Znaleziono 27 wyniki

autor: kot_w_butach
2014-02-21, 04:57
Forum: Życie po śmierci
Temat: Zdjęcia w domu
Odpowiedzi: 68
Odsłony: 26374

Re: Zdjęcia w domu

Jeśli zdjęcia są nic nie warte to też prosiłabym o jakąś informację zwrotną.
2014-01-15, 23:37

http://imageshack.com/a/img21/1959/ma6w.jpg jasny punkt na ołtarzu http://imageshack.com/a/img829/1990/fjdb.jpg czarne kropki nad osobami. z tego miejsca mam jeszcze jedno zdjęcie bez kropek. Jakieś pomysły? Może ktoś się orientuje jak kurz czy ewentualne "orby" mogą wyglądać na tak starych zdjęciac...
2014-01-09, 01:55

Zagadka rozwiązana. Żadnej tajemnicy nie odkryłam, jest to kurz :) Pokonałam strach i udało mi się zrobić podobne zdjęcia po dłuższym skakaniu po dywanie :) Jednak zainteresował mnie ten temat i przeglądałam stare zdjęcia, które posiadam i znalazłam coś ciekawego na zdjęciu z lat 60. Jak tylko będę ...
2013-12-25, 23:11
Temat: Czy z moją głową wszystko w porządku?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4235

Re: Czy z moją głową wszystko w porządku?

Nie odbierz tego jako atak, ale ja najpierw bym spytała o alkohol i używanie środków psychoaktywnych, bądź o stan fizyczny, w którym byłeś jak coś dostrzegłes (zmęczony, wypoczęty). :)
Temat ma już troszkę, więc spytam: zmieniło się coś? ;)
2013-10-30, 20:04

Przemiłe ;) Wszystko się w nim niesie, strzyka, puka, stuka, sąsiadów słychać. Jest spore, więc sama przestrzeń może wzbudzać niepokój. Kamienica jednak z 1906, tak więc wiekowa. Ciężko mi również wygospodarować czas żeby chwilę tam spędzić, a dodatkowo facet mi wisi nad uchem i mówi, że wymyślam. A...
2013-10-30, 01:04

Byłam robić kolejne zdjęcia. Robiłam je w dzień, nic wartego uwagi nie uchwyciłam. Próbowałam wybrać się tam w nocy, ale po 10 min wybiegłam i jedyne co uchwyciłam to sufit :) Ale chciałam wam pokazać jedno zdjęcie na przyszłość. Nie wiem czy się z czymś takim wcześniej spotkaliście. W lewym oknie, ...
2013-10-25, 00:10

Marcin234, zaciekawiło mnie to co napisałes :) Wydaje mi się, że osoby, które zatrudniają się w Auschwitz muszą być bardzo wytrzymałe psychicznie i raczej niewierzące w zjawiska paranormalne, co może skutkować tym, że nie widzą nic co wzbudziłoby ich podejrzenia. Z drugiej strony, wiele osób, księży...
2013-10-18, 21:08

<r>Tak, próbuję się zabezpieczyć. W jaki sposób mogę. Czy to dziwne skoro dopuszczam ten 1%? Nie żądam, próbuję się dowiedzieć czy może ktoś wierzy, że coś pomaga, czy ktoś coś wie. Bo ja nie mam pojęcia. Nieistotna, wierzy, że modlitwa - dlaczegóż by tu nie spróbować? Chociażby tylko dla własnego s...
2013-10-18, 18:49

Ostatni raz piszę o co mi chodzi, bo rozmowa schodzi na złą drogę. Nie powiedziałam, że są DOWODY na zrobienie krzywdy przez ducha. Podałam przykłady relacji innej osoby, która rzekomo się z tym spotkała. NIE WIEM czy istnieją duchy, czy wszystkie dziwne przeżycia można przypisać zaburzeniom psychic...
2013-10-18, 17:44

Podałam wcześniej przykłady, że TAK zrobiły krzywdę. Rozumiem, że można nie wierzyć w to i przypisywać to kłamstwom bądź chorobie psychicznej, ale skąd masz informacje, że jeśli duchy istnieją to są one całkowicie neutralne? Bardzo płynny temat i nie ma na to żadnych jasnych i niekwestionowanych dow...
2013-10-18, 15:49

