Znaleziono 11 wyniki

autor: Seku
2012-03-03, 13:53
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: Uroczysko Dharkan i Google Map
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6810

Re: Uroczysko Dharkan i Google Map

@up
Yhmmm trochę się czytało , ale polecam , warto ;))

/To co? Ruscy mogli wykorzystać tą "tarczę obronną" ? I mają teraz niesamowitą broń masowego rażenia?.
Oczywiście nie twierdzę , że to prawda z tym wszystkim , bo w sumie jak zwykle , świadkowie i świadkowie , no i jakieś tam urywki zapisków...
2012-03-02, 18:56

No właśnie , a tu nie ma żadnych twardych dowód i nawet nie wiemy czy istnieją Ci "naoczni" świadkowie , wszystko może być wyssane z palca , bądź też wszystko może być prawdą . My się tego nie dowiemy ;) A tak szczerze mówiąc , ja czasami nawet nauce nie wierzę , nawet jeśli są twarde dowody i argum...
2012-03-02, 18:33

Sory miało być "Nie wierzę" ...
2012-03-02, 18:12

Owszem może jest ziarnko prawdy ... Może coś powoduję halucynację , ale ja nie wierzę akurat w to , że coś podrapało jakiegoś chłopa... Czy tam ten myśliwy który zmarł ... To takie opowieści , może dla turystyki , bo widzisz na przykład my się tym interesujemy . A kto wie , czy nie będzie wielu głup...
2012-03-02, 16:14

@up.
To są opowieści miejscowych , nie ma żadnego argumentu , aby im wierzyć . Ja też mogę Sobie powiedzieć , że gdzieś na ziemi jest miejsce , gdzie straszy . Napiszę długą opowieść i co? Uwierzysz mi w to?
2012-03-02, 16:01
Forum: Świat snów
Temat: Dziwne Sny
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 3651

Re: Dziwne Sny

Wiesz , to nie jest tak , że ja nie potrafiłem odmówić , ja sam tego chciałem. Ja też zawsze wolałem usiąść przy browarku i pogadać , czy tam skręcić coś i złapać rozkmine życiową z towarzystwem , ale Polska jak to Polska , wszystko można tutaj dostać , a młodzież ciekawa świata , próbowała różnych ...
2012-03-02, 03:26

Bardzo ciekawy artykuł , ale nie ma żadnego podłoża argumentów , aby historie w nim opowiedziane były prawdziwe. Chociaż sam bym chciał się przekonać , czy to jest prawda i wybrał bym się w tamto miejsce... Ale to tylko marzenia , bo jest to nie osiągalne , bynajmniej teraz. + Ta fioletowa plama , t...
2012-03-02, 02:26

Re: Dziwne Sny

Nie opisałem dokładnie mojego stosunku do narkotyków , gdyż to jest forum dla wszystkich , a ja zamiaru nie mam opisywać dokładnie co gdzie i jak . Niestety psycholog odpada , nigdy więcej nie pójdę do psychologa , za dużo z nimi w życiu przeszedłem . Co do narkotyków jak już wspomniałem co brałem ,...
2012-02-29, 22:27
Temat: Co Wam się ostatnio śniło?
Odpowiedzi: 1562
Odsłony: 322846

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Taki w sumie poryty sen , bez większego sensu . Spacerujemy Sobie grupą osób po ulicy Dubois , w moim rodzinnym mieście Opolu . Wchodzimy w podwórko i nagle ni stąd ni zowąd znajdujemy się na Bolko . (Gdzie to jest niemożliwe , bo ulica Dubois , a wyspa Bolko są oddalone od siebie mniej więcej 1km.)...
2012-02-28, 17:13

Dziwne Sny

Witam. Mam tu parę pytań , dotyczących snów i czy jest możliwe powiązanie ze schizofrenią. Otóż od pewnego czasu miewam okropne sny , bądź też jest to normalne życie , tego nie wiem , więc chciałbym się dowiedzieć , czy to sen , czy też schizofrenia. Zazwyczaj gdy kładę się wieczorem do łóżka mam dz...
2012-02-23, 23:16
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 34926

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Dobra ludziśka , teraz moja mała teoria spiskowa co do Ameryki i ich sił powietrznych ; ) Tutaj zamieszczam link do incydentu w Roswell ; ) http://pl.wikipedia.org/wiki/Incydent_w_Roswell Według mnie , to zdarzyło się naprawdę , bo amerykanie , nie mieli tak rozbudowanej technologii lotnicznej do ro...