Znaleziono 4 wyniki

autor: dreidenfox
2013-05-01, 21:17
Forum: Życie po śmierci
Temat: Czarna/ciemna postać
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3507

Re: Czarna/ciemna postać

Ja po prostu czuję, że to coś nie stąd. Pierwszy raz był irracjonalny, niewytłumaczalny. Idziesz sobie, widzisz z daleka postać, mijasz ją, w tym samym czasie ona ciągnie Ci z bara - szybki obrót - i jej nie ma. Drugi raz - to coś rozbudziło we mnie panikę, to jest nie do opisania. Wiele razy byłem ...
2013-04-27, 21:30

Re: Czarna/ciemna postać

A wydawało mi się, iż to forum ma jednak jakiś poziom... To nie jest żadna creepypasta. A droga asfaltowa między łąkami nazywana jest w moich stronach groblą. I to nie jest Jerzy. W ogóle, to za to należy się warn. Myślałem, że ktoś mi powie, co to może być, czy coś próbuje się ze mną skontaktować, ...
2013-04-23, 12:29
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Slenderman
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 138298

Re: Slenderman

Wybaczcie, ale rozwieję wasze wątpliwości całkowicie. Otóż kiedyś na jednym z forów o tematyce takiej jak ta lub podobnej (bodajże forum creepypasta.com albo coś takiego) wymyślono konkurs na najlepszą legendę miejską (Urban Legend - przyp. tłumacza). Oczywiście SlenderMan wygrał, ale nikt nie wie, ...
2013-04-23, 12:19

Czarna/ciemna postać

Pisałem o tym już na innym forum, niestety tam pozostało to bez odpowiedzi. Witam. Już drugi raz mi się przydarza, że widzę coś. Ale nie wiem, co to za coś. Zawsze jak to widzę, to ogarnia mnie taka panika, że wmawiam sobie, że nic nie widzę. Paradoks taki. Idąc sobie ostatnio groblą (grobla to taka...