Mój strach podważa moją autentyczność? No, dajta spokój. Pcham się w nowe dla mnie środowisko, dlatego nie dziw mi się, że próbuję się jak najwięcej dowiedzieć, jak przygotować itp. Nie mam zamiaru wdepnąć w gówno, bo nie często leży na chodniku. Chcę przeprowadzić badania, ale jednocześnie chcę być...
2013-10-18, 14:54

Pisałam wcześniej, że kolejne zdjęcia planuję robić lustrzanką. Proszę się nie nabijać z tych zdjęć, bo były robione na użytek własny - telefonem ;) to, że cokolwiek na nich było zobaczyłam dopiero będąc w domu. Jak cokolwiek zarejestruję w tym domu to jak najbardziej zapraszam :) a zwiedzać jest co...
2013-10-18, 11:59

Ja rozumiem, że jestem tu nowa i pojawiam się od razu ze zdjęciami i opowieścią, więc naturalnym jest zarzucenie mi jakiejś fabrykacji. Ale szczerze mówiąc ja naprawdę nie mam czasu bawić się z Wami w kotka i myszkę, i szukam jedynie pomocy :) Chcę wykonać zdjęcia, które będą w jakiś sposób miarodaj...
2013-10-17, 23:26

Czy rzeczywiście w nocy jest mniejsze prawdopodobieństwo uchwycenia "przypadków"? Przecież w nocy potrzebne jest mi zapalone światło, żebym robiła zdjęcia bez lampy. Czy to nie będzie dawało żadnych zajączków czy innych artefaktów? Dalej się zastanawiam czy możliwe jest wykonanie jakiegokolwiek wiar...
2013-10-17, 21:57

<r>Czyli nie tylko ja nie rozumiem?:D<br/> Wracając do tematu, chciałam nawiązać do "naoglądania się zbyt wielu filmów". Czytałam w innych tematach posty Cleric, która mówiła o negatywnych doświadczeniach związanych z różnymi bytami, jak i tego mężczyzny, o którym wspominałam wcześniej (jan65). Znal...
2013-10-17, 03:37

Nie chodzi mi jedynie o zdjęcia, ale również filmy, nagrywanie dźwięku i tego typu sprawy. Nie mówię, że coś tam jest, ale wydaje mi się, że jest to jakaś ingerencja z mojej strony, a jeśli coś rzeczywiście tam siedzi to ja nie chce się w nic nieprzyjemnego wpakować :P Też bym była ciekawa jakby kto...
2013-10-16, 23:48

Trochę zaczęłam czytać o rejestracji zjawisk nadprzyrodzonych i co jakiś czas pojawia się głos mówiący żeby tego nie robić. Czy to może mi w jakiś sposób zaszkodzić? Dodam, że jestem dość wrażliwa i podatna na wszelkie sugestie, dlatego biorąc pod uwagę mój wcześniejszy strach, trochę się obawiam, ż...
2013-10-16, 15:35
Forum: Świat snów
Temat: Wygląd snów
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2081

Wygląd snów

Przejrzałam forum, ale nie dostrzegłam takiego typu tematu. Chciałam was spytać jak wygląda wasz sen? Parę lat temu interesowałam się tą tematyką i zauważyłam, że są one bardzo różne. Może orientujecie się czym mogłoby to być spowodowane? Czy były jakieś badania na ten temat? Może osobowość czy wyob...
2013-10-16, 14:51

Kto wie, może w 2 sekundy zdąży uciec :) W takim razie będę robić serie po dwa zdjęcia, z lampą i bez. Zdjęcia planuję robić lustrzanką cyfrową, może być? Ma to jakiekolwiek znaczenie jaki aparat? Przepraszam za pytania laika, ale uwiecznianie takich rzeczy to dla mnie zupełna nowość :) Warto nagryw...
2013-10-16, 14:33

Zmiana ustawień chwilę trwa, a jak pisałeś wcześniej orb może się przemieszczać, to nie będzie niemożliwością uchwycić go w tym samym miejscu? Może od razu próbować bez skoro na takich też powinny wyjść?
Zdjęcia robiłam z lampą.