Znaleziono 26 wyniki

autor: kamilll
2007-04-16, 17:55
Forum: Ciekawostki
Temat: Telekineza?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1690

Po co ma się porozumiewać z chomikiem, jeśli chce przesuwać przedmioty, potęgą umysłu?? Chyba pomyliłeś telekineze z telepatią ^^.

Telekineza istnieje, może na początek zrób sobie wiatraczek czy coś w tym stylu i próbuj, próbuj i jeszcze raz próbuj.
2007-04-16, 17:44
Forum: Świat snów
Temat: [SEN] Sen we śnie.
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 20942

Jak ja tego nie nawidze... wczoraj miałem LD, i czułem, że się już budze i kiedy się obudziłem (to byłem dalej w śnie, ale o tym nie wiedziałem) i do końca snu nie domyśliłem się, że śnie :x
2007-04-15, 02:26
Temat: Czysty umysł
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 4842

Tak o to chodzi, ale też np. kiedy przystępujesz do Oobe i yślisz o tym, żeby kogoś nastraszyć, albo jak w ogóle myślisz o wyżądzaniu szkód innym, to wtedy w astralu możesz spotkać jakiś byt astralny, który jest równie złośliwy jak twe mysłi i on może wyrządzić ci szkode.
2007-03-21, 16:37
Forum: Off-topic
Temat: Aborcja
Odpowiedzi: 327
Odsłony: 16320

Oczywiście moim zdaniem nie powinno się zabraniać aborcji. Tu nie ożna porównywać, usuwania jeszcze nie narodzonego dziecka, z mordowaniem się nawzajem. Np. Gdy dziecko ma się urodzić, z uszkodzonym mózgiem i nie będzie w stanie nigdy żyć tak jak inni, bedzie całe życie cierpiał, to nie lepiej jemu ...
2007-03-16, 23:24
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: OOBE - pytania
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 186495

Napisałem ten sposób w jednym z tematów, ale napisze tutaj, oże to ci pomoże: Połóż się na łóżku, albo najlepiej usiądź na wygodnym fotelu, zrelaskuj się zacznij medytować, kiedy, już się wyciszysz, wyobraź sobie wielkie drzwi, powoli przez nie przejdź i właśnie wtedy powinieneś wyjść z ciała, mi si...
2007-03-15, 23:27

Chciałbym tylko zaznaczyć, że najlpeiej nie robić tego wieczorem, ani w nocy, Nie wtedy kiedy jest ciemno, bo kiedy się wyjdzie z ciała, nie będzie miłe uczucie, kiedy dookoła będzie ciemno i możemy się przestraszyć i nici z podróży astralnej.
2007-03-11, 10:54

Po pierwsze, ja nie wierze w Oobe, ja poprostu wiem, że ono istnieje, bo wierzyć można w coś czego się nie widziało i niedoświadczyło. uargumentuj dalczego jest idioteyczne? Jest prawdziwe, poneważ jeżeli ktoś wierzy, nie patrzy na prawdę ale daje się porwać swojej fascynacji. Kiedyś ludzie mocno wi...
2007-03-10, 10:32

On nie twierdzi, że zjadł loda, ale że czuł, że go jadł. Równie dobrze mozna by było wierzyć schizofrenikom, że ich wyimaginowani towarzysze są prawdziwi. Nie porównuj mnie do schizofreników, bo tu jest pewna różnica, u mnie nie wykryto żadnej, choroby, ani nie rozmawiam z kimś kogo nie ma! "im wię...
2007-03-08, 20:18
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Internetowy Test PSI
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4932

Jesli się myle to nie bić :) , ale chyba chodzi o to, żeby wskazać w którym klocku znajduje się pierścień. :grin:
2007-02-26, 01:50
Temat: Sen kontrolowany:Sposób na obudzenie się.
Odpowiedzi: 72
Odsłony: 28671

Chodzi mi o to, że wtedy niewiedziałem co to jest LD i nie wiedziałem, że wiele osób różnymi sposobami ćwiczy, żeby to osiągnąć a ja miałem to na codzień, poprostu kiedy miałem sen to wiedziałem, że to sen, ale nie wiedzieć czemu wcale z tego nie korzystałem np. nie latałem sobie ani nie robiłem rze...
2007-02-25, 18:10
Temat: Sen kontrolowany:Sposób na obudzenie się.
Odpowiedzi: 72
Odsłony: 28671

