Znaleziono 8 wyniki

autor: patyk
2020-08-03, 02:01
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Zacząłem wszystko postrzegać jako "plastikowe"
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1264
Nastrój:

Re: Zacząłem wszystko postrzegać jako "plastikowe"

Też tak mam. Ale uważam że to samo świadomość - jeden z etapów dojrzewania Jak sądzę ? Patrzenie na wszystko jak byś stał obok - ocenianie wszystkiego i wszystkich podług własnych myśli. To raczej się nie zmieni, 10 lat temu szukałem wyjścia z tego stanu w alkoholu :D i nic nie dało. Natomiast prze...
2020-08-02, 02:55
Forum: Astrologia
Temat: Wróżki zza siedmiu mórz...
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 12682
Nastrój:

Re: Wróżki zza siedmiu mórz...

To ja tu tez podam dla potomnych - może ta wróżka z której usług korzystałem będzie jeszcze jakiś czas dostępna. Otóż panie i panowie, macie przed sobą reptilianina i/lub jakiegoś nieokreślonego egregora ! Tak mi wywróżyła skubana. Na pytanie co to oznacza, albo skąd się wzięło słowo wymyślone przez...
2020-08-02, 02:11
Forum: Ciekawostki
Temat: OKALECZENIA BYDŁA
Odpowiedzi: 105
Odsłony: 31748
Nastrój:

Re: OKALECZENIA BYDŁA

Okaleczenia zwierząt a UFO Sugerował, że stoją za tym jakieś tajne ziemskie eksperymenty. Jednak dalsze dziennikarskie śledztwo w tej sprawie zaprowadziło Linde Howe na pozycje ... ufologiczne. Przepraszam, ale co miała powiedzieć ? Że stoją za tym międzynarodowe koncerny, może farmaceutyczne, może...
2020-08-02, 02:07
Nastrój:

Pomijam oczywiście fakt DLACZEGO akurat wszystko działo się na terytorium USA - okaleczanie zwierząt, ufo, porwania masowe dzieci itd itd. Wnioski wyciągnijcie sobie sami. W UK, Francji, Włoszech, RPA, Polsce, Rosji też się zdarzają No, wiesz...Tutaj dochodzimy do innego sedna (o ktorym to dowiemy ...
2020-07-28, 03:57
Forum: Hipnoza, psionika (PSI)
Temat: To co czuję, dzieje się naprawdę - Prekognicja
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2302
Nastrój:

Re: To co czuję, dzieje się naprawdę - Prekognicja

Post stary, ale dla potomnych - tak, nie jesteś sama z tymi doświadczeniami. Ja mam podobnie i trochę ostatnio zrezygnowałem z praktykowania tego, ponieważ chcąc dobrze - pogorszyłem sobie baaardzo. Po prostu (los?) uznał, że pewne rozwiązanie bedzie odpowiednie dla mojej myśli. Cieżko to wytłumaczy...
2020-07-28, 03:41
Nastrój:

Ludzie są z natury głupi i wierzą we wszystko co im media podsuną. Ostatnimi czasy socjotechnika wręcz dostaje orgazmu - tak to działa na ludzi, więc zastanówcie się prosze 10 razy po wszystkim co usłyszycie i przeczytacie. Okaleczanie bydła to fikcja literacka. Okej, może nie do końca, bo sa jakieś...
2020-07-28, 03:28
Temat: Turystyka paranormalna
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6617
Nastrój:

Re: Turystyka paranormalna

Z miejscami niezwykłymi jest pewien problem: albo przyjeżdża tam setka turystów i całą niezwykłość diabli biorą (np. Stonehenge)... Nie, to miejsce jest puste i nie wiem co ludzie w tym widzą - lokalne firmy w angli wręcz proszą się o ludzi, namawiają szkoły, ośrodki językowe...byleby tylko zorgani...
2020-07-28, 03:18
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Zacząłem wszystko postrzegać jako "plastikowe"
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1264
Nastrój:

Zacząłem wszystko postrzegać jako "plastikowe"

Cześć, Chciałbym wam pokrótce przedstawić moje ostatnie odczucia jak i zapytać czy mieliście coś podobnego. Otóż w wielkim skrócie - zacząłem wszystko postrzegać. Chodzi o to, że wszystko na co patrzę, wydaje się być takie nierealne, "plastikowe". Mam takie odczucie gdy patrzę na cokolwiek i mam wra...