Znaleziono 99 wyniki

autor: Zuzia
2007-01-19, 03:12
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: co jest nie tak
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4141

co jest nie tak

napisalam posta na temat czakr i niestety w miejscu gdzie powinien byc post chociaż pokazało się że wiadomość została zapisana nie ma tekstu - co się stało?
2007-01-19, 02:12
Forum: Energia
Temat: Sposoby magazynowania energii
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 9361

Mawerick pisze:wg kolegów jest możliwe stworzenie magazynu energetycznego w swoich czakrach..
ciekawa teoria i jak się ona ma do przenergetyzowania czakr? wg mnie nie ma możliwości magazynowania robienia "zapasów"

pozdrawiam
Zuzia
2006-11-24, 22:11
Forum: Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie
Temat: LEczenie przez zwierzęta
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 20667

Kładzenie "kociej skórki" na bolące miejsca w których wystepują zmiany np. reumatyczne czy zapalenie stawów jest od dawna stosowane i to nie tylko na "wsiach" ; jak ktoś tu raczył zauważyć :] nie wiem dlaczego jest skuteczne, ale ważne, że pomaga :) nie wiem czy zauważyliście, że np. kot kładzie się...
2006-11-24, 21:39

Temat jest oczywisty. Chciałbym się dowiedzieć, w czym wg Was najlepiej przetrzymywać, czy gromadzić energię. Co jest skuteczne, a co przesadzone. Inferno15 jezeli chodzi o mnie to od zawsze magazynowalem enrergie w samym sobie (dziwne???) otoz niekoniecznie mozecie sami sprawdzic podczas cwiczen z...
2006-10-13, 20:48

jest rzeczą od dawna wiadomą, że kamienie a szczególnie kryształy gromadzą w sobie energię i podczas np. medytacji przekazują ją jej właścicielowi :) zapomniałeś dodać, że mimo iż są swoistym magazynem są również bardzo "chłonne" tj. zbierają wszystkie złe energie, brudy dlatego też w pewnym momenci...
2006-06-29, 22:02
Temat: Reiki - pochodzenie i ponowne odkrycie..
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 6405

Pewnie nie o to Ci chodziło, ale i tak warto to wiedzieć :grin: te "znaczki" jak je określiłeś nie są znaczkami, ale symbolami i do każdego z nich przypisana jest mantra. Reiki oznacza uniwersalną energię - jest naturalną energią uzdrowicielską -Reiki jest bezwyznaniowe, wspiera i wspomaga wszelkie ...
2006-06-11, 12:49

Odpowiem może po kolei :grin: a/ w każdym większym mieście jest raczej mistrz Reiki tak, że z tym raczej problemu nie ma - skąd pochodzisz? b/ inicjacje są płatne a ich wysokość zależy od tego za jaki stopień płacimy i od mistrza; są jednak inne formy zapłaty za inicjacje np. wykonanie czegoś czego ...
2006-06-10, 17:23
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Pierścień Atlantów
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 34392

Nie należy oddawać komuś innemu noszonego przez nas amuletu, wisiorka itp.gdyż taka rzecz "przechodzi, nasiąka" naszą energią a energia jak wiadomo może być pozytywna lub negatywna. Nie wiem czy słyszeliście o pamięci przedmiotów np. ścian? wszystkie sytuacje jakich doświadczali właściciele danego m...
2006-06-10, 16:59
Forum: Filozofia
Temat: Zaraza umniejszania
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 9758

Uważam, że takie osoby czują się silne gdy zauważą, że ich zachowanie kogoś rani - gdy nie widzą reakcji swojej ofiary takiej jakiej się spodziewają atakując - ich wysiłek jest zmarnowany najczęściej wtedy szukają innej ofiary.
2006-06-10, 16:38

Najprosztszą drogą jest być inicjowanym przez mistrza Reiki w kolejne stopnie co otwiera nas na przpływ energii :) bez inicjacji też jest podobno możliwe otworzenie swoich kanałów energetycznych /takim sposobem jest wzbudzenie energii Kundalini/ jednak wymaga to wielu lat ćwiczeń, pracy z oddechem, ...
2006-03-24, 10:17

Materiał z którego jest zrobiony nie jest istotny; ważny jest symbol i jego oddziaływanie na poszczególne części ciała.
2006-02-08, 00:33
Forum: Świat snów
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1562
Odsłony: 325874

sorki, może to nie na temat, ale co to znaczy "obsługiwać" ? dziwne określenie, które zabrzmiało jak :roll: dziewczyny co wy na to?
2006-01-24, 21:45
Forum: Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium
Temat: [vivien29] Oficjalne upomnienie
Odsłony: 10700

przesyłam vivien coś lepszego niż łańcuszek i niech jej się spełni :D
2005-12-18, 19:27

Zależy na którą część ciała chcesz oddziaływać, wspomagać jej leczenie - rzeczywiście dotykanie pierścienia nie jest wskazane bo gdy dotyka go inna osoba niż jego właściciel pozostawia na nim swój ślad energetyczny.
2005-10-25, 20:30
Forum: Filozofia
Temat: Zaraza umniejszania
Odsłony: 9758

Kamila
zapisałam to sobie :grin: zaniżony element społeczny :lol: :DDDDDD
2005-10-14, 18:01
Forum: Życie po śmierci
Temat: Ouija
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 23844

nie mówią głośno w co się bawią i nie mówią też głośno o konsekwencjach takich zabaw :( a juz szczególnie tabliczka Ouija jest podobno niebezpieczna bo skuteczna i ta łatwość w nawiązaniu kontaktu poprzez nią sprawia, że ludzie sięgają po nią nie zastanawiając się nad tym co robią
2005-09-22, 08:24
Temat: prawidłowe oddychanie ! od czego zacząć ?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 11352

prawidłowe oddychanie ! od czego zacząć ?

Prawidłowe oddychanie -------------------------------------------------------------------------------- Zeby móc pracować z energiami trzeba najpierw "nauczyć" się prawidłowo oddychać. Oddychanie, bez którego nie moglibyśmy żyć, jest najważniejsza funkcją naszego organizmu i gdy jest prawidłowe, zab...
2005-09-05, 23:07
Forum: Świat snów
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1562
Odsłony: 325874

Miałam dzisjaj brzydki, smutny sen... idę sobie ulicą i nagle patrzę a na ziemi leży ząb :shock: nie wiem czemu go podniosłam idę dalej a tu patrzę leżą następne i nagle pomyślalam, że są moje :( więc zaczęłam je oglądać...i nagle obudziłam się. Podobno taki sen oznacza śmierć w rodzinie :cry: tak z...
2005-09-05, 16:12
Temat: Leczenie przy pomocy modlitwy
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 12578

Upieram się przy wizualizacji, sama medytacja to wyciszenie - wizualizacja to wyobrażenie sobie danej osoby czy siebie samego jako zdrowej.
2005-09-05, 15:51
Forum: Wampiryzm
Temat: Wampiry emocjonalne
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 14806

Mekto nie da się niestety na dwóch ramionach płaszcza nosić to madre przysłowie więc Twoja rada wydaje mi się dziwna bo zrozumiałam, że radzisz; zrób to albo to a później tamto... Trzeba się na coś zdecydować albo odpowiadasz agersją na agresję i niczemu to nie służy , powoduje tylko wzrost agresji...