Znaleziono 227 wyniki

autor:
2005-08-06, 23:00
Forum: Filozofia
Temat: Biblia
Odpowiedzi: 317
Odsłony: 74021

swiat jest dobry, to ludzie sa chujaowi jakie cudownie trafne ujęcie tego jak to wszytsko wygląda... w prostych słowach, bardzo dosadnie określone w jakim świecie i jak żyjemy :D dla tego staram się odzielac "swiat naturalny" ktory jest (wg. mnie) idealny i zajebisty, od "swiata ludzi", też staram ...
autor:
2005-08-06, 22:18
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: ! Eksperyment !
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 17096

caly pikus polega na tym, zeby koncentrowac się na pytaniu, a nie na odpowiedzi, bo w tedy wahadelko "wydynda" nam to, co chcemy zobaczyc... tia... i żeby nie wkurzyć niższego ja, bo to ono poprzez wahadełko odpowiada ja sobie niezłego bajzlu narobiłam, bo miałam niezłą scysje z kochanym NJ... ale ...
autor:
2005-08-05, 12:04

spróbujcie "na żywo"
to jest tak że do podświadomości dochodzą impulsy i nieświadomie bez udziału średniego Ja ruszamy wahadełkiem
autor:
2005-08-04, 22:50

nic z tego co tam pisze nie czaje (nawet mi się nie chce próbowac czytać ;) ) ale jeśli chodzi o wahadełko to zrobić swoje ( z byle czego) i można jak się chce nim kierować siłą myśli, robiłam tak (wahadełko pomocne jest również w poznawaniu NJ jak się umie robić to we właściwy sposób, na początku t...
autor:
2005-08-04, 22:35
Forum: Inne
Temat: Magia a Astrologia
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2102

o odpowiedniej porze - nie zawsze

quote]magia może byc bardziej złożona niż nam się wydaje choć z drugiej, strony może być tak prosta że nawet tego nie zaóważamy.[[/quote]

chciałabym wiedzieć jak to jest
autor:
2005-08-03, 18:56
Forum: Inne
Temat: Magia a Astrologia
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2102

astral i my ja tu jakoś nie widze miejsca dla astrologii, no dobra ona jest i na coś tam może oddziałuje, ale jeśli na nas oddziałuje to CAŁA astrologia a nie tylko część którą ludzie poznali, mi tam do Huny astrologia nie potrzebna niech się hermetycy czy ktoś tam martwią na astrologie nie wpłyniem...
autor:
2005-08-03, 18:49
Forum: Hermetyzm
Temat: Wprowadzenie do magi Hermetyzmu
Odpowiedzi: 151
Odsłony: 61605

takich miejsc jak to i jemu podobnych na necie jest mnustwo! (dobra...bez przesady nie tak znowy dużo...;) tymi temetami jednak interesuje się mało ludzi, zjednej strony źle z drugiej dobrze że mało, co by się działo jakby zgraja niedouczonych narwańców z całego świata na raz się rzuciła żeby eksper...
autor:
2005-08-03, 12:06

trudno, zostaniemy samotnymi samouczkami :P
autor:
2005-08-03, 11:59
Forum: Magia naturalna
Temat: Magia seksualna
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 44695

a ja wyczytałam że trzeba sobie wizualizować przepływ energi żeńskiej i męskiej przez ciała i tak cały czas aż do całkowitego wymieszania się energii, wtedy to z tą zgromadzoną energią można robić co już tam się chce, no i coś to się wiąże z ta cąłą energią Kundalini, jak dobrze pamiętam to taką ene...
autor:
2005-08-03, 10:40
Forum: Magia run
Temat: Magia Runicznych Symboli Ochronnych
Odpowiedzi: 194
Odsłony: 73473

Z tego co wiem w obecnych casach znaczy w erze wodnika aż takie działania jak krew nie są potrzebne już pozaty że magia się troche zmnieniła i wiekszy nacisk kładzie na wizualizacjie i nastawianie umusłu niż konkretne rytały wymagające rozlewania krwii składnia ofiar. Jeśli będziesz chciała związać...
autor:
2005-08-02, 11:09

ja to mam księdza... patrzy się na to co nawyczyniałam słucha moich pomysłów i się krzywi i się patrzy takim pustym wzrokiem zbity z tropu (tekstów "nawracających" już od niego nie słysze) a na koniec mówi : "jakby nie było, nie bój się nie zginiesz" no tylko on mnie na duchu podnosi i toleruje (w m...
autor:
2005-08-01, 21:07

