Spędź niesamowity weekend nad jeziorem Tylko aktualne propozycje!Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Dziewięciornica


Dodano: 2005-03-11 22:46:21 | Wyświetleń: 10937 | 🕑 Odłóż na później
Ośmiornica zawdzięcza swoja nazwę ośmiu mackom. Właśnie dlatego okaz złowiony przez Gregory'ego Pissasa u brzegu jońskiej wyspy Zakynthos w kwietniu 1987 roku wzbudził zdumienie, jako zaprzeczenie własnej nazwy.

Gardząc umiarem, charakterystycznym dla innych przedstawicieli swojego rodu, złowiona ośmiornica miała bowiem nie osiem, lecz dziewięć ramion. Była więc najprawdziwszą „dziewięciornicą"! Po krótkiej karierze gwiazdy przemysłu rozrywkowego w programie telewizyjnym „3 On the Air", jedyna na świecie ośmiornica o dziewięciu ramionach zakończyła żywot jako cenny eksponat muzealny.

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


  • bauaser-kun (2010-03-07 10:35:53) #4626   ❗❗❗
    zwykla mutacja genetyczna, zdarzały się (i to nie jednokrotnie) ośmionogie jagnięcia i dwugłowe cielaki, to czemu ma nie byc dziewięciornicy? to nie jest większa sensacja od albinizmu czy daltonizmu albo hemofili u ludzi.

    Odpowiedz
  • manson4127 (2010-08-02 09:46:07) #5375   ❗❗❗
    W czarnobylu po wybuchu elektrowni napromieniowane matki rodziły dzieci z np. dwiema głowami, trzema rękami. Tu może być to samo.

    Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
z działu Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium