Znaleziono 5 wyniki

autor: Adriano2747
2013-03-23, 01:48
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Dziwne wydarzeniaw domu..opętanie ?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 7235

Re: Dziwne wydarzeniaw domu..opętanie ?

Może to brzmi głupio i naiwnie ale się sprawdza modlitwa na jakiśczas pomaga. kazałem dziewczynie sięmodlić sam to robię i nasze relacje się poprawiają. Jednakże myślę że z tym dziadkiem i ogólnie domostwem to jest grubsza sprawa. Niedługo kończę szkołęi zabieram z tamtąd dziewczynę... temu domowi c...
2013-03-18, 00:46

Glazery. A więc tak... to nie jest tak może źle to napisałem ... ogólnie dziadek to jest ojciec ojca mojej dziewczyny i mieszka z nimi a tamci dziadkowie to są rodzice matki i ogólnie lubią się ,... problem jest tylko z nim on rozsiewa zła energia...aktualnie jestem w kłótni z dziewczyną przez to co...
2013-03-16, 22:51

Tak więc przepraszam że tak długo nie odpisywałem ale długo nie było odzewu z waszej strony i myślałem że nikt nie ma nic do powiedzenia. Wszystko po kolei. pierwsze: co do dziadka, u dziewczyny przebywam rzadko ale wiem dużo z jej i jej matki opowieści. Co do psów. Wilczur od małego trzymany w kojc...
2013-01-02, 00:32

Wszystko to szczera prawda nie wiem co dokładnie nagrać wszystko dzieje się z nienacka. Ewentualnie dziadka jak gapi się na psy a one na niego ujadają?
2012-12-21, 22:46

Dziwne wydarzeniaw domu..opętanie ?

Witam! Założyłem konto aby opisać sytuację w domu mojej dziewczyny. Jest to pierwszy murowany dom we wsi ma już ileś lat i należy cały czas do jej rodziny. Dowiedziałem się że w domu dzieją się dziwne rzeczy a dziwna atmosfera jest wyczuwalna w korytarzu (sam doświadczyłem). A więc tak może od począ...