Znaleziono 23 wyniki

autor: Mancias
2007-10-22, 11:21
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: Chupacabra
Odpowiedzi: 799
Odsłony: 205558

He he i w tym temacie, widać że "racja jest jak dupa, każdy ma swoją". Widać tutaj, że chupacabra urosła do miana miejskiej legendy. Każdy słyszał to i to ,od tego i tego podał dalej coś zmienił i tak powstała czupa. Jutro napiszę dokładniej co wywnioskowałem odnośnie tej czupakabry i jeszcze raz pr...
2007-10-22, 11:15
Forum: Wiara, religie i sekty
Temat: Templariusze...
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 12920

Wiesz mam jakieś imię, Maciek jeśli cię to interesuje, i wolałbym żebyś pisał mi po imieniu. Więc nie wiem o co biega i ty się wypowiedz, tak żeby każdy zrozumiał i wiedział o co chodzi. Ale napisz to tak, żeby każdy zrozumiał i było to w 100% jasne i klarowne. A) Kielichem w który zebrano krew Jezu...
2007-10-21, 21:57

Ale bez nerwów, czilałt :) . Zauważ jak sformułowałeś swój post. Jakbyś napisał że istnieje taka i taka kaplica, której los opisał Brown w swojej książce to co innego. Bo równie dobrze mogłeś napisać, że Graal jest ukryty w Pałacu Kultury bo tak napisał w swojej książce pan Heniek. Grall może być ta...
2007-10-21, 18:02

gdzie na wielkich fermach znajdowano martwe zwierzęta. bzdura. czupa atakowała rowniez male gospodarstwa i fermy, zabijajac kurczaki w kurniku. no to chyba własciciel zauwazylby gdyby mu kury gniły pod nosem kilka dni nie? Tak atakował kury w kurniku, i ludzi chodzących po chodniku. Wiesz nie mówię...
2007-10-21, 17:59
Forum: Nauka
Temat: "Północ stanie się południem" - o przebiegunowaniu
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2657

Mancias , w tym czasie nasza infrastruktura padnie przez wiatry słoneczne, a jak dojdzie do rozbłysku słonecznego to nas usmaży. Tylko dziwne, że jak niby kiedyś tak się stało, to niczego nie usmażyło... pole magnetyczne odchyla się i to jest fakt, ale odchyla się cyklicznie, a różnica to chyba max...
2007-10-21, 17:45

(...) btw, ta krowa gnila iles czasu, a czupa zabija w jedna noc ^^ Yyyy a skąd to wiesz? Zauważcie, że najbardziej nagłośniono sprawę chupacabry w USA, gdzie na wielkich fermach znajdowano martwe zwierzęta. Więc dokładnie nie wiadomo czy to była jedna noc czy ile. Dla mnie najbardziej przeczące is...
2007-10-21, 13:48
Forum: Nauka
Temat: "Północ stanie się południem" - o przebiegunowaniu
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2657

Najpierw osłabnie jej pole, potem zaniknie, a w końcu "odrodzi się", tyle tylko, że odwrotnie. A właśnie, że figa, bo nie zniknie a osłabnie. Tutaj naukowcy nie są zgodni o ile osłabnie prawdopodobnie o 60-70%. Po drugie, Ziemia nie przestanie się kręcić jak to niektórzy twierdzą. Po trzecie przebi...
2007-10-21, 13:40

(...) Jeśli oglądaliście bądź czytaliście Kod Leonarda Da Vinci to zapewne pamiętacie kaplice Roseline.(...) Litości! Toż to była książka fabularna, i jeśli będziesz dawał argumenty w tym stylu to nie mamy o czym mówić :( . Wiesz nie żebym od razu skreślał tą a tą teorię, ale nie róbcie zaraz wielk...
2007-10-20, 22:02

często bardzo często jak coś przeczytam w takim piśmie to potem to sprawdzam (...) i jak to sprawdzałem to się okazało, że prawda... na internecie też znajdziesz dowody, że nie jest to legenda (...) Chyba na Youtubie nakręcili film w czasie tego palenia na stosie? ;? Litości, na prawdę jest to tylk...
2007-10-14, 10:47
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Prześladuąca godzina
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 7654

