Znaleziono 5 wyniki

autor: Woolf
2012-10-02, 23:05
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Mech ;))
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 9245

Re: Mech ;))

hymm może był to jakiś stary silnik samochodowy i miał po prostu rozwalone tłoki przez co wydawał taki odgłos ale nie wydaje mi się że silnik nawet zepsuty wydawał by taki dźwięk ..to musiało być coś innego
2012-09-30, 17:03
Forum: Nauka
Temat: Implanty wszczepiane w mózgi małp
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3502

Re: Implanty wszczepiane w mózgi małp

hymm te implanty to trochę niebezpieczna sprawa ...ok zgadzam się z tym że przydadzą się ludziom z jakimiś schorzeniami mózgu ale znajdę się i tacy którzy wykorzystają je do złych celów i będą kontrolować ludzi
2012-09-25, 11:19

W sumie zainteresowało mnie to co może wydawać taki dźwięk i sprawdziłem na youtube kolesi którzy skaczą i robią różne triki na szczudłach i one nie wydają takiego dźwięku.Być może prawdopodobnie ktoś akurat w nocy pod twoją chatą chciał sobie poskakać i mechanizm w tych szczudłach był już stary i p...
2012-09-24, 18:58

Szczudła nie wydają takie dźwięku jaki wydaje mech więc ten dziwaczny dźwięk musiało wydawać coś innego ...być może jakiś pojazd albo ktoś rozkręcił bardzo głośno radio czy telewizor
2012-09-24, 15:23
Forum: Życie po śmierci
Temat: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8872

Re: Nawiedzony dom w Myszkowie wideo relacja

Ciekawe miejsce ale na filmikach widać że to ruina i prawdopodobnie nie ma w niej nic niezwykłego a tym bardziej paranormalnego ...może jak byście odwiedzili to miejsce w nocy nakręcili byście coś ciekawego i zrobili jakieś zdjęcia .