Znaleziono 6 wyniki

autor: Celtis
2017-07-31, 16:10
Forum: Teorie Konspiracyjne
Temat: Ofiary z dzieci dla lucyfera wśród finansowych elit?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1517

Re: Ofiary z dzieci dla lucyfera wśród finansowych elit?

Podaję działający link do filmu, bo tamten został usunięty:

Ronald Bernard ujawnia sekrety światowej finansjery
2017-07-01, 04:07
Temat: Ukryta Wojna
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 3295

Re: Ukryta Wojna

Tyle, że wybory prezydenckie miały być w nie tak długim okresie od katastrofy i to nie Kaczyński miałby w nich przewagę. PiS przegrał do tego wcześniej wybory parlamentarne. Jak dla mnie wyssane z palca spiski i teorie. Które teorie uważasz za wyssane z palca w związku z tym co zaprezentował Marcin...
2017-07-01, 04:03
Temat: Ofiary z dzieci dla lucyfera wśród finansowych elit?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1517

Ofiary z dzieci dla lucyfera wśród finansowych elit?

Niedawno natknąłem się na wywiad z holendrem Ronaldem Bernardem - rzekomo byłym, dużym graczem finansowym. Wywiad przetłumaczyli na j.polski ludzie z przeczywistosc.pl, został on umieszczony na kanale youtube Pana Pawła Bednarza założyciela Fundacji im.Dobrego Pasterza. Po uważnym wysłuchaniu tego c...
2017-07-01, 03:53
Temat: Wywiad z Rabinem Abe Finkelsteinem
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2598

Re: Wywiad z Rabinem Abe Finkelsteinem

Wg mnie jest to sfingowana ustawka ale mająca swój cel. Mogę się mylić, jednak przemyca się tutaj prawdziwe treści przy pomocy ustawionej rozmowy z nieistniejącym w rzeczywistości "Rabinem Finkelsteinem".
2017-06-29, 04:13
Forum: Życie po śmierci
Temat: Czyjaś obecność w mieszkaniu
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5176

Re: Czyjaś obecność w mieszkaniu

Sam też przeżyłem kilka dziwnych sytuacji w moim krótkim życiu ale nie będę o nich pisać bo wiem jak to się skończy. Trochę wiary w ludzi! Jak sam zauważyłeś tutaj inaczej się traktuje takich jak Ty. Ja tam np. jestem ciekaw co przeżyłeś i chętnie z Tobą o tym pogadam, więc jeśli tu zaglądasz może ...
2017-06-26, 01:41
Forum: Życie po śmierci
Temat: Nawiedzony Posterunek Policji w Konstancinie
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2641

Re: Nawiedzony Posterunek Policji w Konstancinie

Chcielibyśmy podzielić się z wami naszym pierwszym materiałem, który przeprowadziliśmy w opuszczonym posterunku policji w Konstancinie: https://www.youtube.com/watch?v=8Hzw6gRpR_Y Zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji na forum. Wszelkie pytania, sugestie, uwagi mile widziane :) Pozdrawiamy, My...