdzie prawie wszystki organizacje terrorystyczne to szyici :D
2006-07-02, 23:25
Forum: NAPISZ ARTYKUŁ
Temat: "takie jest nasze życie jakie s± nasze my¶li.
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1571

Zuziu przeczytalem to i stwierdzam ze bardzo duzo rzeczy moze się przydac w zyciu... Choc ja stwierdzilem ze zamartwianie się i myslenie o tym co bedzie jutro jest jak dla mnie troche przesadzone. Co prawda trzeba pomyslec np. co się bedzie robic ale bez przesady po co zagladac we wlasne mysli, nie ...
2006-06-19, 19:55
Temat: Czym jest dla Was modlitwa?
Odsłony: 5331

Dla mnie modlitwa jest czyms co pozwala mi się poobcowac blizej z Allahem ktoremu moge po9dzienkowac za kazdy dzien.. i oddac mu czesc...
2006-06-05, 17:44
Temat: dzieci kryształowe
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 8636

LOL nie slyszalem nigdy o takich dzieciach :(... wsytyd ale z drugiej strony to jak on wytrzymal pod tym drzewam 1/2 roku :|
2006-06-02, 21:27
Temat: Lipa z t± miło¶ci±...
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 4454

No zes wymyslil teraz pytanie :D czym jest milosc :D.... Poznasz jej smak dopiero jak znajdziesz osobe ktora da ci ciepla, spokoju, szczescia i radosci a ty bedziesz wstanie te uczucia odwzajemnic :D wtedy bedzie milosc :D.... :D
2006-05-22, 18:27
Temat: Islam i rasizm
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 1444

Islam i rasizm

Islam i rasizm Sayyid Mujtaba Musavi Lari http://al-islam.org.pl/basmala.gif Jedność jest podstawą islamskiej teologii, jest więc także fundamentem islamskiej filozofii społecznej. Cała ludzkość jest jednością; jedną wielką jednostką. Jej przedstawiciele stanowią jedno społeczeństwo, włączające w r...
2006-05-09, 18:05
Temat: Magiczna Turyngia
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 1389

Magiczna Turyngia

Magiczna Turyngia Autor: Artur Marek Wójtowicz Kiedy dominikanin Heinrich Kramer wystąpił w 1487 r. ze swoim www.racjonalista.pl/kk.php/d,104 , poczytny "młot na czarownice" pozostawał w Turyngii, bez zbytniego rozgłosu. Temat czarownic był bowiem na tamtejszym terenie jeszcze niepopularny. Pomimo ...
2006-05-08, 18:01
Temat: odpowiedz sobie samemu...
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4233

Hmmm.... Bardzo hmm... glebokie te teksty nierozumiem pierwszego przynajmniej... Ale oglonie fajne :P
2006-05-01, 16:01
Temat: Islam wobec życia po ¶mierci
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1528

Islam wobec życia po śmierci

Życie po śmierci -------------------- Wahid Uddeen Khan http://al-islam.org.pl/basmala.gif „Czy kiedy umrę, zostanę ponownie przywrócony do życia?” To pytanie błąka się po peryferiach świadomości nawet tych, którzy nie mają żadnych przekonań odnośnie rzeczywistości życia po śmierci; faktem jest jed...