Znaleziono 5 wyniki

autor: Falcon
2012-02-01, 13:29
Forum: Demonologia i demonolatria
Temat: Oznaki opętania
Odpowiedzi: 88
Odsłony: 32089

Re: Oznaki opętania

O fizycznym bólu nic nie wspominała. Mówiła, że każde takie 'ocknięcie się' kosztuje ją dużo energii i staje się coraz słabsza
2012-02-01, 11:51

Tylko czuje - wyczuwa wielu ICH. Nie potrafi tego określić. Czegoś od niej chcą ale nie wie, czego. Gdy kładzie się na plecy, jej oczy stają się 'złe'. Pierwsza jej myśl wtedy: 'to jest fajne'. Przed i po tych transach nie zauważyłem nic nadzwyczajnego - fakt faktem, że byłem tego świadkiem tylko ra...
2012-01-27, 01:21

Niemniej wciąż mam wątpliwości co do BARDZO rozszerzonych źrenic i takiego ruchu głową - to było bardzo nienaturalne. Mówiła też o wyczuwaniu obecności TEGO a w trakcie "wewnętrznej walki" chciała, żebym cały czas coś mówił. Zapomniałbym: zdarzało się, że drzwi jej pokoju otwierały się i zamykały sa...
2012-01-26, 23:36

Pije dużo kawy i jeśli jej wierzyć, śpi BARDZO mało - średnio 2 godziny na dobę. Prowadzi też bardzo aktywny tryb życia. A ten głos, który mogła słyszeć? Także schizofrenia?
2012-01-26, 19:17

Witam wszystkich! Niecały tydzień temu zetknąłem się z co najmniej dziwnym zachowaniem koleżanki w barze. Rozmawialiśmy i w pewnym momencie zaczęła na mnie patrzeć, nie poruszając przy tym żadną częścią ciała, nie mrugając powiekami. Źrenice prawie osiągnęły wielkość tęczówek i nie reagowała na mój ...