Znaleziono 4 wyniki

autor: Shinu
2013-08-14, 01:52
Forum: Życie po śmierci
Temat: Manifestacja
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2623

Re: Manifestacja

Nie jestem Ci w stanie niestety nic udostępnić, i nie jest to spowodowane "tajemnica" czy cholera wie jakimi innymi powódkami. Powody są dwa, i cholerne błahe. Pierwszym z nich jest to, ze jak zapewne wyczytałeś nasze działania miały miejsce w okolicach 2010-2011, nikt z nas nie trzymał materiałów (...
2013-08-13, 15:41

Rozumiem, że w gąszczu setek tematów o podobnej tematyce, kryteria prawdopodobności zdarzenia wzrasta drastyczne po każdym następnym. Nie mniej nie będę miał nic na przeciwko jeżeli wejdziemy w dyskusje a propo argumentów mówiących za i przeciw zdarzeniu jakie miało miejsce.
2013-08-13, 14:31

Podczas paraliżu sennego, o ile mi wiadomo mózg 'wyłącza" ciało, abyśmy sami sobie krzywdy nie zrobili. Tak jest w tym ziarnko prawdy, że osoby interesujące się jakimś zagadnieniem, są na niego coraz bardziej wyczulone, jest prawda również to, że wiele rzeczy jest tylko psikusem wyobraźni adepta chc...
2013-08-13, 05:41

Manifestacja

Witam, napisałem relacje dla paranormalium, postanowiłem, ze podzielę się nią również z wami. enjoy Manifestacje. Swojego czasu, okolice 2011roku z jednym z moich kolegów byliśmy zapaleńcami jeżeli chodzi o wszelakie tematy wiążące się z rzeczami paranormalnymi, przestudiowaliśmy chyba cały internet...