Znaleziono 13 wyniki

autor: Abel
2009-11-26, 22:33
Forum: Świat snów
Temat: Senne wizje
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2967

Re: Senne wizje

Deja vu... Nie sądzę... Jak to dane wydarzenie ma miejsce ja wiem co już się stanie dalej. A przy deja vu o ile się nie mylę ma się wrażenie, że to już miało miejsce, ale się nie kojarzy co będzie potem. Jeśli się mylę to mnie poprawcie :) A co do tych snów to ostatnio było ich kilka. Np, jestem z o...
2009-11-25, 23:19
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1563
Odsłony: 337343

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Tak, stanowczo :D A ja opowiem wam mój ostatni sen wizję, który się sprawdził. A kiedy przypomniałem sobie co się będzie działo zaszokowałem tym znajomych. A więc... Sen: Stoję w kolejce po książki u siebie w szkole (był kiermasz). Przychodzi moja wychowawczyni i coś mówi do koleżanek potem idzie do...
2009-11-25, 23:07

Re: Senne wizje

Dzięki za tak szybkie zainteresowanie się tematem. A moje sny chętnie opiszę.
2009-11-25, 22:55

Senne wizje

Witajcie ;) Od jakiegoś czasu (ok. miesiąca) nasiliły się u mnie senne wizje. Piszę nasiliły bo ostatnio coś takiego miewałem kiedy miałem ok. 7-10 lat. W czasie snu widzę jakieś zdarzenie, ludzi (widzę przyszłość). Wiem pomyślicie, że każdy może coś takiego napisać, ale mi zdarza się to naprawdę. W...
2008-12-29, 21:52
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Dziwne zjawisko
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1859

Re: Dziwne zjawisko

Być może. W każdym bądź razie już ustały. Nawet kiedy próbuję OOBE. Co do dojrzewania to masz rację Timon :D
2008-12-26, 00:08

Re: Dziwne zjawisko

Znowu Ty ;) Ale dziękuję za odpowiedź. A co do proszenia innych (wyższych) istot to robiłem to tylko raz. Co do tego to nie można tego nazwać krwotokiem ;)
2008-12-26, 00:06
Temat: OOBE - pytania
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 188174

Re: OOBE - pytania

Voozie dzięki za te dwie metody. Postaram się je dziś wypróbować ;) A co do strachu żeby odsunąć go na bok, to ja nie wiem skąd on się wziął... Ja się tego nie boję bo wiem jak to ma przebiegać... A dzisiaj np. to chyba we śnie doznawałem OOBE... Znaczy tego stany w którym słychać dźwięki i czuć wib...
2008-12-23, 21:15

Dziwne zjawisko

Witam. Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale. Jeśli nie bardzo proszę moderatora o przesunięcie wątku. ------------------------------------------------------------------------------------------- Moja sprawa jest dosyć dziwna... Dwa razy przez przypadek prawie miałem OOBE, ale to nie jest aż tak is...
2008-12-21, 13:04
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Ezoteryczny Plan
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3586

Re: Ezoteryczny Plan

http://pl.youtube.com/watch?v=gcuEwPvhq28 Tutaj macie linka do pierwszej części. Film jest dosyć ciekawy ale trzeba najpierw sprawdzić wiarygodność tego o czym w nim mowa. Ale moim zdaniem dużo z tych rzeczy jest prawdziwa... Jak choćby to: w Ameryce dodaje się do wody fluoru. (Fluor jest np. w paś...
2008-12-21, 13:00
Temat: OOBE - pytania
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 188174

Re: OOBE - pytania

Hej, macie jakiś dobry sposób na pogłębienie stanu relaksacji? Otóż dziś w nocy przez przypadek pierwszy raz udało mi się dojść do stanu w którym miałem hipnagogi ale nie potrafiłem tego utrzymać... A już czułem, że moje ciało zaczyna "odpływać". Byłem jednak zbyt zmęczony i przestraszony (nie wiem ...
2008-12-19, 23:21
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Ezoteryczny Plan
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3586

Re: Ezoteryczny Plan

Moim zdaniem ten film jest świetny i koleś który się w nim wypowiada ma wiele ale o wiele racji. Bo jak przyjrzeć się temu wszystkiemu to wszystko zmierza do wybuchu kolejnej wojny światowej i wybijania ludzi. Co do rządów i tajnych spotkań to co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Je***e ch*...
2007-02-20, 11:57
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Prorocze sny
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1891

Tyle za ja już tego nie mam od ponad roku, ale moja koleżanka która wierzy w takie rzeczy uważa ze to tylko czasem się tak dziej i się nie ma na to wpływu. Za to ona ma wizje nie podczas snu. Kiedyś widziała duchy i różne rzeczy aż ją rodzice do egzorcysty chcieli zawieść.
2007-02-18, 22:23
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Prorocze sny
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1891

Prorocze sny

Kiedyś zdarzały mi się sny, w których śniły mi się jakieś scenki z moim udziałem. Jeden sen zapadł mi w pamięć. Chodziłem wtedy do 2 albo 1 klasy podstawówki. To było dzień przed andrzejkami. Przyśniło mi się ze coś robiłem w klasie (nie pamiętam dobrze co bo było to bardzo dawno) i że moja koleżank...