Znaleziono 4889 wyniki

autor: Ivellios
2021-04-05, 22:52
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: Dziwna osoba na czacie Radia Paranormalium
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 363
Nastrój:

Re: Dziwna osoba na czacie Radia Paranormalium

To niejaka Aleksandra Kącka z Miłkowa. Znam jej nazwisko, ponieważ swój proceder uprawiała również pod prawdziwym nazwiskiem na grupie Radia Paranormalium na Facebooku. Nie chce mi się jakoś specjalnie rozpisywać na jej temat, więc ograniczę się do skopiowania wpisu z mojego prywatnego profilu na Fa...
2021-02-22, 23:01
Temat: Aktywacja nowo zarejestrowanych kont
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1894
Nastrój:

Re: Aktywacja nowo zarejestrowanych kont

Aktywowałem ręcznie 8 czekających kont. Przy okazji informacja dla dzieciaków, które rejestrują tutaj konta tylko w celu wstawienia posta z linkiem pozycjonującym: będziecie banowani, wyzywani od najgorszych (bo na to zasługujecie!) oraz zgłaszani do baz danych zbierających informacje o spamerach. I...
2021-02-21, 05:18
Forum: Nauka
Temat: Covid-19 wyleczony w 48 godzin
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 761
Nastrój:

Re: Covid-19 wyleczony w 48 godzin

No i zamiast podać źródła swoich informacji, nasz dysputant postanowił strzelić focha i usunąć konto. Żałosne :)
2021-02-19, 17:24
Nastrój:

Arcetron pisze:
2021-02-18, 23:18
Zlepek informacji zebranych z rożnych źródeł...
No to może byś podał te źródła?
2021-02-17, 03:47
Nastrój:

Amantadyna może przyczyniać się do szybszego powstawania mutacji SARS-CoV-2: https://portal.abczdrowie.pl/amantadyna ... wi-mnie-to
2021-02-15, 22:30
Nastrój:

@Arcetron podaj źródło przytaczanych przez ciebie informacji. Tylko niech to nie będzie "rozmowa z lekarzem" tylko jakieś konkretne, weryfikowalne dla każdego źródło.
2021-02-13, 16:57
Forum: Off-topic
Temat: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać
Odpowiedzi: 556
Odsłony: 26143
Nastrój:

Re: Śmieszne teksty i linki -- tu wklejać

"you racist sexist pig" powiedziane do murzyna - boskie xD
2021-01-25, 16:29
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Ofiary z dzieci dla lucyfera wśród finansowych elit?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2248
Nastrój:

Re: Ofiary z dzieci dla lucyfera wśród finansowych elit?

Bednarz podobno nie jest taki szczery i czysty na jakiego się kreuje. Trafiłem przed momentem na takie oto nagranie rozmowy, w której usiłował udawać kogoś innego: https://www.youtube.com/watch?v=JYBHgQ0HNls W momencie gdy rozmówca zwrócił się do niego po nazwisku, Bednarz zrobił się wyraźnie bardzi...
2021-01-25, 05:29
Forum: Audycje
Temat: Mówią Świadkowie - niewyemitowane jeszcze relacje
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1953
Nastrój:

Re: Mówią Świadkowie - niewyemitowane jeszcze relacje

W trakcie premiery 27. odcinka MŚ odebrałem telefon od jednego ze słuchaczy, który zrelacjonował ciekawą obserwację czarnego latającego trójkąta na tle nocnego nieba w Holandii latem 2020 roku. Mam zgodę na emisję, postaram się tę relację zaprezentować w którymś z nadchodzących odcinków. W międzycza...
2021-01-18, 02:34
Forum: Życie po śmierci
Temat: Śmiech
Odsłony: 327
Nastrój:

Re: Śmiech

A nocą u ciebie jest bardzo cicho? Może to mózg generuje sobie sam takie bodźce? Często ludzie opowiadają o wrażeniach słuchowych pośród głuchej ciszy - a że ludzki mózg cały czas chce coś słyszeć, to po pewnym czasie dostosowywania słuchu zaczyna sam sobie generować jakieś odgłosy.
2021-01-18, 02:31
Temat: Poltergeist
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4539
Nastrój:

