Znaleziono 4 wyniki

autor: Weronika
2013-08-06, 23:47
Forum: Życie po śmierci
Temat: Ouija
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 24311

Re: Ouija

Jestem sceptycznie nastawiona do słynnej tabliczki ouija. Zresztą mój sceptycyzm jest podstawą mojego spirytyzmu, którym się zajmuję i który kontempluję. Nie dodam nic nowego do filozofii spirytystycznej, jeśli napiszę, że za przyplątanie się czegokolwiek odpowiadają głównie nasze myśli, które mają ...
2013-08-06, 23:29
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Skąd się dowiedziałeś o tej stronie?
Odpowiedzi: 100
Odsłony: 3888

Re: Skąd się dowiedziałeś o tej stronie?

Pandemonium pisze:Na samej górze, tuż pod logiem Paranormalium masz: Zarządzanie profilem >>> Preferencje forum >>> Mój styl forum
Dziękuję, tegom potrzebowała.
Tylko shoutbox nie działa przy zmianie stylu. Tak czy siak, od razu lepiej.
Pandemonium pisze:Witamy na forum ;)
Ja również witam!
2013-08-06, 19:59
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Skąd się dowiedziałeś o tej stronie?
Odpowiedzi: 100
Odsłony: 3888

Re: Skąd się dowiedziałeś o tej stronie?

Przyznam, że ma tę stronę w zakładkach już tak długo, że nawet nie pamiętam, jak na nią trafiłam. Prawdopodobnie przeszukując Internet. Stronę i forum przeglądam od lat, ale zawsze odkładałam rejestrację*. *Niezbyt odpowiada mi kolorystyka strony, a jeszcze nie odkryłam, czy jest możliwość zmiany te...
2013-08-06, 19:57
Forum: Nasze zainteresowania, twórczość oraz pasje
Temat: ULUBIONY HORROR
Odpowiedzi: 200
Odsłony: 8808

Re: ULUBIONY HORROR

Horrory to mój ulubiony gatunek filmowy. Preferuje starsze filmy: horrory, filmy grozy oraz fantastyczno-naukowe. Ulubiony (typowy) horror jest mi trudno wskazać, ale do moich ulubionych należą seria: Friday the 13th , seria Omen oraz seria poświęcona Hannibalowi Lecterowi . Uwielbiam też Nosferatu,...