Znaleziono 4 wyniki

autor: Marga1987
2014-04-07, 03:11
Forum: Życie po śmierci
Temat: Duchy w mojej pracy
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4552

Re: Duchy w mojej pracy

Chciałabym jeszcze wiedzieć, czy jeśli uda nam się zorganizować taką sesję tzn rozmowę to czy będąc w kontakcie z tym z którym chcemy być, nie przypaleta się ten drugi ,, cień "?
2014-04-03, 18:23

Co do określenia przeze mnie czasu, trzy minuty były przysłowiowe, nie mam pojęcia ile czasu patrzyłam na to, dla mnie to była wieczność, jakby świat się zatrzymał, a zapewne trwało to chwilę, zresztą kto w takiej sytuacji mierzy czas. Co do tablicy, która pozwala na kontakt z,, duszami" bo zakładam...
2014-04-03, 12:08

Jeśli chodzi o nagranie tego czegoś, próby były, lecz jak tylko pośpiesznie ktoś chciał wyciągnąć telefon, zawsze brakuje czasu. Trzy minuty są przysłowiowe, jak to widziałam wydawało mi się, że trwa to wieczność, ciężko jest określić czas patrząc wprost na to. Myślę, że miałby tam ktoś dużo roboty ...
2014-04-02, 19:52

Duchy w mojej pracy

Witam. Mam 27 lat, więc moja wyobraźnia nie jest już tak bujna jak za czasów dzieciństwa :)Od kilku lat pracuje w Anglii w domu opieki na nocną zmianę, czyli dla ludzi bardzo wierzących i poszukujących historii z dreszczykiem jest to idealne środowisko na spotkanie się z czymś ,, innym ” i tak też s...