Znaleziono 5 wyniki

autor: jokuk1
2013-01-28, 23:07
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Dziwne zjawisko w sanatorium w Aninie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3669

Re: Dziwne zjawisko w sanatorium w Aninie

Tak jak mówiłem, wybrałem się do Anina żeby zbadać sprawę. Niestety nikt nie udzielił mi żadnych informacji na ten temat... być może moja mama jako dziecko zbyt dużo się nasłuchała takich historii :) Dziękuję za każdą odpowiedź, i pozdrawiam!
2013-01-03, 19:30

Być może te nieścisłości wynikają z tego, że to działo się już bardzo dawno temu, tak jak napisałem mama miała wtedy około 8-9 lat dlatego też część mogła jej po prostu gdzieś ulecieć. Jednak mimo wszystko spróbuję dotrzeć w jakiś sposób w tamto miejsce i być może dowiedzieć się czegoś więcej.
2013-01-03, 19:29

Być może te nieścisłości wynikają z tego, że to działo się już bardzo dawno temu, tak jak napisałem mama miała wtedy około 8-9 lat dlatego też część mogła jej po prostu gdzieś ulecieć. Jednak mimo wszystko spróbuję dotrzeć w jakiś sposób w tamto miejsce i być może dowiedzieć się czegoś więcej.
2013-01-02, 19:42

Być może ktoś zauważał, tylko nikt o tym nikomu nie powiedział....
2013-01-02, 15:40

Dziwne zjawisko w sanatorium w Aninie

Witam. Mam nadzieje, że zainteresuję forumowiczów historią, która przydarzyła się mojej mamie już ładnych parę lat temu. Do tej pory jednak nie udało mi się jej rozwiązać ani w żaden sposób racjonalnie wytłumaczyć, dlatego postanowiłem podzielić się nią z wami. Na początku lat 80-tych moja mama uleg...