Ok. 5 lat temu miałem codziennie LD i nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy, poprostu to było dla mnie coś zwykłego, codziennego, i jak miałem jakieś koszmary to właśnie zamykałem oczy i kiedy już otwierałem to się budziłem, ale teraz żałuje że tak robiłem, bo mogłem sobie skorzystać z tego że miał...
2007-02-25, 02:27
Temat: Nie wiem co to było...
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1631

Tak, być może masz racje, sam się nad tym zastanawiałem, ale to było takie dziwne, trudno to opisać, próbowałem wtedy sobie nawet udowodnić, że to sen, ale wsystko wskazywało na to, że to snem nie jest, może też po prostu był to swiadomy sen którego nie mogłem sobie kreować, chodź nie wiem dlaczego.
2007-02-25, 01:40
Temat: Nie wiem co to było...
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1631

Nie wiem co to było...

Witam, tydzień temu miałem takie bardzo dziwne zdarzenie, to było w nocy kiedy już usypiałem, nagle coś pocz u łem w sobie dziwnego i wstałem z łóżka, tylko kiedy zapaliłem światło byłem całkowicie gdzieś indziej, siedziałem chwile w pokoju i usłyszałem głos, nie pamietam dokładnie co ten głos mówił...
2007-02-23, 22:05
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: PsiBall
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 9726

Z firanką to nie możliwe, żeby wiatr ruszył bo mam powstawiane nowe okna, wtedy było zamknięte bo sprawdzałem, a są baardzo szczelne :P możliwe, że mi się przewidziało to co widziałem w dłoniach,ale to wyglądało tak prawdziwie, że na początku wcale nawet mi nie przyszło do głowy, że mogło mi się tyl...
2007-02-23, 18:09
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: PsiBall
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 9726

Wiele razy próbowałem zrobić PSI Balla razem z moją koleżanką, kiedyś próbowaliśmy będąc razem w pokoju, po chwili zobaczyłem, że w dłoniach mojej koleżnaki pojawiła się biała smuga, uznaliśmy to za dobry znak. Tydzień później byłem sam w pokoju i postanowiłem spróbować zrobić kulę PSI, nagle w moic...
2007-02-23, 17:15

Ja nie wzdrygnąłem, a tym bardziej nie wbrew własnej woli, tylko po prostu się zerwałem ze strachu. Nightwalker ty nie wiesz jak to jest jak byś sam tego doznał to byś zrozumiał, to nie jakieś głupie uczucie latania, ja na prawdę latałem, widziałem swoje bezwładne ciało leżące na fotelu i mojego bra...
2007-02-23, 03:00
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: zdolności i wydarzenia:)
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 14490

Ja czasami mam takie dziwne zdarzenia jak np. to które mnie strasznie zdziwiło, takie a'la deja vu, to było tak: Poszedłem do kuchni, żeby się napić i za chwile miałem iść do koleżanki ale kiedy stanąłem przy szafce z szklanką, nagle mnie naszły dziwne myśli które przedstawiały sytuacje, jakbym sobi...
2007-02-23, 02:38

Nic sobie nie w mawiałem, nawet się nie spodziewałem, że mi się uda. Co czółem?? Hmm... kiedy to się zaczeło dziać, czyli kiedy zaczołem się nagle unosić, wystraszyłem się, zrobiło mi się gorąco, czółem wyraźne napływy ciepła, czółem się nadzwyczajnie lekko, nidgy tak cudownie się nie czółem, ale na...
2007-02-23, 02:19

Nightwalker pisze:
kamilll pisze:po pierwsze sam tego doznałem
Czego konkretnie doznałeś?
Wyszedłem z ciała fizycznego, ciałem atralnym.
2007-02-23, 01:26
Forum: Magia
Temat: Rytułał Zemsty
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 15450

Tak zemsta jest słotka, tylko później można za nią zapłacić, ale sam rozumiem jakie to może być przykre kiedy ktoś nie ma przyaciół a w najgorszych chwilach wszystcy się od ciebie odwracają, wtedy myśli się tylko o zemście.