Znaleziono 9 wyniki

autor: Xabras
2005-09-16, 23:05
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: [problem]Autohipnoza
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2511

Trochę cichawo w tym temacie to może ja coś powiem.Nie wiem czy znajdziesz tutaj kogos kto ci nagra takie "instrukcje" ale tak właściwie to na poczatek radze samemu spróbować....ot chocby nagrać siebie samego i potem odsłuchać, albo przećwiczyć to z osobą towarzyszącą.W temacie"nauka hipnozy" jest t...
2005-09-13, 15:23
Temat: Telekineza
Odpowiedzi: 93
Odsłony: 28004

No mnie też czeka w tym roku matura :D .Przydałby się jakiś sigil typu "zdam mature na 100%" :P .

A w temacie : jest tutaj ktoś komu kiedykolwiek udała się próba telekinezy(i nie chodzi o domysły) :?: .
2005-09-13, 15:04
Temat: Telekineza
Odpowiedzi: 93
Odsłony: 28004

A ja chyba zabiorę się za telekinezę...może najpierw kurs zginania łyżeczek .Tylko gdzie ja na to czas znajdę...w szkole mam taką rzeźnię ,że ledwo czas na podstawowe ćwiczenia hermetyczne znajduję :( .
2005-09-12, 15:54
Forum: Hermetyzm
Temat: Wprowadzenie do magi Hermetyzmu
Odpowiedzi: 151
Odsłony: 62554

Nie, nie znam.
2005-09-09, 16:41

Hmmm...no ja ci żadnych mądrości raczej nie przekażę, hermetyzmem zajmuje się ledwie od 2 tygodni(jak i całą magią :D ) i jestem dopiero na pierwszym kroku ale na moje oko to twój kolega pominął po prostu podstawowe ćwiczenia i zajął się tymi z wyższej półki(no bo jakoś nie rozumiem jak może komuś n...
2005-08-31, 14:10
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Świadomoe śnienie
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 25456

dzięki :wink:
2005-08-31, 13:26

Ja tam z kolei zazwyczaj nie mam problemów z czytaniem postów wszelakich.Jeżeli ktoś napisze na przykład "Chermetyzm" to i tak z mojej "perspektywy" widzę ten wyraz jako "Hermetyzm" , tak samo jest z błędami ortograficznymi. Po drugie ważny jest sens tego co się pisze a nie jak ;) O właśnie :) . Jeś...
2005-08-30, 19:32
Forum: Świat snów
Temat: Sny
Odpowiedzi: 104
Odsłony: 29865

Ehhh.....ja to bym chciał mieć takie ciekawe i poukładane sny :( .Te moje nawet jeśli są świadome(w pewnym stopniu...moge robic niby to co chcę ale zazwyczaj nie zdaję sobie sprawy,że to tylko sen) to przy okazji całkowicie a przynajmniej częściowo nielogiczne/ bezsensowne i jak na moje oko nie nada...
2005-08-30, 13:26
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Świadomoe śnienie
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 25456

Ja jestem w tym temacie jeszcze laikiem ale dość czesto (choć nie z własnej woli)mam sny, w których robią to co chcę , jestem tego świadom i pamietam wszystko a przynajmniej większość po przebudzeniu.Tyle ,że w moim przypadku choć niby mam wolną wolę to jednak zazwyczaj nie zdaję sobie do końca spra...