Znaleziono 7 wyniki

autor: Stankol
2007-06-05, 00:49
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Demony
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 49026

Są, ale nie tak, jak ludzie. Spójrz na to tak, jak ja: (tj. okiem chaoty). Demony to cuś, co każdy sobie tworzy sam w główce, tak naprawdę to tylko myślokształt, byt, który nie istnieje, a jednak istnieje. A istnieje dlatego, że w niego wierzymy. Wierzymy bo się boimy, bo coś od niego chcemy, czy cu...
2007-02-18, 02:29
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Prawie jak nowy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 158

Tak, Simisti. Szkoda, że zwiała ;). Mam takie pytanie - żeby nowego tematu nie zakładać - czy moda/jakąś specjalną rangę/cuś tam wyżej/ dostaje się za liczbę postów czy za wartość mentalną postów ? ;) Liczę na to drugie.
2007-02-18, 01:12
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Prawie jak nowy
Odsłony: 158

Prawie jak nowy

Witam! Nowy nie jestem, co można zobaczyć po dacie mojego dołączenia tutaj ;) Postów mam 5 (pisane jeszcze za czasów futharku), jak ktoś chce się z mojej głupoty pośmiać to zapraszam ;). Wróciłem by podzielić się z wami wiedzą, która od ostatniego razu bardzo się zwiększyła, jestem chętny do pomocy ...
2006-03-12, 19:08
Forum: Magia naturalna
Temat: Magia Świec
Odsłony: 4636

No np. w niektórych rotółałach-kłątwach świece (koniecznie czarne) kładzie się w rogach czarnego stołu, który powinien byc kwadratowy.

Jak nie o to chodziło to sorki i usunąć posta :oops:
2006-03-12, 15:48
Temat: Czym są demony?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 8557

Z pewnością lepiej nowy - nooby, takie jak ja mogą wsyzstko doładniej znaleźć. Kurcze, jak jest coś w necie to daj linka, bo to co szukalem na googlach nie przyniosło rezultatów.
2006-03-11, 18:34
Temat: Czym są demony?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 8557

Czym są demony?

Demony
Hm... tak, temat o demonach już był, ale nie jest tam na ich temat nic wyjaśnione. Chciałbym się dowiedzieć jakie są rodzaje demonów, czym one naprawdę są, czy mogą się zmaterializować, czy są wrogie/przyjacielskie i tak dalej...
2006-03-08, 23:49
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: Telekineza
Odpowiedzi: 93
Odsłony: 28076

A macie jakieś filmiki o telekinezie ?