Jeśli jednek koleś zastanawia się nad tym kilka lat, i jest dojrzałym, prawidłowo myslącym człowiekiem, to nie widze przeszkód żeby zrobił sobie taki tatuaż. no chyba że się zastanowił... w końcu to jego ciałko, niech robi co chce :D Vill po cholere runom krew? runy kochają nature, a jeszcze bardzi...
autor:
2005-07-30, 22:19

runy na swojej skórze... na stałe... na wieki, po grób? eee dzięki... a jak się coś odmieni? jak się stwierdzi, że to jednak nie tak, nie tam nie siak miało być? oj, to naprawde musi być przymyślane... ja kiedyś bindruny wypełniałam swoją krwią tylko, że się nie ciałam specjalnie, tylko jak gdzieś p...
autor:
2005-07-30, 22:06

biblia jaka jest kazdy widzi tia moja jest mała kwadtarowa w brązowej okładce, pomazana kredkami (już jak byłam mała to ją tak cholernie lubiłam, że pomazałam :D ) a ja ostatnio... jakieś 2 tygodnie temu miałam strasznie miłą rozmowe na temat wiary z moją mother. to był koszmar... ja jej mówie, nie...
autor:
2005-07-26, 12:39

Nigdy nie słyszałem o wiedzy tajemnej przekazywanej przez Jezusa apostołom. Chyba poczytam Nowy Testament dokładniej . Aha, Villemo, Jezus był w Nowym Testamencie, zaś chwilę po nim wspominasz o ST. Jak mam to rozumieć (sorry, nie myśle dzisiaj samodzielnie, wiecie imieniny i te sprawy )? Bo kahuni...
autor:
2005-07-24, 19:55

Heh, my dzisiaj z Faywind przez 6 godzin chodzilysmy (a w zasadzie szukałyśmy ) antykwariatów w Gdańsku i Sopocie (bo te w Gdyni juz znamy ) i teraz znamy juz wszystkie które są w trójmieście niestety w wiekszosci dzialu ezoterycznego nie ma wcale ale w jednym z nich , poznalysmy uprzejma panią spr...
autor:
2005-07-24, 19:18
Forum: OOBE, LD, podróże mentalne
Temat: Świadomoe śnienie
Odpowiedzi: 70
Odsłony: 25407

Taktyka 1 Przed polozeniem się spac oczysc swoj umysl nie dopuszczaj zadnych wrogich mysli Pomysl sobie o tym co chcesz sobie przesnic. Twórz swój sen.Widzisz jak jestes w nim i chodzisz i mozesz robic co chcesz.Za jakis czas doprowadzisz swoj umysl do świadomego snienia i bedziesz mogl robic co ch...
autor:
2005-07-24, 19:15
Temat: Telekineza
Odpowiedzi: 93
Odsłony: 27931

A swoją drogą telekineza opiera się na wydłużeniu aury i z jej pomocą oddziaływaniu na przedmioty fizyczne. z aurami - no problem teraz tylko przejść do ćwiczeń... ale na razie nie mam głowy do takich rzeczy, musiałabym ćwiczyć codziennie i w ogóle a jakoś coś ostatnio z organizacją czasu u mnie ki...
autor:
2005-07-24, 19:10

Jezus Chrystus jest idealny. bo nauczał Huny. zawoalowaną wiedze tajemną przekazywał apostołom, ale w taki sposób by nikt tego nie zrozumiał, tylko oni, kahuni zbudowali swoją magie na bazie Starego Testamentu, oni wiedzieli jak należy to czytać ale kościół albo nie zrozumiał o co chodzi albo (co b...
autor:
2005-07-19, 18:43

Kura ale ja naprawde nie wiem z jakiego to jest drzewa, myślsz że nie próbowałm się dowiedzieć? próbowałam ale to jakieś nie wiem co za drzewo bo ono rosło samo, jedno takie, ja wykorzystałam je bo je ścieli, dookoła nie ma nigdzie takiego i nawet nie ma do czego porównać... tak to bym sobie znalazł...