Znaleziono 6 wyniki

autor: Yeti13
2020-11-30, 20:46
Forum: Ezoteryka ogółem
Temat: Nie byłem duszą
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3302
Nastrój:

Re: Nie byłem duszą

Jeśli rozmawiasz z innymi bytami i duszami, to nie mogą Ci powiedzieć kim Jesteś? Piszesz, ze przy dobrym kontakcie pomagają.
2020-11-30, 19:22
Forum: Życie po śmierci
Temat: Poltergeist
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4428
Nastrój:

Re: Poltergeist

Czy jest możliwe, że takie zjawisko jest wywoływane przez duszę osoby żyjącej? Wiele lat temu w moim otoczeniu dochodziło do zjawisk raczej trudnych do wytłumaczenia w racjonalny sposób. Pewne medium stwierdziło, że te zjawiska mają związek z osobą nastoletnią, która ma zbyt wiele energii w związku ...
2020-11-30, 19:02
Forum: Niewyjaśnione zjawiska
Temat: Internetowe klątwy za kasę
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 9522
Nastrój:

Re: Internetowe klątwy za kasę

Klątwa zawsze była narzędziem "dyscyplinującym" wobec słabych i naiwnych ludzi. Dlatego podwójnie przykrym jest wyłudzanie pieniędzy od wspomnianych . Wyobraźmy sobie kogoś, kto akurat stoi na życiowym zakręcie, ma problemy wszelkiej maści i dostaje taki sms "ktoś Cię przeklął, zdejmę klątwę za kasę...
2020-11-30, 18:46
Temat: Klątwy
Odpowiedzi: 111
Odsłony: 46629
Nastrój:

Re: Klątwy

Zdarzyło mi się wiele lat temu kogoś przekląć patrząc mu głęboko w oczy. Siła sugestii okazała się być ogromna. Jakiś czas temu spotkałam tę osobę . Jedyne co zapamiętała to ową klątwę twierdząc, że przeze mnie nie ułożyło się jej życie. Więc tak. Uważam, że możliwym jest, w chwili niepohamowanego g...
2020-11-30, 17:54
Temat: Amulety. Jak je traktują członkowie waszych rodzin?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3378
Nastrój:

Re: Amulety. Jak je traktują członkowie waszych rodzin?

Moja Babcia nosiła zawsze pierścionek . Nie przypominam sobie, aby zdarzyło się, że nie miała go na palcu. Po śmierci Babci odziedziczyłam ów pierścionek. Myślę, że był przez Babcię traktowany jak amulet. Kiedy kiedyś założyłam go na palec Mama krótko i zdecydowanym głosem oświadczyła, że nie powinn...
2020-11-30, 17:31
Temat: Widzenie peryferyjne
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 114
Nastrój:

Widzenie peryferyjne

Od jakiegoś czasu widywałam "kątem oka" fragmenty postaci w domu. Chyba nie tylko ludzkich, nie umiem tego wytłumaczyć, ale mam wrażenie, że czasem przechodzi koło mnie pies albo kot. Nie jestem wówczas spięta ani zdenerwowana. Nie leczę się psychiatrycznie, nie piję. To zwykle jest np podczas ogląd...