Znaleziono 8 wyniki

autor: Shira
2012-08-02, 15:49
Forum: Życie po śmierci
Temat: Psi Anioł?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3071

Re: Psi Anioł?

Coś to było na pewno. Może rzeczywiście Psi Anioł :)
2012-08-02, 15:47
Temat: Było w moim życiu parę dziwnyh wydarzeń...
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4010

Re: Było w moim życiu parę dziwnyh wydarzeń...

Opisałam pare historii z mojego życia, których nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć. Nie zależy mi na tym aby ktoś napisał "łał ale Ci fajnie bo widziałaś ducha" a już tym bardziej aby ktoć mi pogratulował. Nie mam 10 lat już. Iluzjonista akurat wiem co to jest paraliż senny. I nijak ma się to do te...
2012-07-08, 13:52
Temat: Było w moim życiu parę dziwnyh wydarzeń...
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4010

Było w moim życiu parę dziwnyh wydarzeń...

Co prawda nie lubię słowa "dziwne" bo jest ona niejednoznaczne, ale chciałabym Wam opowiedzieć parę niezwykłych (o... to zdecydowanie bardziej adekwatne słowo) wydarzeń jakie miały miejsce w moim życiu. wróciliśmy z już ex-mężem z wieczornego spacerku. Zdziwiłam się wtedy bo on przekręcił klucz w dr...
2012-07-07, 21:23

Nie twierdzę, że to była dusza człowieka... moim zdaniem każde żywe stworzenie ma dusze... pies też.
Smuga...? tylko skąd? Skoro nie było jej widać?
2012-07-05, 15:30
Temat: Nawiedzony dom w Krakowie/Badanie zjawisk paranormal
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 14512

Re: Nawiedzony dom w Krakowie/Badanie zjawisk paranormal

Wiem, że temat stary ale chciałam powiedzieć, że byliśmy tam niedawno. Jedyne co straszy w tym domu to syf... który tam jest. Nie ma tam nic dziwnego... zrobiliśmy setki zdjęć i na jednym wyszły orby (albo coś co można do nich przyrównać)... ale to nie dowód na to, że tam straszy... miejska legenda....
2012-07-05, 15:01

Zachowywał się troszkę inaczej... tzn spokojnie chodził... jak nigdy bo ona nie chodzi tylko biega (młoda psina). Nie bała się na pewno... może to był dobry duszek.
A jeżeli chodzi o dym papierosowy w 100 % ta teoria odpada.
2012-07-04, 16:53
Forum: WITAJ PRZYBYSZU!
Temat: Witajcie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 44

Witajcie

Nie zauważyłam wcześniej tego tematu... więc teraz się witam :)
Zjawiskami paranormalnymi interesuję się od dawna. Byłam świadkiem paru o których pewnie kiedyś napiszę.
Pozdrawiam serdecznie
2012-07-04, 16:27

Psi Anioł?

Witam. Dzisiaj znalazłam Wasze forum i chciałam się przywitać. jakiś czas temu byliśmy na spacerze z psiakiem... i oglądając zdjęcia, które zrobiliśmy zastanowiła nas pewna "mgiełka" występująca na nich. Dodam od razu, że na pewno nie jest to dym z papierowa... zobaczcie http://img707.imageshack.us/...