Znaleziono 19 wyniki

autor: harone
2012-05-22, 17:24
Forum: Paleoastronautyka
Temat: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 28444

Re: Skafandry i hełmy sprzed tysięcy lat?

Tak tym kimś był Bob Lazar to on pracował przy rozbitym pojezdzie ufo z Roswell ciała obcych też tam podobno trzymają ale niektórzy się sprzeczają czy tym miejscem jest strefa 51 czy baza lotnicza hollman. To właśnei tam opracowano tajne samoloty typu b2 czy f 117 stealth na podstawie technologi zdo...
2012-05-22, 17:04

:bumbum: Masz rację w pewnym sensie to chciałem wam przekazać że jak nawet dojdzie do kontaktu z kosmitami lub jeśli już doszło np w strefie 51 to raczej nam o tym nie powiedzą nie sądzisz?? :|
dlatego też właśnie nie ma skoku techniczno cywilizacyjnego..
ps masz sporo racji
2012-05-22, 16:58
Temat: Ancient Aliens
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3619

Re: Ancient Aliens

Ja również oglądałem bardzo dobry film można dowiedzieć się sporo nowych rzeczy są tam czasami przedstawiane konkretne dowody i wypowiadają się spycjaliści z danej dziedziny polecam ten film każdemu... :wink:
2012-05-22, 16:44

:bumbum: Wiesz jakby tak każdy myślał to ufologia wogule nie miałaby racji bytu :lol: a dowodów na ich istnienie nie ma i nigdy nie będzie dobrze wiesz z jakich powodów :maruda: idąc takim tokiem myślenia można by stwierdzić że cała ufologia to jeden wielki obłęd.To tak samo jakbym spotkał kolegę na...
2012-05-22, 14:31
Forum: Egipt
Temat: Egipcjanie i Ufo
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 46531

Re: Egipcjanie i Ufo

Popieram słyszałem także o tych malowidłach co prawda nie jest to jakaś super nowa wiadomość ale jest to kolejny dowód na interwencję obcych cywilizacji w rozwój człowieka i jego kultury. 8)
2012-05-22, 14:26

Widzisz ja mam takie wrażenie że rzeczywiście nas stworzył bóg dał nam różne zdolności tak że prawie jesteśmy podobni do niego. Ale oni podobno przybyli na ziemię kilka tysięcy lat temu i coś pomajstrowali w naszym dna tak że już podobno nie żyjemy ta długo jak wtedy i nie mamy zdolności psi. Nie ma...
2012-05-22, 11:32

W porządku karolczak czy możesz przedstawić nam swoją teorię ?? co sądzisz o tych artefaktach i figurkach przedstawiających kosmitów. Jaka jest twoja teoria??? czy ty też uważasz że oni przyczynili się do rozwoju ludskości??... :|
2012-05-22, 10:50

Wiesz racja jest jak sami wiecie co każdy ma swoją więc może wróćmy do głównego tematu nieistotna a nie kłóćmy się o genetykę albo zakończmy dyskusję i załóżmy dyskusję o genetyce ufologiem jestem już spory kawał czasu więc znam poszczególne teorie nie czytam tylko Danikena ale też innych autorów ta...
2012-05-22, 09:01

Niewiem co takiego złego napisałem po prostu wyraziłem swoje poglądy ale widzę że na tym forum muszę mieć takie poglądy jak inni ludzie nie można mieć własnych przypominam tagże że nie obrażałem w poście nikogo ani niczego aby dostać upomnienie więc jest to nie sprawiedliwe ze względu że nie złamałe...
2012-05-21, 21:18

Chodzi mi że oni nas stworzyli inżynierią genetyczną wszczepiając nam swoje dna tylko okrojone tak abyśmy im nigdy nie dorównali w pewnych sprawach.Zabrali nam telepatię i inne zdolności które oni posiadali w pewnym sensie Reptylianie są rasą podobną do nas tylko są jaszczurowaci i właśnie o tych po...
2012-05-21, 14:21

Przypominam że mówimy tutaj o wysoko rozwiniętej cywilizacji i wzmocnienie lub udoskonalenie lasera dla obcych to raczej nie problem przy takim poziomie rozwoju technologicznego.Nie próbujesz mi chyba wmówić że technologia radiowa i program Seti mają jakikolwiek sens i powodzenie :lol: jak dla załam...
2012-05-21, 09:58

Nieistotna proponowałbym abyś nie mieszała fantastyki naukowej do paleoastronautyki żadne żarty raczej nie mają tutaj miejsca jeżeli chodzi o te artefakty.Sygnał wow jeżeli chodzi o Seti był bardzo krótki i był to chyba jedyny sygnał przez te wszystkie lata rzekomo nie odebrali niczego interesująceg...
2012-05-20, 20:09

hehe wiadomo normalnie rekord guinesa postaram się pisać lepiej :)
2012-05-20, 20:06
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: UFO nad Międzychodem - obserwacja 26 lutego 2012, g. 19.45
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 7011

Re: UFO nad Międzychodem - obserwacja 26 lutego 2012, g. 19.

tak się składa że nie zgodzę się ze spoki fox ja sam osobiście również często wychodzę obserwować niebo lecz nie gwiazdy ale wiadomo dziwne obiekty które często pojawiają się nad mojim miastem są czarne trójkątnego kształtu pojawiają się dosyć często zazwyczaj mam przy sobie lornetkę lub teleskop as...
2012-05-20, 15:46

popieram wypowiedz arka pewni ludzie kiedy widzą coś dziwnego lub jest sprzeczne z ich poglądami to udają że nie widzą takiego zjawiska lub też wpajają sobie i innym że są to tylko plemienne legendy lub wybujała wyobraznia spójrzmy na to z perspektywy prymitywnego człowieka jakbyśmy wyrazili widok k...
2012-05-18, 13:41
Forum: Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
Temat: Zagadkowe stworzenie - Papaj Zagajnik
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 8315

Re: Zagadkowe stworzenie - Papaj Zagajnik

ciekawa historia ale faktycznie w sieci jest mało znana uważam że rzeczywiście mogła istnieć taka istota i może są nawet świadkowie którzy ją widzieli dobrze by było sprawdzić to w jakiś sposób ja osobiście uważam że raczej ta istota nie była grozna skoro tylko wyjadała owoce z sadu ciekawi mnie tyl...
2012-05-18, 12:31
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Uroczysko Dharkan i Google Map
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6809

Re: Uroczysko Dharkan i Google Map

nie zwalałbym winy na gazy błotne ponieważ teren całej syberi pokryty jest śniegiem i lodem więc i bagna są zamarznięte a co za tym idzie żaden gaz nie może się z niego wydostać za dziwne zjawiska można obwiniać to że podobno w tym rejonie jakaś obca cywilizacja dawno temu wybudowała podziemne bazy ...
2012-05-15, 11:10
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: nuka telepati
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5226

nuka telepati

witam mam pyanie w jaki sposób nauczyć się telepati czy znacie jakieś konkretne sposoby lub czy sami próbowaliście kiedyś się tego nauczyć czy da się tego samemu nauczyć czy potrzeba pomocy spycjalisty w dziedzinie psi. pozdrawiam
2012-05-14, 16:06
Forum: UFO i obce cywilizacje
Temat: UFO i akta KGB
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1559

Re: UFO i akta KGB

to że kgb interesowało się fenomenem ufo nie pozostawia żadnych wątpliwośći dawniej w komunistycznej rosji ten kto publicznie się wypowiadał na tematy ufo podobno odrazu był zabierany na przesłuhcanie czy wiec coś na ten temat lub czy coś takiego widział było to długo ukrywane aż do czasu kiedy to r...