Znaleziono 11 wyniki

autor: kokonik2502
2019-08-04, 00:13
Forum: Nasze spotkania z nieznanym
Temat: dziwne sytuacje
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 7173

Re: dziwne sytuacje

Bylo to chyba cos okolo 10 lat temu albo wiecej,dokladnie nie pamietam.Miejscowosc okolo 20km od Radomia-wies,las.Widzialm to nie w takiej pozycji jaka zazwyczaj widzi się w tv,tylko tak hmm takie kolo,zeby przyblizyc-tak jakby male dziecko mialo jeden pedzel z pomaranczowa farba,drugi z czerwona i ...
2019-04-01, 23:15

Odpowiadałem również stukaniem, które było zza ściany, przeniosło się w odpowiedzi do zasypanej piwnicy, a później na strych, nad naszymi głowami, bo jeszcze ktoś to słyszał.
2019-04-01, 23:08

Stukanie miałam w domu dzisiaj jeden raz, wczoraj cztery razy. Również w zasypanym ziemia pomieszczeniu.
2019-04-01, 23:00

Że swoich doświadczen uważam, że obca inteligencja może bazować niezauważalne, w naszych domach-nie trzeba daleko szukać. Wydaje mi się tak, gdyż jakiś czas temu usłyszałam takie potężne hmm jakby wyładowanie, skojarzyło mi się z energią elektryczną, dodatkowo i równocześnie z efektem świetnym, z ro...
2018-11-18, 16:00

W wielkim skrócie,przez około osiem miesięcy miałam spokój,około tydzień temu,w nocy,ktoś bawił się w łazience zabawkami córki,za dwa lub trzy dni zobaczyłam u niej nowy ząbek,dwójkę,dziąsło mega nabrzmiałe,za około 45minut nie ma zęba a dziąsło cieniutkie jak wcześniej,żadnej kropeczki,śladu nic......
2018-02-14, 17:10

Rzadko mam czas by napisac.Zadaje sobie pytania,o co w tym wszystkim chodzi. Jako osoba wierzaca,akceptuje obcowanie swietych itd.itp.Tylko te oczy np.nieznany obiekt,troche tutaj nie pasuja.Jednak wierze,ze to jakis plan...Gdy bylam nastolatka,czytalam horoskopy,bywalam u wrozek,i..podpisalam cyrog...
2018-02-08, 22:45

Slyszalam taz trzy razy,ze srednia raz na rok,w domu w w ktorym mieszkam,dzwiek sms,raz bardzo blisko mnie-jakies pol metra,w pomieszczeniu z ktorego nie korzystam,zupelnie pustego.Uznalam to za dzwiek sms,trwalo to z 3 lub 4 sekundy-dosyc glosne.Pisze z ciekawosci,czy ktos na forum mial podobne doz...
2018-02-06, 22:31

Nie wiem czy tutaj,pisalam tez ,ze widzialam nieznany obiekt,a bylo to kilka lat temu.Byla godzina 23;30 albo 22;30 ale raczej blizej polnocy.Obiekt mial chyba dwadziescia pare metrow przekroju,wystepowaly na nim kolor czerwony przeplatany z pomaranczowym,byl jasny ale tak jakby nie emitowal swiatla...
2018-02-06, 22:19

Kolejne...poznalam niedawno trzy osoby,ktore widzialy mniej wiecej,to co ja...widzialam dwie dziwne postaci ktore wygladaly na mnichow,mieli kaptury na glowach,jednak ani ja ani zadna z poznanych osob,nie widziala ich twarzy...u mnie bylo ich dwoch,u nich jeden a u drugiego,trzech...stali bokiem do ...
2018-02-06, 21:36

Te poziome tez byly takie hmm...zaostrzone,tak jak te pionowe.
2018-02-06, 21:33

dziwne sytuacje

Witam,pisalam juz kiedys na forum,jednak z innego konta i zapomnialam hasla,z p oblemamai,musialam stworzyc nowe konto.Spotyka mnie w zyciu wiele dziwnych rz eczy.Mam male dziecko i bede pisac w roznym czasie.Otoz...pierwsze co mi się przy pomnialo...mam sasiada,u ktorego widzialam jeden raz oczy......