Strona 1 z 1

: 2005-08-08, 23:09
autor: Ivellios
MoniD pisze:Dlaczego nie straszy ludzi Bogiem?????
Ponieważ chrześcijanie już się go boją :)

Tylko sataniści nie boją się Boga. Ale Bóg ich nie ukarze, tylko uwolni z mocy szatana...

: 2005-08-13, 10:11
autor: Darnok
MoniD jeżeli będziemy niszzcyć ziemie zabijać się nawzajem to bóg nas ukarze bo niszczymy jego dzieło. To tak jak z trudnym dzieckiem, przebaczysz raz, przebaczysz drugi, ale już za trzecim razem zostanie ukarany.

: 2005-08-13, 13:15
autor: Darnok
wojna pochłania ofiary-ofiary to ludzie a więc logicznie myśląc ranimy absoluta w którego wierzysz i boga stwórce

: 2006-07-08, 17:56
autor: Ivellios
Trzecia część tajemnicy wyjawionej 13 lipca 1917

w Cova da Iria-Fatima
(tekst oficjalny)

Piszę w duchu posłuszeństwa Tobie, mój Boże, który mi to nakazujesz poprzez Jego Ekscelencję Czcigodnego Biskupa Leirii i Twoją i moją Najświętszą Matkę.

Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy po lewej stronie Naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się wyrzucał języki ognia, która zdawało się, że podpalą świat; ale gasły one w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Naszej Pani w jego kierunku; Anioł wskazując prawą ręką ziemię, powiedział mocnym głosem: Pokuta, Pokuta, Pokuta! I zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg: "coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim" Biskupa odzianego w Biel "mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec ¦więty". Wielu innych Biskupów, Kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki Krzyż zbity z nieociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec ¦więty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga.

(1) Tłumaczenie odtwarza wiernie tekst oryginalny, w tym także niedokładności interpunkcji, co zresztą nie przeszkadza w zrozumieniu tego, co widząca chciała powiedzieć.

Pełny tekst dokumentu Kongregacji Doktryny Wiary
(w języku angielskim wraz z kopiami rękopisów)
http://www.antyk.org.pl/fatima-2.htm

Źródło:
http://www.antyk.org.pl/fatima-1.htm

: 2008-04-24, 18:23
autor: oBaLaToR.mItÓw
Wiecie Co ja mogę powiedzieć na ten temat?

Kościół sam nie wierzy w to co robi...
Próbuje nakłonić ludzi do wiary Strachem.
Sądzę, że nigdy nie było Trzeciego Proroctwa
A Zostało Jedynie Wymyślone Aby hmm..
"Nawrócić Grzeszników"
Naiwni Myśleli' że to coś pomoże...