Znaleziono 5 wyniki

autor: panlis
2014-11-17, 18:06
Forum: Życie po śmierci
Temat: Najprawdopodobniej mieszkam z duchem
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4675

Re: Najprawdopodobniej mieszkam z duchem

... Dzięki @czyzo3! To bardzo mądre słowa. Świetnie uargumentowałeś i zrobimy tak jak mówisz. Na weekend pojechałem do rodziców, którzy mieszkają na drugim końcu kraju i przy okazji rozmawiałem z mamą o naszym "duchu". Otóż widziała dokładnie to samo kilkukrotnie, ale w moim rodzinnym domu (był on ...
2014-11-14, 00:49

Jak nie jest natarczywe i nie szkodzi, to najlepiej nic nie robić. Narzeczonej wytłumaczyć, że nie ma się czego bać, takie zjawiska nie mogą nam wyrządzić krzywdy. Tym bardziej, że jeżeli się boi, to sama przez swój strach będzie przyciągać takie zjawiska. Nie ma się czego bać, wystarczy przyjąć do...
2014-11-03, 00:43

Spock pisze:Gaz ziemny jest bezbarwny. Nie mogłeś go widzieć, a już na pewno nie w nocy.
Po wejściu spojrzałem na "gałki" kuchenki. W pomieszczeniu było po prostu jaśniej. Nie potrafię sobie tego wytłumaczyć dlatego przypisałem to do trzeciego "mieszkańca" mojego mieszkania.
2014-11-02, 22:37

Wierzący nie jestem, ale zastanawia mnie czy powinienem coś zrobić, bo jest coraz większa częstotliwość tych "zjawisk" :roll:
2014-11-02, 22:15

Najprawdopodobniej mieszkam z duchem

Cześć forumowicze, Choć jestem słuchaczem radia od ponad roku, to niespecjalnie udzielałem się w jego społeczności. Od mniej więcej pół roku co jakiś czas w mieszkaniu w którym mieszkam zauważam obecność ducha. Podejrzewam że jest to mój dziadek, który zmarł w tym mieszkaniu 11 lat temu, ale nie jes...