Znaleziono 5 wyniki

autor: Simon Ghayb
2006-02-06, 21:14
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Problem
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5117

Maeveen Dzięki za link-a, no i za starania. Przyznam szczerze, że takie rzeczy mnie do końca nie przekonują, ale spróbować nie zaszkodzi. Może coś z tego bedzie :) Amciak Wiesz, opanować to coś chętnie bym się nauczył, ale nie wiem czy chcicałbym głębiej z tego kożystać. Jakoś mnie do tego nie ciąg...
2006-02-05, 00:52

Autorze tematu Szymon mam na imię... można wywnioskować z nicka... ;) Co do pytania. Tak, poprostu leżę. Trudno mi cokolwiek zrobić. Właściwie jestem unieruchomiony. Chce się ruszyć, ale nie mogę. Jednak zawsze tylko do pewnego momentu. Po jakimś czasie przychodzi taka chwila, że się "wyrywam" po d...
2006-02-04, 14:49

Pan Skóra 66 zapewne uważa mnie za kłamcę. Och, rozgryzłeś mnie! W domu totalnie mi się nudzi, nie mam życia prywatnego i dlatego buszuję po różnych forach, wymyślając odpowiednio durne historyjki, zawracając ludziom głowę... Cóż. Ja jednak cierpliwie czekam na stanowisko Maeveen , i być może jakieg...
2006-02-04, 02:55

Szczegóły? Tylko, problem w tym, że ja nie wiem co dla Was jest istotne, a co nie. Postaram się odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytania. Jaki to stan? Hmmm. Nie wiem jak to nazwać. To dzieje się na pograniczu świadomości, a snu (btw. nie doświadczam tego oczywiście co noc! można powiedzieć, że o...
2006-02-04, 00:55

Problem

Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum, niebardzo wiedziałem gdzie go dać, więc wylądował tutaj... Ale przejdę do rzeczy. Otóż, nigdy specjalnie nie wierzyłem w coś takiego jak "magia, ciała astralne" i inne tego typu sprawy (co jest o tyle dziwne, że jestem wychowany w duchu katolicyzmu). Cz...