Ja też miałem tak, że przez pewien okres pewne czynności powtarzały się o określonych godzinach. Ale akurat w moim przypadku było to spowodowane rytmem życia. 21 powrót z uczelni włączam komputer i godzina 21:20. Idę się myć któraś tam. Ja natomiast mam przypadek taki, że często mam "styczność" z li...
2007-10-13, 21:04
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Dziwna gwiazda
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 8467

Ja też tak kiedyś miałem, a się okazało, że dźwig ustawili i to było tylko światełko wysokościowe. Więc bez paniki:P
2007-10-11, 13:58
Forum: Ciekawostki
Temat: 11.9
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6631

Co to też smok opowiada, pewnie jakiś głupi, że z tymi obcymi jeszcze zaczyna... A na poważnie to najłatwiej się o tym przekonać, dlaczego nastąpiły zamachy na WTC, po prostu czekając. W końcu prawda wylezie na wierzch, Arku, szczerze to 1 wersja jest jeszcze bardziej nie trzyma się całości jak to, ...
2007-10-08, 11:28
Temat: Coś spadło z nieba
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8781

Ja nic nowego nie słyszałem, a często sprawdzam różne portale. A dlatego nic nie słychać nowego, bo niema żadnej nowej rewelacji. Teorii jest sporo, wliczając w to rząd USA i Obcych, a najpewniej stało się coś najbardziej "przyziemnego" i to już nie interesuje agencji prasowych.
2007-09-22, 19:50

dla mnie wiarygodniejszą teorią jest ta podana w artykule, który umieściłam wyżej, a mianowicie, że po uderzeniu meteoru w ziemię zaczęły wytwarzać się związki chemiczne. (...) nie to jest według mnie ciekawe, a sam fakt że taki meteor dotarł do ziemi i nie wyrządził większych szkód. poza tym jeżel...
2007-09-20, 19:44
Temat: Znaleziono szczątki Jezusa i jego rodziny?
Odpowiedzi: 67
Odsłony: 18391

przypuscmy ze to Jezus i to ten ukrzyzowany i jego rodzina i co dalej ? No to przypuść i co dalej? Zmienia coś w twojej wierze? Bo dla mnie nie ma to najmniejszej różnicy. Powiedz Joela czym tak naprawdę kierujesz się w swej wierze, tym co chciał przekazać Jezus, czy tym że znaleziono jego ciało? Z...
2007-09-19, 19:32

Twoje teorie opierają się tylko i wyłącznie na wierze, a nie na tym co udowodnione, Bo na tym polega wiara. Wiara jest wtedy gdy nie masz dowodów. Dla mnie nie jest ważne kim czy Jezus był człowiekiem który umarł i wstąpił do nieba, tylko to co głosił! Widzisz dla spraw wiary nie ważne jest w jaki ...
2007-09-19, 19:23

Dla mnie żadna rewelacja, IMHO podejrzewam że w meteorycie były związki siarki, które są trujące
http://pl.wikipedia.org/wiki/Siarczki
2007-09-14, 21:22

Tego właśnie nie rozumiem. Żaden katolik (no może przesadzam) nie oprze się niezbitym dowodom, le powtarzam, niezbitym! Ale jak na razie nie ma takich. Podobnie było z apokryfem, który był przypisywany Judaszowi, mylnie nazywany Ewangelią Judasza. Znaleziono przekaz pisemny i od razu uczyniono z te...
2007-09-10, 11:08
Forum: Proroctwa i przepowiednie
Temat: Zygmunt Dybikowski i jego wizje nadciągającego kataklizmu
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 10742

Nie ma mowy o przebiegunowieniu Ziemi w ciągu kilku lat. Prędzej w ciągu kilkuset lat, ale mimo wszystko byłoby to tempo za szybkie. Po drugie to że bieguny MAGNETYCZNE zamienią się miejscami nie znaczy że Ziemia przestanie się obracać. To są dwie różne rzeczy! A zmiana biegunów to nie jest tak że p...
2007-09-05, 21:45
Temat: Filmy z przelotu meteoru nad Chorwacją!
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 8079

Ten meteor miał najwyżej kilka kilogramów wagi, jak widzicie,żadnego miasta nie zniszczył, nikogo nie zabił, więc czym się martwić? nie jesteśmy przygotowani do globalnej katastrofy a ludzkość nie myśli przyszłościowo tylko żeby się nażreć teraz... A jak mamy się przygotować? Stworzyć pole siłowe wo...