Re: Poltergeist

To jest jedno z możliwych wytłumaczeń, niestety z tego co się orientuje niepoparte naukowymi dowodami - ale taką opcję często bierze się pod uwagę. Zresztą w wielu przypadkach poltergeistów w pobliżu miejsca występowania takiego zjawiska często przewijają się osoby niepełnoletnie. Mówi się, że "niew...
2021-01-18, 02:28
Temat: Aktywacja nowo zarejestrowanych kont
Odsłony: 1894
Nastrój:

Re: Aktywacja nowo zarejestrowanych kont

Przed momentem aktywowałem ręcznie ok 40 kont.
2021-01-18, 01:23
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Widzenie peryferyjne
Odsłony: 605
Nastrój:

Re: Widzenie peryferyjne

Być może twój mózg doszukuje się szablonów przypominających postaci, zwierzęta, itd. w miejscach, w których ich nie ma. Coś na podobnej zasadzie jak pareidolia (którą można opisać krótkim: "kropka, kreska kropka, kreska, to musi być portret czyjegoś pyska"). Mózg rejestruje np. pojawienie się cienia...
2021-01-18, 01:19
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Przywitanie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 311
Nastrój:

Re: Przywitanie

Ja bym nie powiedział, że to przestało być modne, sądząc np. po ilości grup na Facebooku, zainteresowanie tematyką paranormalną nadal jest żywe. Aczkolwiek faktem jest, że poziom tych grup na ogół nie jest zbyt wysoki i wyraźnie dominują tam ezojanusze i ezograżyny oraz ludzie delikatnie mówiąc mało...
2021-01-17, 21:37
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Przywitanie
Odsłony: 311
Nastrój:

Re: Przywitanie

Witam i zapraszam do pisania, przydałoby się to forum trochę rozruszać :) może na fali afer z Facebookiem i prywatnością trochę życia tutaj wróci
2021-01-13, 01:35
Forum: Off-topic
Temat: Gazeta Wyborcza właśnie podpadła... "bojownikom o tolerancję"
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 99
Nastrój:

Gazeta Wyborcza właśnie podpadła... "bojownikom o tolerancję"

Stała się rzecz niesłychana - Gazeta Wyborcza właśnie ostro podpadła "bojownikom o tolerancję"! I to podpadła publikacją, która w żadnym miejscu nikogo nie atakuje. Sranie na redakcję w social mediach trwa w najlepsze, mimo iż rzeczona publikacja została już dawno usunięta, a osoba podobno odpowiedz...
2020-12-27, 05:05
Forum: Audycje
Temat: Mówią Świadkowie - niewyemitowane jeszcze relacje
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1953
Nastrój:

Re: Mówią Świadkowie - niewyemitowane jeszcze relacje

Zarejestrowałem od jednego słuchacza relację o obserwacji dwóch dziwnych obiektów świetlnych nad Bukowiną Tatrzańską w środku dnia 8 grudnia 2020. Obserwacja zbiorowa, po publikacji małego podsumowania w social mediach zgłosili się kolejni świadkowie. Mam wideo, mam zdjęcia, więc na początku roku 20...
2020-09-29, 21:37
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Czy da się zawrzeć pakt z diabłem w myślach?
Odsłony: 1008
Nastrój:

Re: Czy da się zawrzeć pakt z diabłem w myślach?

Wyczuwam u autora tematu początki paranoi, co najmniej.
2020-09-29, 21:36
Temat: Badania nad czynnikiem "trzeciej osoby"
Odsłony: 11297
Nastrój:

Re: Badania nad czynnikiem "trzeciej osoby"

O podobnych omamach wspominał też Reinhold Messner. Mało tego, on nie tylko słyszał jakieś głosy, ale również widział podczas wspinaczek wysokogórskich całe plemiona ludzi jak na takie warunki ubranych dość "letnio".
2020-09-29, 21:33
Temat: Potrzebny kontakt z duchami badz ufo
Odsłony: 2353
Nastrój:

Re: Potrzebny kontakt z duchami badz ufo

Stary temat, autor pewnie zdążył już poszukać pomocy gdzie indziej. O ile w ogóle jeszcze żyje. ;) Zerknąłem na jego wpis dość pobieżnie i jedyne, co mi się nasunęło na myśl, to skojarzenie z niektórymi gośćmi telewizji internetowych typu NTV Zagórskiego, "atakowani HAARPem", wykazujący objawy jakie...