Znaleziono 5 wyniki

autor: sweetciri
2012-08-24, 11:41
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Dziwne wydarzenia o tej samej godzinie..
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 10587

Re: Dziwne wydarzenia o tej samej godzinie..

Nie bede dalej wam juz opowiadac co się dzieje bo po co jak i tak mi nie wierzycie. A ja nie mam na celu was tu zabawiac "horrorem w odcinkach kalsy C-". Dowody? Czy jezeli jestescie w stracu myslicie wtedy racjonalnie robiac od razu na okolo zdjecia? Zreszta pisalam juz ze staramy się nie zwracac u...
2012-08-23, 23:36

Ludzie kochani, specjalnie zalozylam tu konto bo nie mam pojecia co to moze byc i nie mam zamiaru bawic się w "starszne historie". Opowiadajac wam co się dzieje, oczekiwałam ze bedziecie w stanie mi jakos pomoc.. Nie wmowilismy tego sobie. Nieistotna: rozpatrywalam juz taka opcje. Jak juz pisałam, A...
2012-08-23, 13:54

Ale prosilabym o jakas mniej denna odpowiedz. Pozdrawiam.
2012-08-23, 01:12

Wczoraj o 2.00 w nocy Adam mial przerwe w pracy. Siedzial razem z innymi pracownikami w kanciapie rozmawiajac. Nagle czajnik zwyczajnie piknal. Ktoś do niego zajrzał i zauwazyl ze się spalil. Dziwili się czemu, bo nikt go nie wlaczal i wczesniej nie bylo slychac ze wgl jest wlaczony. Śmieli się ze t...
2012-08-21, 20:58

Dziwne wydarzenia o tej samej godzinie..

Wszystko się zaczeło od czasu kiedy pojechałam do rodziny w Bieszczady daleko od domu i od mojego chlopaka Adama. To byla pierwsza taka nasza dluga rozląka. W pierwsza noc Adam wyslal mi wiadomosc o ok. 3.00 o treści "Kocham Cie", ktora przeczytalam dopiero rano. Z poczatlu myslalam ze on poprostu t...