Znaleziono 170 wyniki

autor: Maeveen
2006-06-04, 12:57
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: LD - pytania i odpowiedzi
Odpowiedzi: 184
Odsłony: 69832

hmm, no cóż... Permanentny brak snu powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu, co hipotetycznie mogłoby doprowadzić do uszkodzenia ośrodków w mózgu odpowiedzialnych za np. poczucie zmęczenia , a do tego, z cała pewnością człowiek ten cierpi na jakieś schorzenie psychiczne, co prowadzi również do zaburze...
2006-03-25, 02:31
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Inwokacja na przywoływanie demona
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 77060

Mierzi mnie jak czytam ten temat
2006-03-13, 22:55
Forum: Czarna magia
Temat: Klątwy & Uroki
Odpowiedzi: 404
Odsłony: 124176

Och, tej książki zdecydowanie nie da się nazwać "tradycyjną" :P Nie jest długa, więc serdecznie zachęcam do lektury :wink:

[ Dodano: 2006-03-13, 20:57 ]
Temat podzielony, coby nie robić offtopiców

zainteresowanych dalszych rozwojem powstałej dyskusji zapraszam tutaj
2006-03-01, 21:22
Forum: Aura i czakry
Temat: Aury
Odpowiedzi: 112
Odsłony: 26107

nie, nie, nie ma wcale żadnych takich podziałów. Aure mozna doskonale widzieć na każdym tle, chociaż zawsze zaczyna się od czarnego lub białego, bo tak widać wyraźniej, ale zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku mozna zobaczyć aure, a nie tylko zwidy :wink:
2006-02-10, 11:59
Temat: Watpliwości co do tematu "Demony"
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 4484

hmm, no cóż... Proponuję następnym razem przed wystawieniem mało konstruktywnej krytyki zapoznać się trochę z istotą problemu. O ile nie zdołałeś zauważyć, drogi Janie, to Chris dostał bana właśnie za wypisywanie bzdur, więc nie wiem jaki sens ma przytaczanie tutaj przez Ciebie tego co on pisał bo o...
2006-02-06, 10:37
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Problem
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 5075

Jest to zwyczajny paraliż przysenny. Potraktuj to raczej jako dar niż przekeństwo. Jesli jednak koniecznie chcesz się obudzić wyobraź sobie że poruszasz dużym palcem u nogi, a uda ci się wyrwać z tego stanu. Praktuj OOBE i cisze się tym stanem. Przed snem wykonuj praktyki oczyszczające umysł aby sp...
2006-02-05, 02:02

No cóż :roll: Muszę przyznać, że z tego co piszesz, najbardziej pasuje mi ewentualność iż wykazujesz predyspozycje medium. Z żalem musze stwierdzić, że moja wiedza w zakresie tej tematyki jest niezwykle uboga :( ale faktycznie, jeśli byłyby to duchy to energie na zmaterializowanie się musiałyby pobr...
2006-02-05, 00:32

Witam ponownie :) No cóż, musze przyznać że trochę mnie to zbiło z tropu, gdyż uprzednio myślałam iż mamy tu do czynienia z czymś, czego sama nigdy osobiście nie doświadczyłam, ale rozmawiałam o tym kiedyś z szamanem, o którym już na forum wspominałam, a mianowicie z zejściem do tzw. "niższego astra...
2006-02-04, 01:51

hmm, mógłbyś podać nam trochę więcej szczegółów ??? Mam na myśli między innymi okoliczności pojawiania się tych zjawisk, (bo tak naprawdę nawet nie wynika z tego co napisałeś, czy są to sny, podróże astralne, hipnagogi, a może dzieje się to w stanie przytomności i są to jakieś omamy ?), generalnie o...
2006-02-04, 01:42

Nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz, ale mniejsza z tym n Widze jednak, że trudno ci przyjąć to, iż ktoś sam myśli, ma własny tok myślenia i ma własne zdanie na różne tematy n Nie zarzucaj mi , że jest mi cokolwiek trudno przyjąć jeśli nei wiesz o czym mówię :P Anthony de Mello to bardzo znana po...
2006-02-03, 02:04

longerman pisze:Oj bardzo mi przykro, ale każde działanie człowieka, nawet akcje charytatywne są w więkrzym bądź mniejszym stopniu kierowane egoizmem. To właśnie egoizm jest główną siłą napędową wszystkiego co człowiek robi.
Och, widze ze już Cię pan de Mello zindoktrynował :P
2006-02-02, 13:05

to się nie smiej, tylko skomentuj :wink: no chyba że się obawiasz konfrontacji :P
Ja chetnie poznam punkt widzenia kolejnej osoby :wink:
2006-01-31, 00:00

zainteresowana rzucaniem klątw, poszukująca klątw, czy znająca klątwy i pragnąca się nimi podzielić ??? bo od razu uprzedzam, że na forum klątw nie podajemy, raz pojawiła się jedna i została natychmiast usunięta :) natomiast jeśli chodzi o osoby generalnie zainteresowane tym zagadnieniem, to mogę st...
2006-01-15, 21:49
Forum: Filozofia
Temat: Paulo Coelho
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 17785

Weronika to jedyna książka Coelho która mi się podobała :wink: chociaż fakt faktem, że Zahira jeszcze nie przeczytałam... :roll:
2006-01-11, 22:27
Forum: Magia naturalna
Temat: Magia Świec
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 4617

kurcze, miałam coś takiego, ale nie mogę znaleźć :? Jak tylko odnajdę, to niezwłocznie podam :wink:
2006-01-11, 21:58

heh, ja jeszcze nie czytałam, może przeczytam, tak z ciekawości :wink:
2006-01-01, 18:57

Aditya , ja też się zawsze nad tym zastanawiałam :wink: nie znosze tego autora, owszem, jego książki czyta się szybko łatwo i przyjemnie , ale denerwuje mnie to, ze te 'przesłania' które jak dla mnie i tak nie są specjalnie wygórowane, są podane tak dosłownie, jakby były kierowane do tępego odbiorc...
2005-10-18, 18:42
Temat: Demony
Odpowiedzi: 227
Odsłony: 48944

Slavonic Pride pisze:mroczne trzynastki na to leca
zaraz po tym jak powiesz ze chcesz się zabic i piszesz wiersze i ze jest ci smutno :P :P :P
buhehehehehe :D dobre, zaiste :lol:
2005-10-02, 19:31
Forum: Rozwój duchowy
Temat: Deja vu
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 22368

no tak to wygląda wg Huny :wink:
2005-09-01, 01:42
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Świadomoe śnienie
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 25468

heh, mojemu znajomemu przysniło się, ze polonistka zadala mu dodatkowa prace domowa , na cholernei skomplikowany temat i kiedy jej ją oddawał , to nauczycielka byla w ciezkim szoku i probowala mu wytlumaczyc, ze nic takiego nie zadala :lol: