Znaleziono 14 wyniki

autor: embejo
2012-07-10, 21:18
Forum: Życie po śmierci
Temat: Było w moim życiu parę dziwnyh wydarzeń...
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4065

Re: Było w moim życiu parę dziwnyh wydarzeń...

Karoolczak, Nieistotna- ludzie, czy Wy macie zły dzień??? Przecież forum jest po to, aby dzielić się różnymi informacjami, które z założenia mają coś wspólnego ze zjawiskami, których logicznie nie potrafimy wytłumaczyć. Dlaczego tak pojechaliście po dziewczynie, za to, że opisała kilka zjawisk ze sw...
2012-06-01, 22:20
Temat: Prawdziwe historie, nie fake
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 14060

Re: Prawdziwe historie, nie fake

Szczerze jestem zainteresowany wynikiem tego eksperymentu. Mam tylko nadzieję, że jeśli coś by się powiodło, to w pełni umieścicie materiał na forum? W sumie byłoby to coś wyjątkowego, na youtube oglądałem mnóstwo filmików, na których dziwne zjawiska były dziełem poltergeistów i wywarło to na mnie o...
2012-05-31, 19:12

Nieistotna pisze:@embejo

Ale co ty chcesz?
Ja??
Nic, po prostu kolega napisał, że zna inne historie, ale z różnych powódek nie chce o nich pisać, to miałem na myśli :)
2012-05-24, 18:29
Forum: Rok 2012 i inne przepowiednie końca świata
Temat: Rok 2012 rokiem końca świata (?)
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 22261

Re: Rok 2012 rokiem końca świata (?)

Galadriel pisze: A jedynego końca świata jakiego ludzie się mogą obawiać to tego do którego sami, wcześniej czy później doprowadzą, niestety jest to chyba nieuniknione...
Zgadzam się całkowicie!
2012-05-24, 18:08

Jak fajnie, kilka dni mnie nie było, a tu temacik się rozwinął, znam więcej takich miejsc, gdzie były duchy lub nadal są, ale właściciele takich lokali proszą o anonimowość, to zazwyczaj małe wioski i ludzie nie chcą by takie historie plątały się na językach sąsiadów. Więc dzielę się tym czym mogę. ...
2012-05-08, 09:09

Myślę że jesteś inteligentny i sam prawdę znajdziesz Pewnie :) Chodzi mi tylko o to, że na prawdę wiele, wręcz przeważająca część postów to zwykłe naciągane historie, temat się rozkręca a forumowicza ani widu ani słychu. Ludzie takie bajki piszą, że tylko śmiać się. Ale czasami sposób pisania, wyra...
2012-05-08, 08:58
Forum: Świat snów
Temat: Rozbijające się samoloty.
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5217

Re: Rozbijające się samoloty.

Nie chcę za wszelką cenę upierać się, że te moje sny to coś nienaturalnego, nie- nie o to chodzi. Ale faktem jest to, że jakkolwiek to interpretować, to i tak coś nienaturalnego w tym jest, taka tajemniczość, w sumie myślę można temat zamknąć, chyba że ktoś coś jeszcze ciekawego od siebie dorzuci.
2012-05-08, 00:20

No :D W końcu ktoś coś napisał :)
Nieistotna, masz rację,że to już kwestia wiary-jeśli ktoś wierzy-jego prawo, jeśli nie - taka sama sytuacja.
Spooky Fox, dzięki za info :D
2012-05-07, 14:16

To co Kochani, naprawdę nikt z Was nie pamięta żadnych prawdziwych historii z tego forum? Proszę, tylko nie mieszajcie mnie zaraz z błotem, że nie używam funkcji szukaj, bo szukałem,ale widocznie słaby ze mnie poszukiwacz, bo nic nie znalazłem... 8)
2012-05-07, 14:09

Tak samo może być że gdyby nie ten sen to w tym dniu nie interesował by Ciebie tak bardzo dziennik, może byś nawet nie spojrzał na gazetę? Nie nie, to nie jest tak. Człowiek ogląda wiadomości - rzecz jasna i buum - info, że samolot się rozbił. Myślę sobie, kurka wodna, przecież kilka dni temu śnił ...
2012-05-06, 16:52

Smoleńsk też przewidziałeś ? :D Nie Coraz częściej się te samoloty rozbijają niestety, a że media mówią o każdej katastrofie lotniczej Akurat taki zbieg okoliczności w czasie kilka razy z rzędu? to trafienie ze snem nie musi być takie mało prawdopodobne. Takie rzeczy nie zdarzają się co tydzień.......
2012-05-06, 14:42

Rozbijające się samoloty.

Witajcie. Mam pewne pytanie związane z moimi snami. Otóż jakieś 2 lata temu miałem powtarzające się sny, w których rozbijał się samolot. Nie przywiązał bym do tego żadnej uwagi gdyby nie fakt, że zawsze w czasie 2 do 4 dni po śnie widziałem mediach fakt, że jakiś samolot się rozbił. Nawet do żony "ś...
2012-05-05, 17:16

Dzięki:)
Apropos- przeglądając forum, w oczy rzucił mi się temat właśnie o fakeach- by umieścić w jednym miejscu wszystkie przypadki. Może pójść w drugą stronę i stworzyć temacik traktujący o prawdziwych przypadkach? Ale to tylko moja luźna dygresja :wink:
2012-05-05, 15:12

Prawdziwe historie, nie fake

Witajcie Drodzy forumowicze. Dość krótki czas przeglądam Wasze forum, ale już sporo tematów przeczytałem. I niestety wiele z nich okazało się jak Wy to piszecie "fake-ami". Mam prośbę o podanie linków do tematów, które okazały się w miarę "prawdziwe". ("prawdziwe" - bo część z forumowiczów ma odrębn...