25.10.09 konferencja ROK 2013-PROJEKTOWANIE NOWEGO ŚWIATA

Dział przeznaczony na umieszczanie w nim ogłoszeń. UWAGA: Dział ten nie służy do reklamowania innych stron internetowych! Przypominamy również, że zamieszczenie każdego ogłoszenia należy konsultować z administracją PRZED umieszczeniem ogłoszenia
andrea_s
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2009-09-19, 10:30

25.10.09 konferencja ROK 2013-PROJEKTOWANIE NOWEGO ŚWIATA

Post autor: andrea_s » 2009-09-21, 23:45

Zapraszamy do udziału w konferencji pt. ROK 2013 - PROJEKTOWANIE NOWEGO ŚWIATA, która odbędzie się 25 października 2009 w Warszawie.

Konferencja poświęcona będzie pozytywnym wizjom dalszego rozwoju naszej cywilizacji i projektowaniu tych wizji na najbliższą przyszłość, w której data 2012 wydaje się być umowną cezurą oddzielającą Stary Świat od Nowego Świata.

Konferencja będzie w pierwszej części przeglądem naszej wiedzy o przełomie 2012. I tak będzie można w jej trakcie dowiedzieć się o istocie przekazu Majów i Indian Ameryki Południowej , a przede wszystkim o tym, że kalendarz Majów bynajmniej nie jest narzędziem do odliczania dni do 21 grudnia 2012. Będzie można się też dowiedzieć co klasyczne źródła channelingowe - jak np. RA, ale nie tylko - mają nam do powiedzenia na temat wyjątkowości czasów przełomu, w których żyjemy. Uporządkujemy też wiedzę faktograficzną i naukową na temat stanu Matki Ziemi, Słońca i tego, co szykuje dla nas Kosmos w związku z tą datą.

Główną częścią konferencji będzie jednak szkic pozytywnych scenariuszy dalszych losów naszej cywilizacji. Skupimy się na kilku wybranych tematach:
1. Alternatywnej ekonomii, więc na uwolnieniu się od dyktatu banków i powszechnej lichwy oraz całkowicie innej roli pieniądza w obiegu społecznym,
2. Sposobie poradzenia sobie z kryzysem energetycznym,
3. Modelom cywilizacji mądrej (tak, w podtekście tego zdania jest ukryte założenie, że nasza obecna cywilizacja takową nie jest...)
4. Nowym pojmowaniu duchowości, jako klucza do dalszej ewolucji

Planujemy też pokaz jednego z wykładów Gregga Bradena i koncert gongów zamykający całą uroczystość.
Koszt udziału w konferencji to 90 zł.
Wszelkie szczegóły konferencyjne, lista prelegentów, możliwość kontaktu z organizatorami oraz informacje o możliwości zakupu biletów znajdziesz na stronie konferencyjnej http://www.schodamidonieba.com, do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.


Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4763
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Re: 25.10.09 konferencja ROK 2013-PROJEKTOWANIE NOWEGO ŚWIATA

Post autor: Ivellios » 2009-09-22, 00:04

Ogłoszenie umieszczone za moją zgodą, proszę moderatorów o nie kasowanie tematu.
Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości